Aš niekada dar nesimaudžiau Misisipėj.
Ir neskraidžiau prie Niagaros virš kroklių.
Ir nespoksojo į akis man pilkas grizlis, nei lokys
Uolėtųjų kalnų.
Aš aukso nerausiau ir nešalau Aliaskoj.
O Kalifornijos merginos man – tabu.
Aš prezidentų nemačiau ir pavardžių jų nežinau,
Bet man tai nesvarbu!
Pr. Nes kažkur taip toli,
Kur dar niekad nebuvau.
Ten toli, taip toli.
Nors nebuvęs, bet žinau,
Kad už jūrų, už kalnų.
Tokių kaip aš, ir ne daugiau,
Aš manau.
Aš lyg iššiol dar daug ko, daug ko neišsiaiškinau.
Aš nežinau, kas ką atrado ir kada.
Aš nepavydžiu džiaugsmų,
Tuščios garbės ir pinigų ,
Bet visa tai – jerunda.
Aš asmeniškai boikotuoju tokius siūlymus ir nebalsuoju už juos (kaip, beje, boikotuoju ir beveik visus koverius, nebent tas koveris kažkoks smarkiai inovatyvus). Bet ne visi kreipia į tai dėmesį ir balsuoja tiesiog už pažįstamą atlikėją.
Dėl Tony Iommi - čia kažkoks jau pattern'as. Priminsiu, kad Scent of Dark, 2021-ais išleista, mūsų tope pasirodė 2025-ais. Beje, išbuvo visas 12 savaičių, buvo pasiekusi pirmą vietą ir užima 46 vietą 2025-ųjų top100-uke. Absurdas.
Įdomu buvo gyvai pajust grupės laikyseną. Kokia visgi tai gotikinė grupė… Ėjau klausytis As I Die, o teko iš naujo perkratyti diskografiją. Vien dėl to verta dalyvauti koncertuose, nes privačiam patyrime gali paaiškėti, kad esi aklojoje zonoje.