Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
RasaMT
2013 m. spalio 26 d. 15:19:22 2013-10-26 15:19:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

sitas saldainiukas :) 


Atsakyti
Silentist
2012 m. gruodžio 16 d. 23:50:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nu, karšti... charakteriu, prigimtimi, atrodymu scenoje tai nelaimėję čia pirmų vietų: pirmiausiai Frank Zappa, Carlos Santana, Ricky Martin, George Michael. Bet jie, kaip ir čia minėti Freddy bei Erosas ar Iglesias - pietiečiai daugiau, taigi ne visai baltųjų rasės.


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Mrs_Piano
2012 m. gruodžio 16 d. 14:40:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Slash'o, arba nemačiau, arba nėra :/

 


Atsakyti
JGmore
2012 m. gruodžio 14 d. 18:27:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na.... manau, gan neblogai...


____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
Atsakyti
Rutonė
2012 m. gruodžio 14 d. 15:53:01 2012-12-14 16:45:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na jau, na jau.. 36 metai - va man kaip tik ta riba, nuo kurios vyrai ir atrodo kaip vyrai (na, gerai, gal kiek jaunesni - pvz., dėmesį į Stingą atkreipiau kokiais... hm... ar ne 1987-89, kai pas mus ėmė rodyt Estrados orbitoje. Man tada pakankamai mažai metelių buvo, jis man į tėvus tikrai būtų tikęs, bet... Tiesa, video buvo ar ne 1985 metų - Love is the Seventh Wave. Tada pagalvojau - o jis man patinka.... Ir ne tai, kad balsas, ne tai, kad tekstas (tada dar anglų kalbos tik tik pradmenis turėjau), o būtent - kaip vyras. Ir man buvo mažiau nei 14. O ir dabar jis vis dar žavus. Gaila tik, kad Kaune nenuskilo daugiau, iš arčiau pamatyt, pabendraut laimės neteko...). Nesakau, jaunesni irgi gali būt savaip žavūs, bet... aišku, kai tau tik 14, 36 atrodo visiška senatvė, bet kai tau 36, tai jau ir 50-metis nebeatrodo beviltiškas senis. Ir dar. Mhm, yra pavyzdžių, kai 33 metų žmogui duotum 50+, ir netgi vieną tokį pažįstu ir ne aš viena, pirštais nebaksnosim. Yra atvejų, kai 53 metų žmogui duotum ne daugiau kaip 40 (ar net ir mažiau). Ir tokių atvejų - vėlgi ne vienas. Matytas iš arti, nefotošopintas. Tai čia kas dėl amžiaus. O dėl karštumo, tai tik nevaidinkim šventuolių, nebent paauglystėj norisi būt kažkokiais idealistais, matančiais tik kažkokį... hm... a la šventą, tyrą grožį, atmetant seksualumą. Bet taip ir renkami tie karščiausi, kurių retą kas asmeniškai pažįsta, ir niekas dėl to dramų nekelia. Taip, tai, kas mums lieka - balsas, nuotraukos, video. Tiesa, neretam - ir gyvi pasirodymai. Ir iš to galima susidaryt pakankamai aiškų vaizdą - karštas, karštesnis, karščiausias ar visiškas 0. Aišku, tiek, kiek tai tenka viešumai. Kas yra privačiam JŲ gyvenime - jau ne mūsų reikalas ir mes renkam būtent tą viešą karštumą, tą karštumą, kurį/kiek jie mums jo parodo.

P.S. O beje, kaip tada siūlytum tuos karštuolius pervardint? Ir tai aišku, kad to karštumo nieks tiesiogiai nesupranta (taip taip - temperatūrine prasme, ania?) Nes tada pats karščiausias kažkaip laaaaabai jau sunkiai į tokį titulą galėtų pretenduot {#}

P.P.S. Ir tai tik įrodo, kad tema turėjo būt skirta N-18 auditorijai... {#}

O mano favoritai čia visi. Gaila, kad pats didžiausias nuleistas žemiausiai :/ Na bet vis dėlto - šimtuke tai yra :) Ir kol kas tik poros neteko matyt gyvai, bet, spėju, ir tai jau nebe už kalnų. Tiesa, yra ir tokių, kurių jau nebeteks sutikt.. O gaila..


Atsakyti
4Blackberry
2012 m. gruodžio 13 d. 17:30:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nepasakyčiau, kad čia renkama karščiausia visuma. Apskritai žodis "karštas" turėtų būti rašomas kabutėse, nes jo reikšmė yra visai kita, karšta gali būti ugnis, saulė ir t.t. Pavyzdžiui, būtų rinkimai "Šalčiausias visų laikų dainininkas". Skamba nei šis, nei tas, tiesa? Todėl vien pavadinimas turėtų būti pakeistas. Jei tai būtų vertinama visuma, tai iš kur mums tą jų elgesį žinoti? Čia pateikiama tik nuotrauka, dainas įsijungti reikia atskirai, vadinasi vertinti reikia tai, ką matome, o matome paprastų mirtingujų nuotraukas, tereikia iš jų išrinkti dailiausiai, žaviausiai, kiečiausiai atrodančią.

Na, gerai, 36 metai dar nedaug. Gal man taip tik pasirodė, nes pačiai iki tokio amžiaus dar labai toli. Mano manymu, nuo kokių 45-50 metų jau galima vadintis pagyvenusiu žmogumi. Kita vertus, kai kurie žmonės ir 36 atrodo kaip 50... Taip kad visokių būna.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
gruta
2012 m. gruodžio 13 d. 11:39:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš manau,kad šie rinkimai yra ne dėl gražiausio veidelio ar šypsenos,KARŠČIAUSIAS VISŲ LAIKŲ DAININIKAS-manau,kad turėta galvoje visuma:balsas,išvaizda,elgesys.Ką reiškia 36 metai?Čia yra pretendentų,kurie galėtų būt mano tėvu ir jaunesnių už mano vaikus.


Atsakyti
katherine
2012 m. gruodžio 10 d. 19:15:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geriausi Kurt Cobain, Jim Morrison ir Axl Rose :)  dar galetu but Jimmy ir Paddy Kelly :)


Atsakyti
Gabux
2012 m. gruodžio 8 d. 13:53:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pastebėjau, kad gražus Brandon Boyd žvilgsnis.

//

O šiaip, dauguma manų favoritų - likę.

Tik Syd'o sumišusių akių jau nėr ;/


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
JGmore
2012 m. gruodžio 7 d. 14:18:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na... pasaulis atėjo į protą ir pagaliau balsuoja už tikrus vyrus ;)) 


____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
Atsakyti
heikki
2012 m. gruodžio 6 d. 23:02:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nebėra Ian Watkins.. :(


____________________
...for a better day.
Atsakyti
MylimMCR
2012 m. gruodžio 6 d. 18:40:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

pamiršot Morrissey, manau.. :D


Atsakyti
Rutonė
2012 m. gruodžio 6 d. 18:03:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oho, neblogai, neblogai.... Visi mano favoritai yra. Bet va dabar kam sėkmės linkėčiau... omammamia... nu visiems, visiems. Nors žnau, kad tai neįmanoma


Atsakyti
Enough
2012 m. gruodžio 6 d. 17:02:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nu jei Dave Gahan nelaimės, tai bus didžiulė neteisybė.


Atsakyti
EmLoVe777
2012 m. gruodžio 6 d. 14:49:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O kur Ben Kowalewicz? {#}


Atsakyti
kalipse
2012 m. gruodžio 6 d. 14:36:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Hell...Where is Richie Sambora???  Daugiau sitam 100kui neturiu priekaistu...Visi mano favoritai yra...Tik kaip jau sakiau...KUR RICHIE SAMBORA DINGO???????????


Atsakyti
JGmore
2012 m. gruodžio 2 d. 12:03:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taip taip, tas pats čia su puse žmonių. Pvz. Axl rose dabar tikrai taip neatrodo...


____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
Atsakyti
onewildflower
2012 m. gruodžio 2 d. 01:44:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, man dar tik jo trūksta :)

Garou


____________________
Pavasaris širdyje
Atsakyti
Nazgul
2012 m. lapkričio 29 d. 13:57:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kai kurių tai aš išsigandau... :D

ooo taiiiip.. Justin Bieber, Enrique Iglesias, Jared Leto, Mika - niam niam.. {#}


____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Atsakyti
4Blackberry
2012 m. lapkričio 28 d. 21:13:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žinot, aš pagalvojau, kad tikrai būtų daug geriau, jei būtų renkamas seksualiausias balsas, o ne išvaizda. Tada būtų galima prie kiekvieno nuotraukos pasiklausyt dainų ir negalvot apie tą išorinį grožį. Nes dabar, šie rinkimai visai neturi prasmės, nes juk muzikos pasaulyje esmė yra ne grožis, o talentas. Kitaip sakant, grožis kūryboje. Todėl nepalaikau šių rinkimų, bet džiaugiuosi, kad įtraukėt mano mėgstamiausią atlikėją, kurio ne tik išvaizda puiki, nors jam neseniai suėjo 36 metai, bet ir balsas, kuris geriausio/gražiausio/karščiausio ir nesvarbu kokio balso rinkimuose galėtų būti vienas favoritų.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


McFly McFly
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 421
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 520792