Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Konditerijus
2019 m. balandžio 9 d. 19:51:23 2019-04-09 19:52:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Porą metų naudoju ATH-AVC500. Viskas gerai su jomis tik kad juokingai atrodo. 


Atsakyti
todancius
2019 m. balandžio 8 d. 14:22:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Su labai pigiom tai jau pasimokiau, kad ne tik pinigų švaistymas, bet ir vartotojiškumas kai pastoviai perki ir išmetinėji po to. Bet 150EUR visgi daugokai. O ką apie AudioTechnica manot? Gerokai pigesnis variantas ATH-SR30BTGY už 99eur?

 

____________________

flokati


Atsakyti
Alvydas1
2019 m. balandžio 2 d. 18:33:47 2019-04-02 18:36:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dabar galiu atsakyti KastisG konkrečiai. Įsigijau (150 EU) naujas ausines Marshall Major III bluetooth ir negaliu atsidžiaugti. 30 val. grojimo, pasikrauna per 3 val. Garso kokybė geresnė už turimus ATH M40x, ir juo labiau už Sony MDR 7506.  Wirelessas tempė iki 30 metrų už namo sienos. Viduje jokių trikdžių nepastebėjau, garso kokybė nekrenta. 

Apie jas  https://hero.lt/lt/marshall-ausines/marshall-major-iii-ausines-ant-ausu-bluetooth-juodos.html

 


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
KastisG
2017 m. lapkričio 23 d. 16:58:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dėloju už įžvalgas. Bet kalban iš principo, teisingai supratau, kad lyginant su vielinėm ausinėm nėra taip, kad jau labai blogai? Na, ten trikdžiai kažkokie ar šiaip pastebimai nekokybiškas garsas, etc...


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
Alvydas1
2017 m. lapkričio 16 d. 19:10:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

ATH M40x tenkino savo minkštu žemo dažnio skambesiu. Jokio bū-bū, kaip Sony MDR 7506.

Skambesio kokybė labai priklauso nuo garso šaltinio.  Spotify klausausi iš kompo per Soundblaster garso kortą į stiprintuvą ONKYO Integra su S-90 kollonėlėmis ir puse bieso. CD ir LP skamba solidžiau.

Klausantis per ausines M40x plokštelę labiausiai pasijunta kokybės niuansai, Spotify labai variuoja - būna net techninio broko, nors kiek žinau pas juos FLAC, bet ko gero ir mp3 192.

Sony nemaloniai nuspaudžia ausų kriaukleles, neitin uždaros, nuo prakaito suiro "odinis"apvalkalas, ėmė luptis skutais.

Aukšti ir viduriniai dažniai ok., bet žemi mano ausiai nenatūralūs, kažkiek forsuoti.

M40x mano skonio. Patogus pasijungimas iš apačios, gal tik erzina automatiškas susilankstymas į transport. padėtį.

 


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. lapkričio 16 d. 18:52:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nu tas neprisirišimas sąlyginis dalykas, nes be trikdžių groja ne daugiau 6 metrų nuo pc spinduliu. 

naudoju šitas: https://www.amazon.com/Bluedio-H-Turbine-Wireless-Headphones-Microphone-Retail/dp/B00LGZVLMO


Atsakyti
KastisG
2017 m. lapkričio 16 d. 15:17:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveiki. Nagi, kas gali palyginti patarti klausimu wireless ausinės vs laidinės? Ar labai stipriai prarandi su tomis wireless buitiniam klausymuisi. Na tarkim, kad ir prie teliko prijungt ar iš jutūbės/spotify/etc. klausyti muziką. Juk mano minėtuose ir kituose internetiniuose šaltiniuose kokybė taip ar taip nėra aukšta... Na, čia aš aišku pasiteisinimų ieškau, bet žiauriai vilioja tas patogumas nepririštam prie laido būt... Gal galit kas palyginti iš asmeninės patirties?


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
Amnesiac
2013 m. gegužės 26 d. 23:32:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Klausausi FLAC, žinoma. Turiu ir vynilo 96000 Hz rip'u.  Reiks pabandyt K550 ir palygint su M-50. Ačiū


____________________
[E]xceptional claims demand exceptional evidence
Atsakyti
JGmore
2013 m. gegužės 26 d. 21:17:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

https://www.motorheadphones.com/en


____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
Atsakyti
Genqr
2013 m. gegužės 26 d. 12:35:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

ATH-M50 tikrai neblogas variantas, kai gauni uz ka moki. WS-70, gauni kiek maziau :D. Sennheiser HD 449 yra neblogos vidutines klases ausines, bet turi boso trukuma (na bent mano ausims), skamba suspaustai, tiesa ir kainuoja kiek maziau. Beyerdynamic Custom pro neteko bandyti, bet atsiliepimai tikrai neblogi. Tiesa, kiek teko pasiskaityt apie jas, jos turi silpnumu aukstuose dazniuose. Uz kiek didesne kaina butu galima isigyti AKG K550, bent man sitos ausines tiesiog prigijo, nuostabus erdves pojutis, labai svarus ir tiksliai atkurtas garsas. Minusai: fiksuotas laidas prie ausiniu. Tiesa, tokiu atveju reiktu jau predeti klausyti ir aukstesnes kokybes muzikos, nes tarp mp3 (net ir 320kbps) ir FLAC jauciasi didelis skirtumas, ypac erdves klausimu.


____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
Atsakyti
Sahja
2013 m. gegužės 25 d. 22:23:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

turiu ir man be priekaištų garsas ,-Hama Cordless 863 MHZ Stereo RF Headphone System - FK 966--bevielės,100 metrų,ilgai net iki 10 val.veikia baterijos..Turiu jau 6 metus,bet kaip naujos dar...

 


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Stripped
2013 m. gegužės 25 d. 21:46:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Siūlau Koss PortaPro - geresnio garso už palyginus nebrangią kainą nerasi. Alternatyva būtų Sennheiser firmos ausinės, kurias naudojau daug metų, bet Koss'ai patogesni klausymui.


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Amnesiac
2013 m. gegužės 25 d. 20:48:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prašau jūsų pagalbos ir siūlymų. 
Kokias ausines patartumėte rinktis (muzikai): 

1. Audiotechnica ATH-M50 (standartinis variantias{#}

2. Audiotechnica ATH-WS70

3. Beyerdynamic Custom pro

4. Sennheiser HD 449

5. Siūlykit kitus variantus. Kaina nuo 350lt iki 800lt, tinka uždaros arba pusiau atviros.


____________________
[E]xceptional claims demand exceptional evidence
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Ravi Shankar Ravi Shankar
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2108
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 105124