8,5/10, - - - daina tikrai gera,tik vaizdo-klipas,nelabai patiko...
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Nu ne. Šitos nelaukiamos viešnios nesustabdysi... Tai dar vakar man ir Joe Cockerį priminė, kad tą pačią dieną iškeliavo anapilin prieš 11 metų. Tiesiog ta savotiška kalėdinė simbolika, kai apie Kalėdas dainavę per jas +/- iškeliauja Anapilin, nemaloni
2010 m. spalio 7 d. 19:22:03
2010 m. rugpjūčio 27 d. 18:35:50
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2010 m. rugpjūčio 8 d. 22:42:19
Ironiškas man jis.