Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Balkanaktis 5


2013 m. vasario 15 d. 22 val.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Penktadienį, vasario 15 d., nuo 22 val. į Vilniaus barą „Plum Bum“ (A. Smetonos g. 2) persikels Skandinavijos Balkanų ir „world“ muzikos vakarėliai „Balkan Beat Party Oslo“. Pultą kartu su pirmą kartą šiais metais šokius rengiančiais „Baltic Balkan“ dalinsis šio reikalo kaltininkas DJ Prinsenas Paulista.

Kiekvieno klubo, kuriame vyksta „Balkan Beat Party Oslo“, interjerą puošia ir pikantiška moteriško bei vyriško trikotažo kolekcija – taip Prinsenas Paulista išreiškia savo besikvatojantį požiūrį į tai, kas turi vykti šokių aikštelėje. „Sakote, lietuvės ir lietuviai yra šalti žmonės, bijo apsikvailinti? Dar pažiūrėsime“, – sako jau beveik dešimtmetį rečiausius Balkanų įrašus sukantis didžėjus.

Hausą ir hiphopą privertė pasispausti į šoną

DJ Prinsenas Paulista prieš šešerius metus aukštyn kojom apvertė apsnūdusią Oslo klubinę sceną, pristatydamas pirmą „Balkan Beat Party Oslo“ vakarėlį. Iš pradžių jis abejojo, ar susižavėjimas trimitų ir tūbų skambesiu nėra tik jį vieną apėmusi manija. Tačiau greitai paaiškėjo, kad varinės dūdos puikiai tinka šokiams ir šiauriausioje Europos šalyje. Hiphopas ir hausas („house music“) buvo priversti pasitraukti į Oslo naktinio gyvenimo pakraštį, prasidėjo laukiniai, išprotėję, kupini geriausios Balkanų muzikos, ir tuo gražūs, šokiai.

Užkariavęs madingiausią Oslo rajoną, DJ Prinsenas Paulista nesustojo ir „Balkan Beat Party Oslo“ netrukus įvyko Bergene, Geteborge, Kopenhagoje ir Stokholme. Didžėjaus dėka Norvegijos sostinėje pradėjo lankytis gyvi šio žanro klasikai, tokie kaip: „Mahala Rai Banda“, „Fanfare Ciocarlia“, Bobano Markovičiaus orkestras, „Balkan Beat Box“ ar net pats Shantel. Prinsenas Paulista taip pat padėjo iškilti naujoms Balkanų muziką grojančioms Skandinavijos grupėms.

Pripažintas pačiuose Balkanuose

Būtent dėl pažinties su Bobanu Markovičiumi DJ Prinsenui Paulistai pavyko pasiekti to, ko dar nėra padaręs nė vienas „vakarų šalies“ didžėjus – 2009 metais jis pirmasis sukiojo plokšteles legendiniame pučiamųjų muzikos festivalyje „GUČA“ Serbijoje. Vietiniai įvertino, kad „Balkan Beat Party Oslo“ įkūrėjas stengiasi išgauti autentišką vietos folklorą, o prie įvairių laikmečių Jugoslavijos šlagerių derina rumunišką „manele“ ir „lautari“ muziką, iš Bulgarijos kilusį čočeką, populiariausias čigonų melodijas, graikų sirtakius ir turkiškus saldumynus.

„Balkan Beat Party Oslo“ vakarėliai – tai tarsi kelionė į Balkanų prieškalnes, kur ruošiamasi vestuvėms ar laidotuvėms, kur šeimininkas bėgioja, ieškodamas dar rakijos, o jį vaikosi visas varinių dūdų orkestras. DJ Prinseno Paulistos ritmai – tai tarsi per jus perjotų tūkstantis asilų ar suvalgytumėte visą katilą pupelių su kibiru pipirų – tokią savijautą žada penktadienio vakarėlio „Plum Bum“ bare rengėjai.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
21:58 - blackbeard
Atsiprašome, šiuo metu serveris neatsako. Bandykite dar kartą netrukus.

Module shoutbox_main=Juokauju, music.lt, matyt, pakurta ant bibliotekos, oi, prisiminiau, jquery, ar ne&x=39&y=10&search=&comment= does not exist
21:57 - blackbeard
Tai, kad baigsi kursus, dar nereiškia, kad ką išmoksi. Pradžiai reikia mokėti Excel, po to Access (ar jų analogus Open Offise) ir tik po to mokytis SQL. Be to, opa, ir paaiškės, kad svetainė naudoja php, kurį irgi reikia išmokti. O gal django Vėl mokytis
10:54 - Very_crazy_enough
MySQL, Java ir Oracle Database kursai kainuoja 4 500 – 5 000 EUR . brangus (ne)malonumas, Edzka
10:33 - Very_crazy_enough
Programuoti ir daryti su sistemomis JavaScript ir mySQL as dar nemoku. Mokykloj ir veliau mokiausi tik kaip pele tvirtai desine laikyti, procesoriu, ekrana ijungti ir matematikos, statybos programas turbopascal bei autocad ivaldyti.
10:21 - Very_crazy_enough
Gerai, dirbau musicui 4 metus be atlygio kasdien. Pildziau duombaze. Kazkas gyveno is populiarumo ir reklamos. Ji arba jis turedami 27m gali savanoriauti iki begalybes. Bet kai tu 30+nothing tu turi seima negali dirbt apdoroti dizaina be atlygio. Man 69m
10:09 - Very_crazy_enough
Pakeisciau ir pats (po metu) bet reikalingi € o ne tik savasnoras. Reikalingas kompiuteris, minimalus programavimo kursai, minimalus atlygis ir musicas skestu sirdutese
10:04 - Very_crazy_enough
Buga pasalino prisijungimo. Gal ir dizaina greitai pakeis. Po metu.
21:48 - Very_crazy_enough
Is esmes nes visi vieni kita cia labai mylim - kodel nepadaryt rausvo su raudonu dizaino su susikabinusiu sirdziu fragmentais? Kodinis music zodis yra LOVE. love me like i am your melody
20:34 - 4Blackberry
Stay tuned...
20:19 - Very_crazy_enough
Norfos oranzine spalva jau keli desimtmeciai
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 4007
  Iš viso užsiregistravę: 73812
  Naujausias narys: hershelknu
  Šiandien apsilankė: 70758