Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Seether - dar vienas šūvis į aukso vidurį

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Seether  (lankytojų įvertinimas: 7.65, grupę palaiko: 105)
Holding On to Strings Better Left to Fray (lankytojų vertinimas: 8.75, albumą palaiko: 9)
Izzo
Narys
Publikavomo data: 2011-08-01
Viso parašė recenzijų: 6

Seether niekada negarsėjo kaip viena iš tų alternatyvaus roko grupių, rašančių muziką masėms. Kad mėgtum, turėjai pajausti jų aistrą. Melodingos ir sunkios dainos persmelktos skaudžios gyvenimo patirties, dainos apie tave ir mane. Lyriškas, kur reikia sunkus ir piktas, pilnas skausmo Disclaimer, po jo kiek lengvesnis ir "pilkesnis" Karma And Effect ir galiausiai dalinai Nickelbackų įtakotas, bet vis dar taip pat gilus - Finding Beauty In Negative Spaces.

Visgi Seether visada turėjo savo sėkmės formulę, o gal viskas tiesiog išeidavo natūraliai. Gitarų skambesys, dinamikos trūkumas ir bendra kompozicija būdinga visiems kolektyvo įrašams (kaip turbūt ir didžios dalies tokio žanro grupių), bet niekada jų nevertinau už gitarų brazdenimą. Jų stiprioji pusė visuomet buvo dainų žodžiai, išgyvenimai perteikiami tekstuose ir Shaun Morgan vokalas.

Ne išimtis ir naujasis įrašas Holding Onto Strings Better Left To Fray. Albumas gvildena tas pačias skausmingas gyvenimo patirtis kaip ir visa ankstesnė Seether diskografija. Holding Onto Strings Better Left To Fray yra iki šiol lyriškiausias grupės įrašas. Deja susidaro įspūdis, kad pirmoji albumo pusė skirta išreikšti pyktį buvusiai Shaun Morgan draugei Amy Lee. Antroji, tarsi reabilitacija po skausmingo išsiskyrimo.

Tie, kas patyrė išsiskyrimo skausmą, albumą priims kaip sau labai artimą, išreiškiantį neigiamas emocijas ir padedantį atsistoti ant kojų, tie, kas dabar pakilios nuotaikos, išsirinks kelias favoritines dainas, tokias kaip Fur Cue, Country Song ar Pass Slowly.

Reziumė drąsiai galima sakyti, kad albumas nusisekęs, bet tikrai gerai pagalvočiau ar tai geriausias įrašas Seetherių diskografijoje.


Autoriaus įvertinimai:
Muzika:8
Atlikimas:8
Tekstas:10
Originalumas:6
Bendras:8

  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti

2011 m. rugpjūčio 9 d. 11:16:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Per visa diskografija man patiko tik trys nuostbus Seether kuriniai Tonight, Beer, Careless Whisper. Apie kitus daug negaliu ko pasakyt, nes arba nepatiko skambejimas arba truko geros kokybes, nes klausiau musico mp3, o kaip zinia grupe groja sunkuji metala...



Atsakyti
Sweet666
2011 m. rugpjūčio 2 d. 13:59:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ši recenzija tiesiog privertė perklausyt viso albumo. Pilnai pritariu velniuxui, albumas tikrai vertas dėmesio. Man patiko, klausiau su įdomumo kibirkštėle. Po to norėjosi dar ir dar.

Atsakyti
Izzo
2011 m. rugpjūčio 1 d. 21:02:11 2011-08-02 22:45:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
įdomumo dėlei galiu pasakyk, kad yra šiaip 12 dainų + nauji bonus takeliai ir Here and Now editas.

Atsakyti
velniux
2011 m. rugpjūčio 1 d. 14:14:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man asmeniskai sis albumas buvo tikra atgaiva, nes po Disclaimer isleisti kuriniai nepaliko jokio didesnio ispudzio. Tuo tarpu Holding on to Strings Better Left to Fray tikrai "uzkabino". Is 11 dainu net apie 7 galiu pasakyti, kad man tikrai patiko. Skambesys, vokalas ir, zinoma, tekstai. Turbut si Seether albuma galima butu itraukti i 5-uka geriausiu siemet isleistu albumu.

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Frank Zappa Frank Zappa
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

21:42 - Very_crazy_enough
Puslapis yra pramoginis. Kalbinti jo narius galima ir reikia. Gaivinti ir plesti temas galima ir reikia. Apstu vietos saviraiskai ir idomioms mintims, pastebejimams, polemikai. Reikia kurybos fantazijos iniciatyvos entuziazmo idejuaktyvumo drasos.
21:38 - einaras13
Jau tu sufeilinai visus egzaminus, apsiramink.
21:33 - Very_crazy_enough
Kai bus griezta atranka su tokiais tavo isvardintais kriterijais kad patekt i tokia bendruomene kruta, laikysiu egzamona.. o dabar kol kas cia tokios tvarkos nesama.
21:30 - Very_crazy_enough
Alternatyva?
21:27 - einaras13
Šita jūsų trumpa replika kaip ir reziumuoja, kad tamsta negali daugiau būti šioje bendruomenėje.
21:23 - Very_crazy_enough
esu cocks esu, niekas nera idealas
18:41 - einaras13
Jei kam įdomu, ką AI mano skirtingais klausimais, tas žmogus pats to AI pasiklaus. Nebūtina kiekvieną savo diskusiją su AI raportuoti čia, nes TAI NIEKAM NĖRA ĮDOMU. Tamsta gal ir turi žiupsnelį savikritiškumo, bet nesugeba į tai atsižvelgti ir keistis.
18:40 - einaras13
Susidaro įspūdis, kad tamsta uzurpavote music'ą sau ir traktuojate kaip nuosavą hoard'inimo erdvę.
18:39 - einaras13
Nebent tai kažkokia savirefleksija, kur tamsta tiesiog sau dėstote savo mintis. Bet to nebūtina publikuoti, tą ir galima daryti sau, o prieš publikuojant verta pagalvoti, ar tai bus įdomu bendruomenei. Tamsta visai neturite bendruomeniškumo jausmo.
18:38 - einaras13
Pažiekite, ar daug sulaukiate like'ų, ar gerus vertinimus gaunate už savo parašytus dalykus. Aš tai dažniausiai matau nulius. Tai koks tikslas rašyti tokiais kiekiais, jei akivaizdžiai atbaidomi skaitytojai.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2888
  Iš viso užsiregistravę: 73838
  Naujausias narys: KaiLindt0944
  Šiandien apsilankė: 211394