Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

MsEnteryourname


Akvile, 25
Kita Europos šalis
Aktyvus narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 1400 d.
Narys nuo: 2012-11-15
Reitingo taškai: 1516
 
Nuotaikos daina

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2013-08-20 16:35:39


Krikštatėvio trilogija {#} Negaliu atsižiūrėt, vieni geriausių filmų istorijoje.

:  Apie grupę "30 Seconds to Mars"
Pranešimo data:  2013-08-20 16:31:26


Nieko aš per daug jų kūryboj nenusimanau, naujas albumas kažkaip neblogai suėjo ir tiek, nelabai galiu lygint, nusirito jie ar ne. Bet dafuq su tuo deluxe set?..{#} Tūkstantis už 6 sek kažkokio mėšlo. Kas iš vis šitaip beprasmiškai pinigus taško. Ir nafik marsams šitaip elgtis, babkių maža, ar nuo jų kiekio smegenėlės susisuko. 

Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2013-08-20 16:24:41


:  Apie grupę "30 Seconds to Mars"
Pranešimo data:  2013-08-19 16:56:12


Na, aš labiau linkus manyt, kad eksperimentavimas. Gi nusibosta tą patį per tą patį varyt n metų {#} Peržengęs tą 40 metų ribą vaikis. Bet čia jau kieno akim žvelgsi, kartais tas 40 yra net, kartais tik. Nuo asmenybės priklauso. The Rolling Stones ar AC/DC iš vis pensijoj, bet reivina dar kaip reikiant ir sustot neketina {#} Ateity pamatysim, ar čia senatvinis marazmas užplaukė, ar muzikinė fazė ir nenorėjimas kirmyt darant tą patį.

Dienoraštis:  Neteisingai lietuvių suprantami žodžiai
Pranešimo data:  2013-08-18 20:09:36


Nebepjaukit, ep'as teisingai pasakė. Tas fak of būtent ir reiškia atsip*isk, užsip*sk. Tol kol nepridedi frazės pradžioj I (a&scaron, tol ir nereiškia apie jokias asmenines intencijas kažką tvarkyt.

Naujiena:  Alus roko mėgėjams - jau ir Lietuvoje
Pranešimo data:  2013-08-16 00:43:58


Užsikišti laiku ir vietoj yra menas {#} Kartais su tais per daug nuodugniais tyrinėjimais, čiut ne paranojiškais, nusianalizuot galima į lankas. 

Naujiena:  Alus roko mėgėjams - jau ir Lietuvoje
Pranešimo data:  2013-08-16 00:28:12


Nepradėk su tuo šūkiu, kažkada buvau paminėjus ant bajerio (ne music'e), tai gavau paskaitą apie narkotikų žalą {#} 


einaras13 nepyk, jei sugebėjau įžeist (man dažnai taip gaunas, nors ketinimai būna patys geriausi {#}), bet kartais tie tavo rimtumai, analizės, spalvų tirštinimas ir, tsakant, šiknoj vinių ieškojimas toks over the top būna. Biški į tam tikrus dalykus paprasčiau žvelk.

Naujiena:  Alus roko mėgėjams - jau ir Lietuvoje
Pranešimo data:  2013-08-16 00:17:02


Neutralūs komentarai ir yra neutralūs. Bet gi kospiracines teorijas išvedžiot visada galima. Internetinė erdvė turi tokį nemažą minusą - nematom kūno kalbos, negirdim intonacijos. Mergička nuoširdžiai pasidžiaugė naujienos pobūdžiu, o ir šiaip šian nemažai naujienų padavė, čia ir galima įžvelgt tą atsigavimą. Ji pati galėjo tavo komentarą traktuoti kaip savotišką įgėlimą. Dėl to nuotaikos gadinimo aš jai pritariu, nuskambėjo tavasis komentaras itin snotiškai. O tokie asmenys užknisa ir tą nuotaiką išties gadina.

Naujiena:  Alus roko mėgėjams - jau ir Lietuvoje
Pranešimo data:  2013-08-15 23:57:29


Be abejo, paauglystės faktorius egzistuoja, gi jai 16. Bet kaip matau, pas tave, tamsta, taip pat. Kaip tu gali teigti, kad jai pasikėlimas, alkoholis ir ginčai (!) yra aktualūs, kai ji tik šiandien teužsiregistravo čia? Jokio pasikėlimo čia nėra, jei būtų, tai ir atitinkamai rašytų, stengtųsi įgelt. Kame tu čia tai užčiuopei? Čia ne kažkoks aspektų nepastebėjimas. Aš tiesiog neutraliuose komentaruose nesistengiu įžvelgt nebūtų dalykų.

Naujiena:  Alus roko mėgėjams - jau ir Lietuvoje
Pranešimo data:  2013-08-15 23:23:38


Ne nu... Žmonės, jūs kada nors atsipalaiduojat ar visada būnat tokie susisukę rimtuoliai? Aišku čia muzikos portalas, apie ją ir rašoma. Nepatinka tokie straipsniai tai neskaitykit, norit super rimtų muzikinių analizių/recenzijų - prašom, laisva valia pasirinkti. O čia puolat panelę. Man asmeniškai patinka ir recenzijos, ir tokios naujienos, kaip matau dar 12 žmogelių palaikino. Koks pasikėlimas? Koks alkoholis? Neieškokit šiknoj vinių.

Dienoraštis:  Mano mekstameusias skrillex
Pranešimo data:  2013-08-14 01:29:56


Turbūt kaip iškasena nuskambėsiu, bet man žiauru kai pyplys veblena, šnekėt normaliai nemoka, bet knopkes jau spaudo, o tėvukai katutes ploja ir džiaugias vaikio "talentu".


Pritariu, neįtikėtinai daug priklauso nuo mokytojo. Nerealią lituanistę paskutiniais metais gavau, kai keičiau mokyklą, nors ir ankstesnioji buvo labai puiki, o problemų su rašliavom niekada neturėjau, tačiau taaaip patobulėjau per palyginus labai trumpą laiką, kad mane pačią itin tai stebina (nors savikritikos daugiau nei reik turiu {#})

Naujiena:  
Pranešimo data:  2013-08-14 00:47:50


Žiauriai smagi naujiena. Bet klaidas taisykit,  tokio žodžio kaip "aplamai" čia nederėtų rašyt.

Daina:  Journey - Don't Stop Believin'
Pranešimo data:  2013-08-14 00:29:43


Jaučiu priklausomybę šitai dainai {#} Kaip jau minėjo - legendinė

Dienoraštis:  Mano mekstameusias skrillex
Pranešimo data:  2013-08-13 22:54:14


Pritariu. Dar ir dabar prūdai prie ruso augusių sako "alhogolis" ir įsivaizduoja, kad čia taisyklingas žodis. Naudoja "g" vietoj "h", gi rusų kirilicoj tokios raidės nėr. O ir žmogelių su bato aulo intelektu gana dažnai pasitaiko. Visada buvo raštingų ir visiškų beraščių. Nebuvo ta sovietinė mokykla niekuo geresnė, viskas rėmėsi į kalimą. Kad ir kaip ten bebūtų, SSRS padarė žymiai daugiau žalos nei naudos.


O į temą - sunku įsivaizduot, kaip tokiu beraščiu galima būt, unikalus talentas tiek klaidų pridaryt Arba mažas vaikiukas kompą anksčiau išmoko įsijungt, nei su abecėle susipažino arba trolis (tik labai prastas ir nesubtilus) 

Naujiena:  Neįtikėtina muzikos sintezė: sukurtas bendras legendinių "The Beatles" ir reperio Kanye West albumas (+ audio)
Pranešimo data:  2013-08-13 00:45:06


O jau aistros {#} Liaudis čia užeina ir dėl The Beatles, gi mash-up'as ne vien iš Kanye susidėjo. Tik ko jūs čia putojatės ir kakaškom mėtotės? Skonio gi reikalas. Pasakė, kad repas dauguma atvėjų prastesnis/mažiau prasmingas/primityvesnis ir puolat jau. Ir tai yra tiesa (DAUGELIU atveju, toli gražu ne visais). Kaip kokį Lil Wayne galima teigiamai įvertinti yra už mano suvokimo ribų, su juo palyginus KW dievas yra. Tačiau sakyt, kad jis genijus... Yra begalės talentingesių, nešančių žinią savo eilėm, bet tie know-it-all snobiški kritikai jų net nežino. Mėšlo egzistuoja visuose stiliuose, tik vienuose daugiau, kituose mažiau. Asmeniškai Kanye man nepatinka, buvo įdomu tik koks sąskambis su The Beatles bus. Nėr jis prastas, bet tik jau ne genijus. Lietuvos underground'e daugiau talento sėdi. Kultūros, žmonės, nesidraskykit tiek.

Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2013-08-11 13:42:59


Ponas Niekas (2009)


Gražus, intelektualus, priverčiantis susimąstyti. Aišku, labai norint rasčiau, prie ko prisikabint, bet net neketinu to daryt. Labai puikus, vienas geriausių, kokius teko matyt.

Naujiena:  Neįtikėtina muzikos sintezė: sukurtas bendras legendinių "The Beatles" ir reperio Kanye West albumas (+ audio)
Pranešimo data:  2013-08-11 13:14:10


Neįtikėtinai š***na muzikos sintezė.

Naujiena:  
Pranešimo data:  2013-08-09 18:32:45


Kad tik visas albumas toks geras būtų. Oi, kiek laimės bus...{#}

Albumas:  30 Seconds to Mars - 30 Seconds to Mars
Pranešimo data:  2013-08-09 18:24:47


Negalvojau, kad jie anksčiau šitaip skambėjo {#} abar jau aišku, ko tie visi fanai inkščia dėl naujo albumo - skambesys drastiškai pasikeitė. Ne tokie jie ir pusėtini, kaip maniau.

Dienoraštis:  Buvimas pas kaimynus su įspūdžiais
Pranešimo data:  2013-08-09 18:04:13


Savaime suprantama, kad tie turistiniai geriau sutvarkyti, gi kitaip pinigų neišmelši {#} Kontrastas absoliučiai visose šalyse yra. Bet tokio ryškaus kaip Latvijoj neteko regėt. Jaučiu, kai/jei apsilankysiu kokiam Rio, tai užsičiaupsiu dėl kaimynų {#}

Dienoraštis:  Buvimas pas kaimynus su įspūdžiais
Pranešimo data:  2013-08-09 17:54:35


Va tame ir esmė, kad tie turistiniai miestai yra gražiai sutvarkyti, o kiti baisiai atrodo, turbūt pinigų jiem tvarkyt nebelieka{#} Pavasarį teko vėl lankytis Rygoj, grožėjaus ja labai labai {#} Bet lankiaus ne turistiniais tikslais, tai ir nieko nesistengiau pamatyti, tačiau vos tik išvažiavus iš miesto prasideda palaipsniui didėti skurdas, sustojau tokiam miestuke (nebepamenu pavadinimo, gal kokie 50 km nuo Rygos), baisus vaizdas: griūvantys namai, žolė tai ko gero metų metais nešienauta, net padorios parduotuvės neturi. Apie jokias trinkeles nė kalbos negali būt, net vidury miestelio šaligatvių nėr.

Dienoraštis:  Buvimas pas kaimynus su įspūdžiais
Pranešimo data:  2013-08-09 17:39:48


Aš irgi negaliu ilgai gulėti, max pusvalandis {#} Bet paplūdimio futbolas ar tinklinis - kad ir visą dieną{#}


Šiaip nepasakyčiau, kad Latvija turtingesnė. Ryga, Ventspilis, Jūrmala labai gražiai sutvarkyti miestai, tikrai geriau nei Lietuvos (ypač Ryga, žiauriai mėgstu). Bet čia ir yra visas kontrastas. Nežinau, kiek tau teko lankytis Latvijoj ir kokiose vietose, tačiau labai labai daug miest(eli)ų yra toookie skurdūs, kad baisu...Gatvės net normaliai išasfaltuotos nėra, užverčia cementu ir vsio, namai apgriuvę... Nu, žodžiu, baisus vaizdelis. Ir nekalbu apie tuos visiškus užkampius. Lietuva tokia daugmaž aplopyta, nėr labai gražiai sutvarkytų vietovių, bet ir nėra visiškai apleistų, o Latvijoj atvirkščiai - arba gražu, arba skurdas.

Dienoraštis:  Buvimas pas kaimynus su įspūdžiais
Pranešimo data:  2013-08-09 17:23:36


Aaaa, smėlio urvai, toooks gėris. Eini ir galvoji, ar neužstrigsi{#} O man kaip tik tie laukiniai paplūdimiai žymiai labiau patinka, nei tie a la civilizuoti ir tų jūros šiukšlių nėr daugiau nei tuose oficialiuose. Na, bet latviai ilgą jūros ruožą turi, gal kur kitur tų šiukšlių ir daugiau.

Dienoraštis:  vol. 2
Pranešimo data:  2013-08-03 16:59:35


Bliacha, gražu {#} Sėkmės!

Dienoraštis:  ||
Pranešimo data:  2013-08-03 01:49:56


Labai globaliai į kalėjimų tvarką žvelgt negaliu, nes apie ją per daug nežinau. Aš konkrečiai apie Lietuvą šnekėjau. LNK ne prie ko. Esu girdėjus tų kalėjimų istorijų iš pirmų lūpų. Nestabilūs prižiūrėtojai, protu nesuvokiamos bausmės... Kad ir kaip žiauriai nuskambėtų - ir gerai. Jie to nusipelnė. Jei jau tokiam tipui nieko nereiškia negyvai nepažįstamą žmogų suspardyt dėl to, jog pastarasis parūkyt nedavė, nes papraščiausiai nerūkantis, neturi (čia taip pat ne LNK, jeigu ką{#}. Artimam mieste tai nutiko prieš keletą metų), tai man absoliučiai negaila. Jei nusispjauni ant kito žmogaus gyvybės, tai tavoji irgi nieko verta. Bet aš čia apie tuos sunkius nusikaltėlius. Šito nenusipelno koks kišenvagis. Realiai neturėtų tokie tupėt bendram kalėjime. Bet, deja, toli gražu ne viskas yra taip, kaip turėtų būt, ar paprasčiausiai norėtume.

Dienoraštis:  ||
Pranešimo data:  2013-08-02 22:01:01


Demokratija yra gerai. Bet VISKAM yra ribos. Dėl to ta liaudies valdžia labai sėkmingai išsigimsta. Tą posakį apie komunizmą, kad visi yra lygūs, tačiau kai kurie yra lygesni, labai paprastai galima pritaikyti ir toms žmogaus teisėms ir visai demokratijai. Vieno nesuprantu - mano teisė skerst, ką noriu, luošint kitų žmonių gyvenimus ar pačiai būt papjautai?..Man niekaip nedaeina, apie kokias žudikų teises galima kalbėt. Kaip išvis galima šnekėt apie netinkamas kalinio laikymo sąlygas (monotoniškas maistas, interneto nebuvimas, neleidimas pasiglamžyt su merga...Čia tat skaitos žiaurus elgesys su kaliniu), kai pastarasis padaręs kokį sunkų nusikaltimą. Tokį tik prie sienos ir kulką į kaktą. Apskritai, kalėjimai kaip kurortai. Laisvėj žmonės sunkiai dirba, kad pastogę, maisto turėtų, o tie parėžia kokiam žmogeliui gerklę - maisto yr (ir ne belekokio, o lašiša, kepsniai...), lova yr, telikas yr. Ko daugiau reik? Ir viską gauni dykai. Tai kokia čia bausmė. Visi iki vieno turėtų sunkiai, oj kaip sunkiai dirbt, kad užsidirbtų tos apdžiūvusios duonos kampą. O tuos nebepataisomus į vienutes sugrūst be teisės pamatyt dienos šviesą. Greit stogas nučiuožia, greit užsilenkia. Ir jokių mirties bausmių nereiks grąžint. Gi ir tas reik kažkam atlikt. Ne itin malonus ir džiuginantis darbelis vis tik. Juokas pro ašaras tas teisingumas.

Dienoraštis:  ||
Pranešimo data:  2013-08-02 13:44:56


Nelabai ką čia ir padarysi. Yra ir buvo visokių urodų. Kita vertus, bausmės turėtų būt padidintos ir gana smarkiai, o tai tos visuomenės atmatos jau visai nebebijo nusikalsti, gi vis viena tiek tegaus. Ratuotas prisilakęs šiukšlė realybėj žaisdamas kėglius ir turi gauti atitinkamą bausmę, o ne varganus 10 metelių. Geriausia iš vis tokius utilizuoti, bet gi šiais laikais ir serijiniai žudikai žmogaus(?) teises turi.

:  Apie grupę "30 Seconds to Mars"
Pranešimo data:  2013-08-02 13:36:56


Na, skonio reikalas {#} Šitas man atrodo labiau eksperimentinis, skiriasi nuo jų ankstesnių darbų. Čia jau kaip su daugeliu grupių: nemaža dalis senųjų fanų lieka šiek tiek nusivylę dėl pasikeitusio skambesio, tačiau būtent dėl šitos priežasties atsiranda naujų klausytojų. Man (mano laaabai subjektyvia nuomone {#}) jie anksčiau tokie šiek tiek komerciniai atrodė, bet dabar pakeičiau nuomonę. Lengvai marsai galėjo sukurti kažką labai panašaus į senuosius hitus, tačiau to nedarė, judėjo į priekį ieškodami naujo skambesio ir nebijodami eksperimentuoti (o čia jau visada gana nemaža rizika sulaukti fiasko). Pagarba dėl to {#}

Naujiena:  Ketvirtojo albumo „Fortress“ dizainą ir dainų sąrašą atskleidžia „Alter Bridge“
Pranešimo data:  2013-07-31 21:45:05


Laukiu nesulaukiu{#} Kažkaip manau, kad maloniai nustebins jie.

Dienoraštis:  Me happy
Pranešimo data:  2013-07-31 17:31:37


Hmm... Viliojanti kaina..{#} {#}

Puslapiai: 123456789 ... 12

Copyright 2001-2019 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Dave Mustaine Dave Mustaine
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

paranoid balsavo Music.lt TOP 40
DjVaids balsavo Music.lt TOP 40
Alvydas1 mėgsta Die Krupps
Alvydas1 įvertino Die Krupps - 9 balais
DjVaids mėgsta Real Gone Kid
DjVaids mėgsta U Motion
Sahja įvertino Jessica 6 dainą In The Heat - 7 balais
Sahja įvertino Jessica 6 dainą Prisoner Of Love - 7 balais
Sahja įvertino Hey Rosetta! - 5 balais
Sahja įvertino Jessica 6 dainą See The Light - 5 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
08:51 - Silentist
Šiandien Einara - su gimtadieniu!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
06:55 - DjVaids
Pabalsuokit už dienos dainas!!!
16:41 - Arunazz
sveiki
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:35 - Silentist
Negreiti tada laikai buvo, o ir negreitas internetas bibliotekoje, tik 5 litai už valanda...
15:26 - Silentist
*skiriu šią daina poniai Irinai e-bangomis i 1998-uosius
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 76
  Iš viso užsiregistravę: 72698
  Naujausias narys: remiga8
  Šiandien apsilankė: 180052
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook