Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
backspace
2013 m. vasario 4 d. 16:00:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai kliūna už akių, kad kai kurių grupių vos ne visa diskografija sukelta, o daug ko ir pasigendu...


____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
KastisG
2013 m. vasario 4 d. 13:08:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Super! Neriam!!! :) Aišku, kad kažko trūksta... Bet sutikite, visko neįmanoma sudėti. Man pvz keista kad pvz Louis Armstrong'o nėra... Bet atrasti čia tikrai daugiau yra ką! Super, žodžiu - ilgam laikui buūs ką veikt ;)


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
Silentist
2013 m. vasario 3 d. 15:14:53 2013-02-03 15:21:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

bet nemažai gerų ir praleista...

Greičiau jau "Iššūkis SENAM melomanui",faina, sveikintina, ačiū - už pastangas, labai šaunus darbas, surašymas.Gaila, kad tik seni melomanai vis dar klauso muziką albumais, kūrėjų nustatyta tvarka.Jaunimas (kaip ir aš jau) sulig nešiojamų plokščiųjų grotuvėlių diskams išnykimu, iPod atsiradimu+paplitimu, klauso albumus in random order išsitrynę blogąsias dainas. tad albumais klausyt nepriimtina. klausau jų mėgstamų dainų, sudarinėju grojaraščius pagal savo susigalvotą tvarką, nei albumų kūrėjų tracklistingai, kartais kai labai tingiu - visų turimų duomenų grojaraštyje spaudžiu SHUFFLE mygtuką. Mėgstamas albumas-serija-rinkinys, po kurį mėgstu SCROLLinti - Cafe Del Mar serijų rinkinys.(dar rinkiniai: Gothic Spirits, Gothic Romance, etc.)


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
dissident
2013 m. vasario 2 d. 13:56:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Issukis rimtas, tik ar visi albumai verti demesio. Nepabandes - nesuzinosiu. Tad issuki priimu. Karts nuo karto pabandysiu pakomentuoti. Tikiuosi ir daugiau bus tokiu. Ka gi - pirmyn {#}


____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
velniux
2013 m. vasario 2 d. 13:52:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šito topo dėka sužinojau, kad kažkodėl nebuvau pamėgęs Queen "Night at the Opera", Pink Floyd šedevrų "The Wall" ir "The Dark Side Of The Moon" bei Mansono "Antichrist Superstar". Tai taip gavosi, kad iš visų 1000+1 albumų nebuvo nei vieno pamėgto {#}. Šiaip tikrai gan rimtas topas, daug garsių vardų, bet didžioji dalis visgi tos kiek senesnės, praėjusio amžiaus muzikos. Ir daug nereikalingos chebros įdėta vien todėl, kad anglai. Ir šiaip, sorry, bet nu visokių Dr.Dre tai tikrai nematau ir nematysiu savo grojarašty {#}. Kada nors reiks savo sąrašą susidaryt {#}.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Gabux
2013 m. vasario 2 d. 13:14:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Daug išties "teisingos" muzikos top'e.

Dėkui.


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Rutonė
2013 m. vasario 2 d. 12:53:15 2013-02-02 12:54:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kiek, sakot, perklausyt? 1000? Nes aptikau dukart tą patį įdėtą....

741 Fuzzy   Grant Lee Buffalo  

 

 

  742 Fuzzy   Grant Lee Buffalo 

Mjo, atradau keletą savo jau pamėgtų albumų, bet daugybės savo mėgiamų atlikėjų neaptikau nė vieno.. Šiaip būtų įdomu sužinot, kokiais kriterijais remiantis tai atrinkta. 

Ir vis dėlto - mano nuomone - nemažai dėmesio vertų atlikėjų čia nepateko. O šiaip - bus ką atrast (jei ryšiuos tokiam iššūkiui).


Atsakyti
Misantropia
2013 m. vasario 2 d. 12:28:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man net naršyklė porai sekundžių pasipuošė užrašu Not Responding {#}

Viską perklausyt be šansų. Bent jau man. :D


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
V3rtig0
2013 m. vasario 2 d. 12:16:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bijau net pagalvot, kiek laiko užtruktų viską perklausyt. Maybe someday. Šiaip tikrai solidokas topas surinktas.


____________________
bacon
Atsakyti
Faustas
2013 m. vasario 2 d. 10:18:29 2013-02-02 10:30:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

2pac'as - yra. paiešką daugumoje naršyklių gali iškviesti paspaudęs ctrl+F .

Aš kadais irgi peržiūrėdavau tokius topus, pagalvodavau "kas per kvailas topas jei jame nėra vien mano mėgiami atlikėjai". Po to suvokiau kad tai puiki galimybė atrasti sau kažką naujo. Iš šio topo manau irgi rasiu kažką negirdėto ir įdomaus. gal net tą patį eminemą rediscoverinsiu.

Atleisk už moralizavimą


Atsakyti
HNB
2013 m. vasario 2 d. 09:58:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nera Eminem Infinity ir Recovery.Nera Linkin park ReanimationNepastebejau 2pac'o, 50cent taip pogi D12 


____________________
Neprinoksta, o jau supuna.
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Watain Watain
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 161
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 111826