Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
dissident
2013 m. sausio 25 d. 15:30:04 2013-01-25 15:33:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pearl Jam, Alice in Chains, Tool, Biffy Clyro, Black Sabbath, The Prodigy, Alter Bridge, Placebo, Judas Priest, Slayer, Metallica - sitie mano laukiamiausiuju 2013 metais favoritai. Vis tik labiausiu labiausiai tai METALLICA ir PEARL JAM.


____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
DaveLovesMe
2013 m. sausio 8 d. 22:55:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na bet ir geri metai nusimato.. kiek geru grupiu: DM, Hurts, Placebo, Prodigy, HIM, Editors ir tt..


Atsakyti
WendigoMiranda
2013 m. sausio 4 d. 17:36:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Knife, Nick Cave, Depeche Mode, Editors, Hurts, laukia geri muzikiniai metai.


Atsakyti
lplplp
2013 m. sausio 4 d. 15:44:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

labiausiai ACDC ir E.Johno


Atsakyti
Soulstealer
2013 m. sausio 3 d. 22:47:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Biffy Clyro, Bring Me The Horizon, BFMV, Bon Jovi, Paramore, Avril, Black Sabbath, 30STM, Pearl Jam, Alter Bridge, Amon Amarth, Avenged Sevenfold, Judas Priest, Slayer, Anthrax, U2, Metallica...yra ir dar keli, kuriuos turbūt reiks paklausyt. Bet šitie pagrinde. Nusimato afigieni 2013 metai, krūva naujų albumų iš mano mėgstamų atlikėjų. SUPER


Atsakyti
einaras13
2013 m. sausio 3 d. 18:51:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ne, kol kas aš dar apie šitą sąrašą kalbu... Iš karto neprognozuoju, nes pernai tai daugelis naujų man patikusių albumų buvo staigmena man pačiam. Tai nežinau, šiais metais tų staigmenų tikrai bus, bet ar tiek, kiek pernai, pažiūrėsim...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
heikki
2013 m. sausio 3 d. 18:46:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Turbūt Bring Me The Horizon laukiu labiausiai kolkas. Dar 30 Seconds To Mars bus įdomu paklausyt.


____________________
...for a better day.
Atsakyti
MusicLt
2013 m. sausio 3 d. 18:43:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal dar anksti nurašyti visus metus? :) Juk paminėjome tik pačius garsiausius vardus, iš kurių tikimės naujienų. O albumų tikrai bus ir daugiau - platesnę apžvalgą, kuri nuolat pasipildo, galima rasti čia.


Atsakyti
einaras13
2013 m. sausio 3 d. 18:37:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Neblogai... Bet 2012 vis dėlto buvo man įdomesni, šiais metais tik žinomiausios žvaigždės teikia staigmenų... Aišku, jokiais būdais nepraleisiu penkių albumų: Depeche Mode, Black Sabbath, Judas Priest, Motorhead, Deep Purple... Kiti... Dėl jų dar pažiūrėsim...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
be_inis
2013 m. sausio 3 d. 18:23:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Knife, Tool - aha. Klausysiu QOTSA tai tikrai. O iš tikro, noriu būti kuom nors nustebintas šiais metais. 


Atsakyti
Rutonė
2013 m. sausio 3 d. 18:12:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

oho, kiek gėrio laukiama.... Depešai, jūtai, Metallica, Black Sabbath, Judas Priest, AC/DC - bent jau intirguoja, tai tikrai.... Bon Jovi... ech, vis tiek lauksiu jų didesnės naujienos - vizito čia :) Šiaip dėl šių metų tai klausimas, bet naują albumą jau po truputį ir Morten Harket kuria, taip kad bent jau aš lauksiu dar vienos mielos naujienos.


Atsakyti
Pazistu_Mykola
2013 m. sausio 3 d. 18:09:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

aš labiausiai laukiu Esben and the Witch antro albumo (sausio 21, jei ką, tai jau nebedaug!). Kitų, jo, įdomu ką naujo išlauš Arcade Fire ir NIN, galbūt dar keli.. 


Atsakyti
Delacorado
2013 m. sausio 3 d. 17:59:14 2013-03-29 17:11:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nais! Jau maniau, kad po pernai daugiau nei 10-ies mano mėgstamiausių grupių išleistų albumų šiemet beveik nieko nebeliko tikėtis, bet smagu, kad klydau. Laukiamiausi įrašai - Kaiser Chiefs bei Editors ir čia nepaminėti White Lies; dar Glasvegas ir, be abejo, Depeche Mode, Metallica bei Black Sabbath, dar Placebo, HIM, U2, Beady Eye, MCR... Žodžiu, gėrio tikrai nusimato :)


Atsakyti
kalipse
2013 m. sausio 3 d. 17:43:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bet pala pala...O Whitesnake ir Scorpions kaip??? Juk kiek girdejau,skorpai irgi kazkoki cd lygtais leis siais metais...O Whitesnake,panasu,kad jau baigia pertraukauti,ir leisis i (kol kas) UK tura kartu su Jounrey...


Atsakyti
kalipse
2013 m. sausio 3 d. 17:40:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bon Jovi,Deep Purple,Black Sabbath,Motley Crue.Ac/Dc - Man LABAI patikti{#}


Atsakyti
velniux
2013 m. sausio 3 d. 17:28:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sąrašas išties įspūdingas ir daug žadantis. Panašu, kad šie metai žada būti ne ką prastesni, o gal net ir geresni nei 2012: Black Veil Brides, Hollywood Undead, Bullet For My Valentine, Stratovarius, Bon Jovi, Depeche Mode, Paramore, Avril Lavigne, Alter Bridge, Amon Amarth, Eminem, Metallica. Įdomu ir ką legendiniai Black Sabbath, Deep Purple ir Judas Priest parodys. Turėtų būti įdomu.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Flotsam and Jetsam Flotsam and Jetsam
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 484
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 267295