Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Naktinės Personos „DePe Show”


2016 m. gruodžio 26 d. 20 val.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Naktinės personos. DePe Show.

Gruodžio 26 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje grupė „Naktinės personos" pakvies įvertinti savitą „depešų" kūrybos interpretaciją.

Prieš ketvirtį amžiaus savo muzikinį kelią pradėjusioms „Naktinėms personoms“ nesyk teko būti pavadintoms lietuviškaisiais „depešais“. Panaši pasaulėžiūra – grandis, jungianti dvi skirtingas grupes. Tad ne veltui „depešų" muzikai būdingą nuotaiką galima justi ir kai kuriose „Naktinių personų" dainose.

„Pirmą kartą dainą „People Are People" išgirdau per Liuksemburgo radiją. Sovietmečiu klausytis užsienietiškos stoties bangomis sklindančios muzikos prilygo savotiškam stebuklui. „Depešai“ yra unikalūs, tačiau tuomečiame kontekste jie mane itin giliai „užkabino“, – apie savo pažintį su kultinės grupės kūryba sako Aras Vėberis.

Kažkas neįprasto, kažkas, ko neįmanoma palyginti su jokia anksčiau girdėta grupe, – toks pirmasis įspūdis apie „depešus“ išliko Alanui Chošnau: „Kuo toliau, tuo ši grupė man darė didesnį įspūdį. „Depešai" vertė naują puslapį muzikos istorijoje ir išties įkvėpė kurti, ieškoti savęs ir būti išgirstam".

Muzikantų nuomone, „depešų" įtaiga primena domino efektą – ji tebedaro įtaką bei yra savitai interpretuojama skirtingų muzikinių stilių atstovų. „Naujajame projekte norėjome įkūnyti savitą „depešų" viziją. Dienos šviesą ji išvysta po ilgo bei kruopštaus gludinimo. Neturėjomeme pretenzijų atkartoti tai, ko atkartoti neįmanoma. Tiesiog eksperimentavome, siekdami suteikti savo mėgstamoms dainoms kiek kitokią formą", – akcentavo Aras ir Alanas.

Savitos išraiškos formulės paieškos muzikantams buvo nemenkas iššūkis. Klausytojus „depešų“ įkvėpti koncertai turėtų nustebinti, nes rezultatas gerokai skirsis nuo kultinei britų grupei įprasto skambesio. Prie to stipriai prisidėjo projekte lygiaverčiu muzikiniu bendradarbiu tapęs „Electronic I” narys Vitas Vaičiulis, praturtinęs projektą gaiviu požiūriu.

Žadinanti daug sentimentų, duoklę kultinei muzikai atiduodanti premjera Vilniaus „Siemens“ arenoje – gruodžio 26 d.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
01:21 - 4Blackberry
Tiesa. Aš dabar visus tuos iškritusius visai ir paleisčiau. Geriau kelti tuos, kuriems reikia pagalbos.
01:18 - einaras13
Yra ten krūva gėrio, bet ten bent jau nėra katastrofos iškritusiųjų segmente, situacija daugmaž valdoma.
01:16 - 4Blackberry
LT tope gerų žiūriu yra
00:50 - 4Blackberry
Man yra buvę blogiau, dabar jau daug tų iškritinėja, nes 12 savaičių. Bet dabar daug naujų gerų iškritusių, tai teks juos kelti, bet teks labai selektyviai tai daryti.
00:17 - einaras13
Top40 kažkokia tragedija šią savaitę. Gal ir gerai, kad tik viena nauja siūloma daina, nes aš jau matau, kad man balų neužtenka traukti visoms mano mėgstamoms iškritusioms dainoms.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
10:18 - 4Blackberry
Heyy, aš norėjau siūlyti echolyn - Our Brilliant Next anksčiau šią savaitę, bet persigalvojau. Tačiau yra pasiūlyta už mane!
09:05 - Arunazz
m-1 topa vede Kristijonas Karinauska
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
14:18 - Alvydas1
Samael koncertuos Ukmergėje birželio 25.
Sekasi kad gi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1721
  Iš viso užsiregistravę: 73725
  Naujausias narys: Ziemkenciai
  Šiandien apsilankė: 58408