Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 


Vienas malonumas aprašinėti muziką per tokias derlingas savaites. Panašu, kad ruduo šiemet muzikos pasaulyje tikrai spalvingas. Naujų spalvų jis įneša ir į "Anapus FM", kuris pristato savo kiek žinomesnių ir garsesnių grupių teismo priemonę - skaistyklą. "Anapus FM" Skaistykla yra vieta, kurioje bus aprašomi nauji, žinomų grupių, albumai ir jiems bus skiriamas atitinkamas laikas skaistykloje iki galimybės pereiti į anapus. Pirmieji šią kraupią priemonę išbandė "Green Day", "No Doubt" ir "Skunk Anansie". Gero skaitymo ir pramogų!

Pirminis išdėstymas     „Music.lt“ narių reitingas
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Elvenking - Era
Folk / Heavy Metal

Paskutiniu metu Elfų Karaliai buvo kiek pavargę ir gan sunkiai padėjo nešti žiedą į kalną. Ir nežinau, ar žiedą jau užnešė, ar jie tiesiog nusispjovė į Frodą, bet Elvenking šiemet išleidžia stipriausią savo albumą per pastaruosius 6-7 metus. Šie „elfai“ groja lyg ir heavy folk metalą, folk skambesį iliustruodami smuiko partijomis bei gitarų melodijomis. „Era“ kaip niekada išsiskiria tradicinio heavy metalo kompozicijomis su himnais galinčiomis tapti dainomis. Iš tikro, albumas - labai pakilus ir net euforiškas, o vietomis nuskambantys gana paprasti tekstai nesugadina įspūdžio, nes Elvenking muzikoje svarbiausia įspūdis, o ne intelektualiam vertinimui pateiktas meno kūrinys. Dar vienas didelis pliusas, paįvairinantis albumo skambesį yra paskutinės 3 dainos. Nepaisant to, kad prieš tai setlistą sudaro tradicinės konstrukcijos, užvedantys hitai kaip „We, Animals“ ar „Poor Little Baroness“, albumo pabaiga skamba labai progresyviai. Iš daug dalių ir sudėtingesnių melodijų sudarytos kompozicijos parodo, kad Elvenking sugeba kurti ir net labai rimtą muziką bei kad sugebėjo išgyventi kritimą žemyn bei pradėti naują "Erą".
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Gregorian – Epic Chants
New Age

Silpnybė Gregorian atsirado dar ankstyvoje paauglystėje, o pamačius juo gyvai tik dar labiau sustiprėjo. Kaip ir kasmet ši grupė nudžiugina tokius fanus kaip aš, nauju albumu. Kadangi nesu tipinis, nieko blogo nematantis, gerbėjas, tai objektyviai vertinant, reikia pripažinti, kad kelios paskutinės „Masters of Chant“ dalys nebuvo tokios įspūdingos kaip ankstesnės, su „Dark side of the chant“ išimtimi. Panašu, kad tamsius ir sunkesnius albumus kurti Gregorian sekasi geriau nei tiesiog populiarių dainų grigališkų giesmių koverius. „Epic chants“ pristato ir originalių dainų ir senų hitų naujas versijas. Tokie kūriniai kaip „Conquest of Paradise“ ar „My Heart Will Go On“ išsiskiria iš bendro Gregorian repertuaro ir, turbūt, dėl to buvo nuspręsta šį albumą išskirti iš Masters of Chants serijos. Smagu, kad ir vėl Gregorian stengiasi padaryti savo aranžuotes, atrasti naujų spalvų žinomose dainose. Bet aš vis dar lauksiu originalių ir specialiai šiai grupei parašytų dainų albumo, nes kol kas visos, būtent Gregorian parašytos dainos, yra neįtikėtinos. „World without end“ - ne išimtis.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Hail Spirit Noir – Pneuma
Psychodelic Black Metal

Jau antra savaitė, kaip sunkiosios muzikos svetainės skalambija šį vardą. Vyrukai iš Graikijos groja tai, ką būtų galima pavadinti psichodeliniu juoduoju metalu. Psichodelinę pusę atstovauja senuosius siaubo filmus primenanti atmosfera, semplai, vokalai ir net akordų dermės. „Pneuma“ tikrai yra šiurpinantis ir gan vaiduokliškas albumas. Black metalo pusę atstoja visi kiti instrumentai ir kompozicijos bei grojimo stilius. Būtų galima dar labiau išskaidyti Hail Spirit Noir skambesį ir jų muziką apibrėžti ne kaip metalą, o juodąjį sunkųjį roką. Nes muzika dažniausiai skamba kaip sludge rokas/metalas ir tokio tikro sunkaus juodojo metalo čia tikrai nepavyks aptikti. Vienas įdomiausių ir netikėčiausių albumų šiemet, kurį turėtų išbandyti visi eksperimentų mėgėjai.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Marillion – Sounds That Can`t Be Made
Progressive Rock

Jei pirma metų pusė buvo labai silpna progresyvaus roko ir metalo scenoje, tai ruduo tiesiog lepina puikiais leidiniais. Dar vieną išskirtinį darbą į jau gausų rudens derlių įrašo Marillion. Šįkart daugiau eksperimentuodami, daugiau išeidami iš rėmų ir nepaisydami savo pačių susikurtų taisyklių. Naujoji Marillion muzika apima tiek eksperimentinį ir progresyvųjį roką, tiek elektroniką ir net vietomis tokius stilius kaip trip hopą. „Sounds that can`t me made“ skamba kaip tradiciniai Marillion, vietomis net kaip Nine Inch Nails („Gaza“) ar net kaip U2 („The Sky Above The Rain"). Ir visos šios skirtingos detalės susijungia į vieną bendrą visumą taip, kad neatrodo, jog yra ne savo vietoje, suklijuotos stipriais "Moment" klijais, bet kaip tik, kaip natūraliai evoliucionavusios, skirtingos gyvūnų rūšys, kurios galiausiai susiporavo. Garsai, kurie negali būti sukurti, vis dėl to išvydo šį muzikinį pasaulį.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
As I Lay dying – Awakened
Melodic Metalcore

„Kai aš gulėjau mirties patale“ yra viena makabriškiausių ir keisčiausių mano skaitytų knygų. Bet, tikriausiai, ir viena geriausių. As I Lay Dying taip pat yra ir mano pažįstama, vaikystės grupė, kuri buvo viena iš tų, palaikiusių trampliną į sunkiąją sceną. Aišku, dabar jau "Need for speed" nebežaidžiu ir As I Lay Dying muzika nebelydi manęs, bėgančio nuo virtualios policijos, bet klausosi vis taip pat puikiai. „Awakened“ - pažadinęs vyrus dar vienam melodingo metalcore`o albumui, kuris nors ir neprilygsta legendiniam „Shadows Are Security“, bet yra stipriai parašytas, be lėkštų ir paaugliškų pacypčiojimų tiek vokaluose, tiek muzikoje, būdingų jaunajai metalcore kartai. Kaip ir dera scenos veteranams ir vieniems iš lyderių, As I Lay Dying nenuvilia fanų ir leidžia suvartoti užtikrintą ir smagų albumą.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Amanda Palmer – Theatre Is Evil
Alternative

Dar viena atlikėja, kurios gerbėjas esu jau aibę metų. Tiesa, Amanda Palmer man patinka labiau kaip kažkieno dalis nei solo atlikėja. Ir ta dalis, dažniausiai, būna cabaret amplua prisidengiantys projektai. Tiek "The Dresden Dolls", tiek "Evelyn Evelyn" yra geriausi pavyzdžiai kaip turi skambėti cabaret muzika. Savo soliniuose albumuose Amanda derina jau pažįstamą kabaretišką vokalą su roko, indie, klasikine, elektronine muzika. Ir čia man pritrūksta to originalaus Palmer požiūrio į muziką, kuris yra būdingas kitiems jos projektams. Šiuo atveju Palmer muzika primena per daug kitų atlikėjų, tokių kaip Regina Spektor, Lana Del Rey ir panašiai. Bendrai paėmus, albumas tikrai yra geras, bet ši menininkė gali tikrai daugiau. Tad šį kart labiau mėgavausi dainų tekstais nei muzika.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
"/lt/albumas/Uno/31558/">Green Day – Uno
Punk Rock


Pirmieji naują Anapus FM dalį „Skaistykla“ atidaro punk roko legendos Greedn Day. Ir kad ir kaip bebūtų liūdna, tikriausiai, jiems teks čia ilgai pabūti, kol išpirks savo nuodėmes ar bent nuspręs, kas su jais negerai. Tikėjausi daug daugiau. Ir jau dabar, pasirodžius tik pirmajai trilogijos daliai, galiu pasakyti, kad jiems reikėjo išleisti geriau vieną albumą, su geriausiomis trilogijos dainomis, nes dabar „Uno¡“ skamba silpnokai. Žinau, kad nereikėtų lyginti su tokiais šedevrais kaip „American Idiot“, kuris lyg ir buvo roko opera, bet vis vien, neradau beveik nei vienos įsimenančios ir kabinančios dainos. Paprastas, silpnas ir neįkvepiantis rokelis.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
"/lt/albumas/Black-Traffic/34206/">Skunk Anansie - Black Traffic
Alternative Rock


Nesu ir nebuvau Skunk Anasie analitikas ar išmanytojas, bet ankstesnius jų albumus kartas nuo karto prasukdavau ir prasukdavau maloniai. Tokios grupės sugrįžimas visada atneša daug diskusijų ir kontraversiškų nuomonių. Aš pats negaliu sutarti su savimi, ar man patinka, ar ne? Iš vienos pusės grupė tapo kiek sunkesnė ir rokiškesnė, gal net anarchiškesnė. Skin vokalai skamba daug eksperimentiškiau ir tapo dar labiau kraštutiniai, bet iš kompozicinės ir kūrybinės pusės, man trūksta to kiek emociškesnio cinkelio, kurį turėdavo ankstesni Skunk Anansie albumai. Bet čia ateina jau kita mintis, kad naujos dainos neturi skambėti kaip senos, ir kad ta kryptis, kurią pasirinko grupė šį kartą yra tikrai gerbtina ir puikiai išpildyta bei vis dar savotiškai originali. Štai šitaip besvarstant prabėga ir visas albumas ir tu, vis dėlto, supranti, kad tau patiko, nes neišjungei. Jei patinka Skunk Anansie, pabandykite pažinti juos naujai, o jei iki šiol nepatiko, gal pagaliau suvoksite, kodėl jie taip vertinami. Duočiau tik 10 parų skaistykloje iki Anapus.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
"/lt/albumas/Push-and-Shove/33637/">No Doubt – Push And Shove
Rock


Kur kas geresni reikalai su No Doubt. Jie skaistykloje ne tik, kad ilgai neužsibus, bet gal FM giltinė jų pasigailės ir nusiųs tiesiai Anapus. Ir tai vien už ištikimybę tiek savo stiliui, tiek muzikos kokybei. Smagus sugrįžimas su jau tradicinėmis funkiškomis ir ska stiliaus dainomis bei naujomis idėjomis. Patiko tai, kad net tos dainos, kurios rašytos kaip potencialūs hitai, turi šarmo ir skamba ne pigiai bei klausosi labai maloniai. Vienas labiausiai patikusių dalykų albume, tai labai ryškios ir išdirbtos vokalo partijos, kurios ne tik paįvairina melodijas, bet prideda muzikai valiūkiškumo ir maišto. Stipriai ir nuodėmingai!
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
monstriska_plyta
2012 m. rugsėjo 22 d. 18:47:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iš naujo atradau Amanda Palmer :)


____________________
If the music is too loud, youre too old.
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2017 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Sh Sh
6,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

einaras13 mėgsta Truputis kontempliacijos.
Sahja mėgsta Nežinomoji
ganedas įvertino Marc Bolan - 10 balų
einaras13 mėgsta Stan
svaika įvertino Nikolay Baskov dainą Travy - Travy - 1 balais
svaika įvertino Overkill dainą Fuck You - 10 balų
svaika mėgsta Overkill dainą Fuck You
svaika įvertino Magbet dainą Together Like That - 2 balais
svaika įvertino Magbet - 2 balais
UtenaitisLT mėgsta Stan
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

07:18 - KastisG
Prašom, nėra už ką Tik žiauriai gaila, kad po Piotr Grudzinsky netekties ties Riverside ateitimi pakibo klaustukas bet reikia tikėtis geriausio
22:17 - stairway_to_hendrix
Hm. Na, Flea visai WILD(e) vyrukas. Sakyčiau, lygiaverčiai
19:17 - 4Blackberry
Riversaidai... metas būtų panagrinėt išsamiau juos, o tai vis neprisiruošiu.
18:57 - svaika
stebėk stebėk
18:43 - Silentist
Kas gimė geresnis: Flea ar Oscar Wilde'as?
18:33 - Silentist
susidomėjau Riversaidais
18:26 - einaras13
svaika, tu ramiau. Aš situaciją stebiu, ne pirmas įžūlus tavo pareiškimas Sahjos atžvilgiu. Prisižaisi dar, narių blokavimas music"e vis dar alternatyva (net jei ir vietoj 4 lankytojų liks 3)...
16:36 - stairway_to_hendrix
FLEA'S 55 JUBIILIEJUS!!!
12:55 - svaika
Wraaa Everybody get the fuck up
Wraaa Everybody get the fuck up
12:53 - svaika
sahjai svarbiau papus pakratyti į ritmą
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 103
  Iš viso užsiregistravę: 72664
  Naujausias narys: Istvan
  Šiandien apsilankė: 144546
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook