Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Pačių pačiausių grupių sąrašas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sugalvojau sudaryti savo mėgstamiausių visų laikų grupių sąrašą, nes pasirodė keista, kad lyg šiol tokio neturėjau, tiesiog žinojau, kad vieni patinka labiau už kitus, bet kiek labai patinka ir kokio laipsnio tas patikimas nesusimasčiau. Dabar atėjo toks momentas, kai regis, mano muzikinis skonis jau iš esmės galutinai susiformavęs. Pastebėjau, kad daug kur dainų įvertinimai iš anksčiau (prieš metus ar ilgiau) man lieka tokie patys. Sąraše galima matyti, kad dauguma grupių yra būtent tos, nuo kurių ir pradėjau savo muzikines keliones, taigi jos man išliko svarbiausios ir aišku, pačios geriausios. Sąrašas nėra eilės tvarka pagal patikimą, nes iki šiol sunumeruoti jų man neįmanoma. Visos šios grupės man yra rinktinės, krenta į vieną, aukščiausią kategoriją. Kaip žinia, mėgstu labai daug muzikos, taigi žemesnės kategorijos grupių sąrašas būtų daug ilgesnis, ir jo aš net nesudarinėsiu, nes tai būtų per didelė terlionė.

 

Black Sabbath

Paradise Lost

Pink Floyd

Deftones

HIM

Dream Theater

Opeth

Tool

Jethro Tull

Rush

Camel

Depeche Mode

Van der Graaf Generator

Anathema

The Cure

Bauhaus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! HIM
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Tool
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Bauhaus
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Anathema
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Depeche Mode
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Deftones
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Black Sabbath
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Opeth
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Camel
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Rush
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Van der Graaf Generator
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Pink Floyd
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Dream Theater
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! The Cure
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Jethro Tull
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Paradise Lost
 
 2018 m. gegužės 5 d.

 2018 m. gruodžio 12 d.
 2018 m. lapkričio 7 d.
 2018 m. lapkričio 1 d.

Komentarai (8)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2018 m. gegužės 17 d. 22:10:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Beje, pačių pačiausių grupių sąrašo idėja man asmeniškai nepatinka dėl to, jog net kai atrodo, kad tavo muzikinis skonis yra stabilus, jis toliau transformuojasi, tik gal ne taip drastiškai kaip anksčiau. Todėl šis sąrašas visada gali kisti ir pildytis. Pavyzdžiui, pas mane prieš 7 metus The Who ir ZZ Top buvo topinės grupės, prieš 4 metus jų nevardijau kaip savo mėgstamiausių, o dabar jos vėl grįžta į mano mėgstamiausių grupių sąrašą. Dėl to aš pats savo asmeninio tokio sąrašo bijau sudaryti. Gal po kokių 30 metų, kai būsiu pagyvenęs ir nusistovėjęs žmogus, pabandysiu tokį padaryti {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2018 m. gegužės 17 d. 22:06:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Visi dešimtmečiai iki pat 90-ųjų buvo stiprūs ir savotiški, o va po 2000-ųjų viskas kažkaip pradėjo stabdytis, maišytis su žemėmis, nuo 2010-ųjų tas procesas dar labiau pradėjo greitėti ir štai dabar net neaišku, kur mes iš viso esame muzikos produkcijos klausimu." - šitai vietai yra akivaizdi prieštara mano komentare. Aš bandau paneigti, kad 80-ieji buvo stiprus dešimtmetis (nebent tik specifiniais aspektais), o dabartinį dešmtmetį bandau apginti.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. gegužės 6 d. 07:35:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nematau, kad čia būtų kam prieštarauta, tu tiesiog labiau išsiplėtei prie dešimtmečių ir jų charakteristikų. Viskam pritariu, nes būtent taip ir yra. Tas eksperimentavimas visada buvo, ir bus, nes tai natūralus kūrybinis procesas, ir iš to visada kils kažkas naujo. Klausimas yra, ar tas naujo kada nors padarys didelį sujudimą, kuris ne tik pasiektų mases, bet ir įsitvirtintų ilgalaikėje perspektyvoje, kad ir kaip dar viena banga.


