Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Mumiy Troll


2017 m. gruodžio 9 d. 20 val.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Praėjus dviem dešimtmečiams po pirmojo studijinio albumo sėkmės „Mumiy Troll“ šią progą pažymės koncertiniu turu „Morskaya 20“. Į Lietuvą grįžtantys Rusijos roko klasikai gruodžio 9 d. kviečia į vienintelį pasirodymą „Compensa“ koncertų salėje.

Nuo grupės proveržio į didžiąją sceną ir debiutinio albumo „Morskaya“ (rus. „Морская“) išleidimo praėjo jau 20 m., tačiau „Mumiy Troll“ išgarsinusios dainos iki šiol yra aktualios ir itin mylimos grupės gerbėjų. Į sėkmę rokerius atvedusio albumo jubiliejų „Mumiy Troll“ pažymi nauju koncertiniu turu „Morskaya 20“, į kurį įtraukė ir Lietuvą. Ilja Lagutenko su grupės nariais vieninteliame koncerte kviečia prisiminti ir naujai išgirsti geriausius jų kūrinius.

„Morskaya“ – „Mumiy Troll“ sėkmės tramplinas

1997 m. išleistas debiutinis studijinis „Mumiy Troll“ albumas „Morskaya“ naujam gyvenimui prikėlė rusišką roką ir tapo šio žanro klasika. Populiariausios albumo dainas „Katės katinas“ („Кот кота“), „Vladivostokas 2000“ („Владивосток 2000“), „Ištekėk“ („Утекай“) karaliavo radijo stočių topuose, o vaikystės draugų kompanija iš Vladivostoko tapo šalies roko scenos pažibomis. „Morskaya“ tuo metu tapo perkamiausiu šalyje albumu ir sulaukė puikaus kritikų įvertinimo.

Tačiau iki šios sėkmės grupės kelias nebuvo toks lengvas. Įdomu tai, kad Rusijos įrašų kompanijos atsisakė įrašyti šį albumą, sakydami, kad jis neatitinka formato. I. Lagutenko su kompanija teko savo lėšomis jį įrašyti Londone, o pirmųjų klipų filmavimams „Mumiy Troll“ nariai skolinosi pinigų. „Išleisti studijinį albumą buvo mano ilgai brandinta vaikystės svajonė. Apie tai galvojau jau būdamas 11 m., kai įkūriau savo pirmąją grupę“, – pasakojo I. Lagutenko.

Vilniuje – vienintelis pasirodymas

Be gerbėjų širdis užkariavusių grupės žinomiausių dainų „Mumiy Troll“ savo pasirodymą papildys video instaliacijomis, prie kurių kūrybos prisidėjo pats grupės lyderis I. Lagutenko. „Per dešimtmetį darbo su mūsų koncertų video turiniu supratau, kad vaizdinės priemonės neturi užgožti muzikos. Stengiausi, kad video efektai būtų minimalūs ir subtilūs“, – būsimo koncerto akcentus atskleidė grupės siela.

Rusijoje grupės koncertinis turas sulaukė didžiulės sėkmės ir pritraukė pilnas sales jų muzikos gerbėjų. Gruodžio 9 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje skambės ir prieš du dešimtmečius gimusios pirmojo albumo dainos, tačiau grupė žada ir naujų kūrinių premjerų. Bilietai prekyboje – nuo rugsėjo 11 d. 10.00 val. bilietai.lt.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
12:21 - Very_crazy_enough
If u hatin you're bound to get irate
madness is what u demonstrate that's exactly how anger works and operates
U gotta have love just to set it straight
Take control of your mind and meditate
Let your soul gravitate to the love WILL.I.AM ir Black eyed pea
11:10 - Very_crazy_enough
I ain't got no money
I ain't got no car to take you on a date
I can't even buy you flowers
I ain't got no Visa
I ain't got no Red American Express
We can't go nowhere exotic
It don't matter ----- poor TIMBALAND
21:42 - 4Blackberry
Iš tikro tai, talentas tik labiau atsiskleidžia su metais, o ne mažėja, nes susidaro didžiausias sukauptos patirties / įgūdžių koncentratas. Bet išties įdomu, kaip jie "ant tiek" gerai grojo, kad Dream Theater toli dar.
11:29 - einaras13
Rush irgi savo kai kuriuose koncertuose atlieka Moving Pictures ištisai. Bet Rush kaitalioja setlistą ir turi didelę jūrą gabalų rezerve... tokias varijuot mėgstančias grupes aš labai gerbiu.
11:28 - einaras13
Jo, Beat sugrojo didžiąją dalį Discipline, Beat ir Three of a Perfect Pair albumų, bet bisui įtraukė ir Red instrumentalą, kuris buvo bomba gyvai.
06:41 - Alvydas1
Darosi populiaru muzikantams susirinkti ir gyvai sugroti tam tikrą albumą ištisai (Cavalera, the Gathering) arba štai BEAT prikelia King Crimson. Seniems fanams pasidžiaugti, naujiems - atrasti.
00:51 - einaras13
Tuo tarpu aš po Beat konco Osle. Aš nesu matęs tiek talento scenoje, nepaisant 72 metų vidurkio. Dream Theater netgi, sakyčiau, nowhere near tos ketveriukės. Ištaškė absoliučiai. Gal kada ilgesnį recenzinį žodį skelsiu šia tema.
00:48 - einaras13
Rush aš svarstau, bet ne tik Krokuvoj, o ir kituose netolimuose Europos pakampiuose, pvz, Kopenhagoj. Bet į Krokuvą šiai dienai pigiau nuvykti.
13:24 - 4Blackberry
Laukia keli dideli koncertai Lenkijoje, verti apmąstymo keliauti: Korn lapkričio 17 d., 2026. Ir dar didesnis: Rush kovo 27 d., 2027.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 7144
  Iš viso užsiregistravę: 73792
  Naujausias narys: omrtzgwesd
  Šiandien apsilankė: 58271