Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Linkin Park - Living things

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Linkin Park  (lankytojų įvertinimas: 7.86, grupę palaiko: 853)
Living Things (lankytojų vertinimas: 8.51, albumą palaiko: 48)
Fasistas
Aktyvus naujokas
Publikavomo data: 2013-02-23
Viso parašė recenzijų: 1

2012 m. grupė išleido penktąjį studijinį albumą pavadinimu „Living Things“. Jis buvo išleistas pagal „Warner Bros Records ir Machine Shop Recordings“ 2012 m. birželio 20d. Japonijoje, o tą pačią savaite ir visame pasaulyje. Kaip ir ankstesnius albumus „Minutes to Midnight (2007)“ ir „A Thousand Suns (2010)“ prodiusavo Mike Shinoda ir Rick Rubin.

Grupė teigia, kad naujasis albumas sujungia ankstesnius keturis albumus ir sukuria dar negirdėta skambesį. Jie pareiškė, jog pagaliau atsidūrė „pažįstamoje teritorijoje“ bei „patogioje jų odai“ po dviejų jų ankstesnių eksperimentinių albumų „Minutes to Midnight“ ir „A Thousand Suns“ pasiekė ko norėjo. „Living Things“(gyvenimiški dalykai), albumo pavadinimas pasirinktas dėl daugelio asmeninių gyvenimiškų temų albume.

Debiutinis albumo singlas „Burn It Down“, buvo išsiųstas į radiją ir išleidžiamas skaitmeninės muzikos mažmenininkų, 2012 balandžio 16 d. Kuomet „Living Things“ debiutavo " Billboard 200" saraše per pirmąją savaitę buvo parduota 230.000 kopijų Jungtinėse Amerikos Valstijose.

"Prieš ir per įrašymą"

2011 birželio mėn., Vokalistas Chester Bennington atskleidė,kad "Linkin Park" pradėjo dirbti prie savo penktojo albumo.Jis paaiškino: "Mes dirbame prie naujojo įrašo du mėnesius ,muzika yra puiki ir mes gerai judame į priekį,ten kur tikimės būti. Kolkas nėra daug garsų,jie dar tik daromi, tačiau yra daug gerų dainų. "

Grupės vokalistas,reperis Mike'as Shinoda ir Rickas Rubinas buvo kaip albumo gamintojai. "Paprastai mes turime vieną susitikimą per savaitę,per kurį einame klausytis naujų dainų,bei jas aptariame. A Thousand Suns buvo tarsi bomba tarp sėkmės ir pražūties ,mes žinojome ,kad taip negali tęstis amžinai. Palikome visa tai užnugaryje ir grįžome atgal į studiją ,daryti tai ką pradėję." sakė Rick Rubin . Chesteris paaiškino ,kad Rubin'as " Mus palieka laisvus ,kad galėtume daryti tai ką mesjęe norime ir viską darytume dėl mūsų pačių. Jis suteikia mums išsamų ir glaustą aprašymą ,kas jam patinka. Rubinas norėtų mus stumti į naują skambesį. Jis taip pat pareiškė kad Maik'as tobulėja kiekvieną akimirką,o tai grupės auksinis bilietas ateityje."

2012m. liepą Bennington'as sakė ,kad "Grupė naujus albumus stengsis išleisti kas 18mėn. ir kad jis bus sukrėstas jei naujasis albumas neišeis 2012m." Grupė taip pat įrašinėjo naująjį albumą ,net ir tuomet kai buvo užsiėmę koncertiniais turais. Chester'is pakomentavo Linkin Park grafiką sakydamas "Dviejų metų turas yra tiesiog nepakeliamas. Kuomet mes keliavome dvejus metus be pertraukos tai visi grupės narei sakė,kad yra tikrai pavargę." Jis toliau tobulino savo idėjas MTV sakydamas " Mes tikrai turime nuo ko pradėti. Mes turime tikrai puikios muzikos bei gerų idėjų. Kūrybiškumas tęsiasi kelis metus iš eilės." Kitame 2011m. Rugsėjo mėn. interviu jis paaišskino ,jog grupė dar ties albumo pradžios tašku "Mes tiesiog ruošiamės pradėti. Norėdami išlaikydami kūrybiškumą ,todėl stengiamės viską daryti palaipsniui. Mums patinka tai ką mes darome." Shino'da sakė,kad jie praleido sunkius metus įrašinėdami albumą ,taip pat sakė,kad jie plėtoja skambesį ,sakydamas ,kad "Nėra prarastas ankstesnių albumų kūrybiškumas ir atsinešta ankstesnių albumo skambesio. Aš jaučiu ,kad mes galėtume išlaikyti ankstesnį skambesį ir kiekvieną dainą išlaikyti tokia muziką kokia ji butų ankstesniuose albumuose." Apie albumo veršelį Shinoda sakė ,kad jis bus smūgis gerbėjams. "Suprantu,kad šiuolaikinis žmogus nesiruošia tik pasižiūrėti ir nueiti ,tai visiškai nauja. Taigi tai bus." Albumo viršelis buvo išleistas 2012 balandžio 16 d., Kartu su pirmuoju albumo singlu "Burn It Down".

"Sudėtis"

Duodamas interviu žurnalui "Issue of Kerrang!",Chester'is atskleidė ,kad grįžo į jiems pažįstamą įrašų teritoriją sakydamas "Su šiuo nauju albumu mes duodame daug darbo gitarom ,choro partijoms, įtraukėmę sunkesnės elektroninės muzikos ,taip suteikdami didelę muzikos sieną panašia į metalą. Tai bus labiau artima žmonėmis nei "A Thousand Suns" kur mes sakėme "Velnio visa tai ,padarom kanors pakvaišusio." Bennington'as taip pat sakė ,kad naujojo albumo dainos ,dainų žodžiai bus asmeninei ir išvengs politikos,pridurdamas,kad "Mes daug rašome apie tarpusavio santykius." Bennington'as ir Shinoda pritarė vienas kitam pateikdami panašius pareiškimus po atskirų pokalbių. Sakydam i,kad "Dabar mes žinome ko norime ir turime priemones padaryti tai ko mes ieškojome ,o ne kažką išradinėt i,tai skamba kaip tikras Nu-Metal."

Bennington'as "Live 105" radijo eteryje papasakojo,kad "Grupė apima viską ką darė praeityje. Atsižvelgiant į geriausius "Gabalus" ankščiau nepristatytų keturiuose albumuose,sukursime naują įrašą." Shinoda interviu su NME paaiškino kad grupė nebegrįš į Nu-Metal garsą,tačiau užtikrino,kad "Įrašas grįš prie savo šaknų ir mes parodysime,kad nedingome po daugelio metų." Kaip ir Chester'is jis pareiškė,kad "Mes padarėme visko tiek daug,todėl visa tai mes išmokome ir sudėsime į viena albumą." Shinod'a pareiškė,kad albumas yra labiau "Rap-Centric" palyginus su ankstesniais dviem albumais. Maik'as kalbėdamas su "Musique Mag" sakė,kad norėjo jog albumas labiau energingas ir balsingas,o ne kaip ankstesnis " A Thousand Suns" labiau koncepcinio pobūdžio." "Rolling Stone" turėjo daug įtakos tokiom dainom kaip "Skin to Bone" ir "Roads Untraveled" kurios yra labiau liaudies muzika,įtakota Bob Dylan bei jo inspiracijų. Septinta daina albume yra "Victimized","Rolling Stone" ją apibūdino kaip agresyviausią dainą iš albumo,kurią lėmė pank roko grupės "Pennywise" ir "Dirty Rotten". Shinoda pažymėjo,kad minimalus punk roko dainų kiekis yra tokio ilgumo kaip "Victimized". Bosistas Dave "Phoenix" Farrel sakė,kad "kuriant dainą jos pavadinimas buvo "Battle Axe" tačiau jis visai nederėjo prie kitų ir butų palikęs didęlį plyšį albume." Grupės kaip ir dviejų ankstesnių albumo priešpaskutiniai takeliai yra instrumentinei "Tinfoil". Brad Delson,grupės gitaristas atlieka vokalo partiją dainoje "Until It Breaks",tai buvo jo sumanymas.

"Išleidimas ir Įrašai"

2012m. "Honda Civic Tour" ture grupė gastroliavo kartu su "Incubus" ir "MuteMath". Grupės koncertas "Berlyne Admiralspalast,Vokietijoje" buvo įrašytas ir rodomas kino teatruose 2012 birželio 25 d.,bet dėja tik vieną naktį. Grupė koncertavo privačiuose koncertuose 2012 m X Games Los Andžele. 2012m. Liepos 23d. paskelbė apie pirmajį turą Pietų Afrikoje su pasirodymais Johanesburge ir Keiptaune 2012 lapkričio mėn. 2012m. Shinoda patvirtino,kad kad naujoji daina "Burn It Down" bus išleista Balandžio 11d. O Balandžio 16d. ji buvo išsiųsta į iTunes. Shinod'a taip pat patvirtino,kad filmuoja vaizdo klipą dainai "Burn It Down" kurį režisuoja Joe Hahn. Grupė su "Lotus F1" komanda sukūrė muzikinį lenktynių žaidimo "app" pavadinimu "Linkin Park GP" kuri žaidėjai turės vairuoti. 2012m. Gegužės 24d. per MTV įvyko muzikinio vaizdo klipo "Burn It Down" premjera.