____________________
If your head explodes with dark forebodings too, I'll see you on the dark side of the moon. (Pink Floyd - Brain Damage)
Atsakyti
einaras13
2018 m. gegužės 5 d. 22:16:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Paprieštarausiu dėl muzikos kaitos per dešimtmečius. Mano nuomone, prasidėjus populiariosios muzikos pliūpsniui 7-ajame dešimtmetyje (kada stilistiškai muzika pradėjo vystytis eksponentiniu greičiu), nuo to laiko visa muzikos pasaulio situacija yra labai banguojanti. Mano vaizdas yra susidaręs toks:

1970-1980: žmonės darė crazy dalykus, prog'as ir punk'as, klasikinio roko perlai, metalo muzikos suklestėjimas, disko muzikos banga. Elektroninės muzikos ištakos.

1980-1990: išsisėmimas, nuėjimas į plastmasinį popsą, nuobodų roką, keistos drabužių mados, atrodo, įvaizdžiu buvo bandoma nustelbti muzikos krizę.

1990-2000: vėl žmonės daro crazy dalykus, grunge'as viršuje, alternatyvistai lenda į dienos šviesa, repo muzikos pikas, nuobodžią disco/pop kokofonija pakeitė įdomi alternatyvos ir ritmenbliuzo samplaka pop muzikoje. 

2000-2010: vėl sustabarėjimas, dėl sparčiai tobulėjančių kompiuterinių technologijų kuriamas plastmasinis pop, elektroninė muzika patiria krizę (pigūs house hitai dominuoja žmonių akiratyje, o užsklandoje besivystantys trance, progressive house stiliai nepasiekia klausytojų, gal tik dubstep iškilimas įkvėpė daugiau vilties), repo atlikėjai supopsėjo, alternatyvininkai irgi šiek tiek pritemo. Subkultūrų dominavimas suteikia neigiamų atspalvių visam dešimtmečio įvaizdžiui. 

2010-dabar: pop muzikoje atsirado labai daug konceptualizmo ir ekstravagancijos (Sia, Lady Gaga, Beyonce ir t.t.), alternatyvininkai dėl galėjimo populiarintis medijose vėl kyla į viršų.  Vėl žmonės nebebijo eksperimentuoti, produktyvumas kaip niekad didelis. Netgi esant tokiom šiltnamio sąlygom atsiranda dar naujų stilių kaip vaporwave, tropical house/pop ir pan.


Tai, kad radijuje nėra progos mažesniems pasirodyti, nėra mažųjų problema, o radijo problema. Bet kaip ir minėjau, šiltnamio sąlygos neleidžia radijui labai plėšytis. Tiesa, galbūt kiekvieną valandą Despacito nereikėtų groti, gal tada momentinė popkultūra neužstrigs ties tuo metu madingomis viena ir dvi dainomis. O įdomesni atlikėjai ir anksčiau nebuvo labai aktualūs pop masėms, čia verčiau romantizavimas nei realybė. Nebent mes kalbam apie gūdžius 1970-uosius, kai žmonės dar tik plėtė populiariosios muzikos definiciją. Dabar ji jau yra išplėsta.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. gegužės 5 d. 17:52:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na taip, grupės labai populiarios, bet ne be reikalo ir geriausių sąraše :)

Camel tikrai galėtų būti populiaresni, bet ir 15 yra pakankamai daug man, tai nejaučiu misijos populiarinti. Tačiau ką reiktų iškelti į dienos šviesą labiau, turiu galvoje keletą grupių, iš naujesnių. Galvoju, reiktų kažką su albumų recenzijom nuveikti...


____________________
If your head explodes with dark forebodings too, I'll see you on the dark side of the moon. (Pink Floyd - Brain Damage)
Atsakyti
Alvydas1
2018 m. gegužės 5 d. 17:26:54 2018-05-05 17:30:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Krito į akis labai mažas Camel gerbėjų skaičius. 

Su tokiu skoniu atrodai labai solidžiai. Iš sąrašo nesu palaikinęs 4 grupių, o vienos net nesu klausesis (tik vieną dainą, kai gilinausi į tekstą). Kadangi mūsų skoniai panašūs, tikiuosi manęs dar laukia maloni pažintis.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. gegužės 5 d. 16:43:50 2018-05-05 16:56:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Patinka, tik va visa esmė tame, kad XXI a. grupių/atlikėjų muzikoje labai dažnai gali rasti klasikų pėdsakų, gaunasi savotiškas originalios muzikos perdirbimas. Kitas dalykas, šiuolaikiniams atlikėjams trūksta savito raiškaus braižo, trūksta įdomesnių asmenybių, visi susivienodinę, o tai yra nuobodu. Gal net ir talento labai dažnai trūksta. Taigi kai tais retais atvejais atsiranda kažkas naujo, negirdėto mūsų muzikinėje padangėje, tai būna kažkoks išganymas. Gal čia taip tik tokiems žmonėms kaip aš, kurie linkę prisirišti prie senienų, nežinau. Aš tiesiog nerandu to tokio kaifo, kokį pavyzdžiui, teikia Black Sabbath dainos. Nėra ir tokių grupių, kurios kurtų įdomią muziką + turėtų gerą vokalistą + rašytų gerus tekstus, kurios būtent yra mano sąraše. Tai va tos grupės, kur retais atvejais pasitaiko, kai dar kažkiek prilygsta klasikoms, ir įeina man į antrą kategoriją ir jų daug galima rasti, jie tiesiog dar nepatikrinti laiko, neišleidę pakankamai albumų ir t.t. Tai galvoju, gal dar po kokių 10 metų tos grupės dar spės užsitarnauti sau gerą vardą ir sukurs tokį ryškų įspaudą muzikos istorijoje, kokį turi mano išvardintos grupės.

Visi dešimtmečiai iki pat 90-ųjų buvo stiprūs ir savotiški, o va po 2000-ųjų viskas kažkaip pradėjo stabdytis, maišytis su žemėmis, nuo 2010-ųjų tas procesas dar labiau pradėjo greitėti ir štai dabar net neaišku, kur mes iš viso esame muzikos produkcijos klausimu. Regis, neliko lygybės, radijas groja tik mainstreaminius atlikėjus, o mažesniems net nėra šansų pasirodyti. Jeigu ir atsiranda tų įdomesnių atlikėjų, jie negauna pakankamai dėmesio, nes plačiosioms masėms jie neįdomūs, o muzikos vadybininkams neverta su jais prasidėti, nes neapsimokės, nebent iš jų paverstų produktą, o rimti atlikėjai to nenori. Tai va taip ir gaunasi :)

Nežinau, gal aš ir klystu čia dėl visko. Jei taip, tai pasakykit {#} Gal viskas taip yra, bet tik todėl, kad tų naujų besikuriančių atlikėjų tiesiog yra per daug, ir atkasti tuos geresnius tampa vis sunkiau.


____________________
If your head explodes with dark forebodings too, I'll see you on the dark side of the moon. (Pink Floyd - Brain Damage)
Atsakyti
Crazyz
2018 m. gegužės 5 d. 15:43:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Daug klasikos, negi niekas taip nepatinka iš naujų XXI a. grupių?


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2019 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Bauhaus Bauhaus
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino Monaco dainą Happy Jack - 6 balais
Sahja įvertino Monaco dainą Buzz Gum - 6 balais
Sahja įvertino Monaco dainą Billy Bones - 8 balais
Sahja įvertino Monaco dainą Junk - 7 balais
Sahja įvertino Monaco dainą Blue - 6 balais
einaras13 įvertino Roxy Music dainą Beauty Queen - 8 balais
edzkaa1 mėgsta Song to the Siren (gyvai 2013)
TheCrow balsavo Music.lt TOP 40
Plikas[LT] mėgsta Million Miles
Sahja įvertino Clams Casino - 7 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

20:53 - Silentist
Beveik 3 metai, kai mirė Prince, kaip seniai
22:49 - edzkaa1
O siaubeli, ką Bačkis į tai?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:38 - Konditerijus
BEHEMOTH ir ZEAL & ARDOR spalio 4 dieną atvyksta į Vilnių
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:53 - Silentist
Intelligence is artificial!
18:01 - Alvydas1
-- Nirvana--, sveika sugrįžusi. Gal kiek ilgiau pasisvečiuosi?
07:46 - Alvydas1
Dėkui, kitąkart pasinaudosiu.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 70
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 20851
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook