____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Klausimas net ne kas nubloškė, nes ir taip aišku kas, ir jau yra pabodę kalbėti apie tą patį. O klausimas yra kodėl neatsigauna ir ką reikėtų daryti kitaip pagal esamą situaciją. Tame esmė.
music'as 2010-ųjų standartais buvo nuostabus produktas ir nemokamas. Labiau pritarčiau edzkos minčiai, music'ą nubloškė pasikeitę vartotojų įpročiai, o ne kritusi turinio kokybė.
Tai, kas vienam šiukšlynas, kitam galbūt lobis. Stengiames bent palaikyti gyvą, o savaime nieko nesidaro. Bet, kad pasikeitė vartotojų įpročiai ir mados, tai tikrai.
2020 m. liepos 6 d. 17:14:57
https://www.youtube.com/watch?v=JQN2kssPJY4&ab_channel=Angelinajolie71
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.