2012m. Balandžio 15d. Mike shinoda atnaujimo savo blogo naujienas paskelbdamas,kad naująjį albumą "Living Things" bus galima užsisakyti išanksto jų internetinėje parduotuvėje nuo Balandžio 16d. "Living Things" buvo išleistas 2012m. birželio 26d.

2012m.Birželio 4d. išleistas "Lies Greed Misery" vaizdo klipas su žodžiais. Tą pačia dieną buvo pasirodžiusi priekaba prie vaizdo žaidimo "Medal of Honor: Warfighter" jog "Castle Of Glass" daina iš naujojo albumo bus šio žaidimo garso takelis,greitai tai buvo patvirtinta oficialiai.

"Powerless" yra paskutinioji albumo daina,kuri uždaro netik albumą,bet yra ir paskutinis garso takelis filme "Abraham Lincoln: Vampire Hunter." Muzikos takelis iš filmo buvo išleistas Yahoo. Muzikinio "Powerless bei Abraham Lincoln: Vampire Hunter." video režisierius yra Timur Bekmambetov.

Oficialus "Lost in the Echo" žodžių muzikinis klipas buvo išleistas 2012m. Birželio 29d. youtube puslapyje,o oficialus vaizdo klipas 2012m. Rugsėjo 4d. 2012d.
2012m. Spalio 10d. išleistas muzikinis vaizdo klipas "Castle of Glass"
2012m. Spalio 30d. "Powerless" buvo išleistas kaip trečiasis albumo singlas Japonijoje.
2012m. Gruodžio 5d. "I'll Be Gone" radijuje kaip reklaminė Linkin Park daina. O "Castle Of Glass" JAV radijo eteryje "įsitaisė" 2013m. sausio 5d.
2013m. Vasario 1d. taip pat buvo išleistas "Castle of Glass" kaip ketvirtas singlas iš albumo.

"Pardavimai"

"Living Things" Billboard 200 sąraše debiutavo paduodami 230.000 kopijų,tai išstumdami "Maroon 5's" iš pirmosios vietos aplenkdami daugiau nei 1000 kopijų pardavimu.
Albumas pasiekė aukščiausia vietą 17-niolikoje šalių. Australijoje jis tapo auksiniu parduodamas daugiau kaip 35000 kojipų tiražu,taip pat auksiniu tavo bei Švedijoje.

Jis taip pat debiutavo pirmoje vietoje ir UK antra kartą išstumdamas "Maroon 5's" iš pirmosios vietos bei parduotas 41,000 kopijų tiražu. Kanadoje taip pat debiutavo pirmojoje vietoje,parduodamas mažiausiai 20,000 kopijų tiražu. Išviso iki 2013m. Sausio mėn. JAV buvo parduota apie 576,000 kopijų.

"Critical"

"Living Things" gavo daugiausiai dėmesio iš muzikos kritikų. Chad Childers davė 4 žvaigždutęs iš 5,nurodydamas,kad "Albumas toliau plečiasi kaip visuma savo pasaulėžiūra taip kaip buvo ir "A Thousand Suns". Tačiau jis taip pat pradeda pykti,kad nėra tokių darbų kaip pradžioje su "Hybrid Theory". "The Guardian" davė 3 žvaigždutes iš 5,teigdamas,kad ""Living Things" yra daugiau asmeniškas nei "A Thousand Suns" asmenine patirtimi,ieškojimais ir pagrinde tema. Išimtis,Burn It Down tarsi naudodami Depeche Mode nuotaiką ir atokia elektroninę muziką. "Roads Untraveled" yra tarsi baladė kuri padaro išvadą,kad "Living Things" turėtų daugiau naudos iš tokių skambesių,tačiau jie vis dar skamba kaip grupė ieškanti antro gyvenimo." Jordan Blum Davė 3/5 žvaigždutes sakydamas,kad ""Living Things" yra labai geras įrašas kuris tiesiog nėra toks pats kaip ankstesnieji albumai." The Observer taip pat suteikė 3 žvaigždutes tik perklausęs albumą. Tim Grierson su About.com davė 2,5 žvaigždutes teigdamas,kad ""Living Things" yra paprasta kolekcija kurios stiprioji pusė Rap-Rock atlikimas,tačiau ir nors muzikos skoniu tai patrauklu,bet šios 12 dainų neturi bendro poveikio." Rezultatas - Šis įrašas suteikia daugiau patirties,o nenustumia jų atgal.


Autoriaus įvertinimai:
Muzika:10
Atlikimas:10
Tekstas:10
Originalumas:10
Bendras:10

  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
velniux
2013 m. vasario 24 d. 11:32:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iš esmės taip, tekstas atrodo kaip straipsnis apie albumo kurimą ir kritikų vertinimus. Galėjai geriau talpinti kaip dienoraštį, nes recenzijoj, kaip jau Einaras minėjo, turi atsispindėti tavo požiūris, o čia jo išvis nėra neskaitant pernelyg aukštų albumo vertinimų. Iš tikrųjų, "Living Things" buvo pakankamai neblogas įrašas, kažkas link senųjų geriausių grupės darbų "Meteora" ir "Hybrid Theory", bet trūkumų jame irgi yra gan nemažai.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
einaras13
2013 m. vasario 24 d. 11:19:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Esmė ta, kad čia net ne recenzija. Čia yra informacijos surinkimas ir suklijavimas į vieną, paprastam skaitytojui per didelę porciją. Perskaičiau, antrą kartą dar akimis permečiau, nu bet tavo nuomonės šioje recenzijoje visiškai nėra. Jei būtų galima vertinti recenzijas, duočiau 0, jei būtų tiek duoti galima, na, galbūt iki 2 užkelčiau už informacijos surinkimą. Čia neįsižeisk, tik mano nuomonė, tuo labiau, aš negaliu net paklausyti Linkin Park, nes man asmeniškai jie teršia šiuolaikinę roko muziką.

O recenzija yra toks daiktas, kur svarbiausia yra recenzento nuomonė ir kritika, o ne kažkokie faktai. Tai vat, rašant kitą recenziją linkiu įdėti nuomonės ir kritikos daugiau nei grupės narių pasisakymų ir faktų... Ir dar viena rekomendacija - persiskaityk kitų music.lt narių recenzijas, tikrai paaiškės, apie ką aš čia tauškiu.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


TNN TNN
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:24 - Silentist
(pazaidziau su savim kol uzmigsiu, pazaiskit su savim, ir laimėsit)
21:23 - Silentist
et tūkstantmetį. Lietuvoje girdisi bjaurus tarimas. Lyrine graudi balalaikos tralivali. Linkiu grazaus balsavimo Trumpui. Linkęs girtoms blevyzgoms tarnauti, lakstau greta byrancio tsukraus. Love-on-eye gaudo bjaurius parazitus. Lenda galvon bro troliai.
20:35 - Silentist
Labas, gal būsi tyras? Likimas gali bausti tave. Laimingas gimęs be triusikelių, ligoninėj guliu brangus tėti. Laringitas grasina blogam tipeliui. Lankyti galima bus trečiadienį. Linksmai guminiais batus tapsnoju. Lašai greitai barbena tuksena.Lyja gal bl
19:57 - Silentist
Bet tai kaip keičiasi tendencijos! Lt solo atlikėjai, ar tai dainuoj.poezija ar tai realybės show atstovai, nėra daug Rock grupių, tik baltasis kiras, ba 5 balsuočiau už Mamontovo daina, norėčiau kad būtų nauja Mikutaviciaus daina. Ir Biplan jei isleistu
17:03 - Arunazz
uz prabalsavau 5 balsus solo ansambli kuris 3 vietoje
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
07:14 - Arunazz
sveiki
13:36 - 4Blackberry
Man patinka kaip kiekvienos dainos įvertinime atsispindi Sahjos muziknis skonis. Gerai supranti, kas yra svetainės galva.
22:51 - Silentist
Aš naudociau erotinio masažo paslaugas be laimingos pabaigos, jei nebūtų koronaviruso. Dabar jie atsibelde su savo paslaugom ne vietoj ir ne laiku.
22:12 - einaras13
Hm, nauja feikinių reklamišių ir jų sukurtų algoritmų ataka - jie išmoko užsiregistruoti music.lt. Tai labai labai negerai. Jau du teko užblokuoti. Ką darys vadovybė, kad tai stabdytų. Leiskit spėti — nieko?
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 90
  Iš viso užsiregistravę: 72792
  Naujausias narys: algis32
  Šiandien apsilankė: 5139
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook