Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Bryan'o Adams'o koncertas Lietuvoje 2007 m.. Įspūdžiai.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
onewildflower
2011 m. vasario 18 d. 22:44:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kai TOOOOKS vyras... mes norim VISO KO pačio geriausio...

____________________
Pavasaris širdyje
Atsakyti
Rutonė
2011 m. vasario 18 d. 22:37:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na ne taip drastiškai... Liko tik 315 vietų sektoriuje prie scenos. Bet mes juk norim pačių geriausių, ar ne? O jų liko visai nedaug.....

Atsakyti
onewildflower
2011 m. vasario 18 d. 22:34:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš su mumis!!! Chebryte, nemiegam, jungiamės, bilietų ne tiek daug ir likę... TIK 315!!!

____________________
Pavasaris širdyje
Atsakyti
Rutonė
2011 m. vasario 18 d. 21:56:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai va, ką atkapstėme apie šitą veikėją... Su tikimybe, aišku, kad galbūt rudenį/žiemą jis galėtų užsukti ir pas mus.... Vis dėlto ketvirti metai eina... O kol kalnas neina pas Mahometą, Mahometas nori keliaut pas kalną... Tarkim, į Prahą. O2 areną. Bilietukai į koncertą maždaug nuo 142 iki 213 Lt (kiek žiūrėjau, stovimi bilietai prie scenos 1290 CZK), kelionė autobusu ten ir atgal (Vilnius-Praha-Vilnius) kol kas bent jau 407 Lt. Lieka pasidomėt viešbučio kainomis. Lieka maistas, kuris ten nėra brangus ir.... Kas su mumis?

Atsakyti
Rutonė
2007 m. gruodžio 8 d. 20:59:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jooo, ne tik čia, bet ir beveik visiems mane kalbinantiems rėžiu, baigiu išūžt ausis, kad tai, kas buvo pirmadienį, buvo nepakartojama, fantastiška, super, stebuklinga, pasakiška, .... Na, net ir šitie žodžiai yra per silpni nusaktyti patirtus įspūdžius. Tai buvo su niekuo nepalyginama. Net ir su paties Bryano pasirodymu prieš aštuoneriius metus. Visą savaitę esu nedarbinga - vis dar kunkuliuoja emocijos. Ir man visai negėda sakyti, kur buvau, ką mačiau - tegaliu tuo didžiuotis. Tai buvo tikrai pasaulinio lygio reginys. Nuostabus koncertas, nuostabūs muzikantai, nuostabi publika.

Beje, "Respublika" rašė, kad "braliukai latviai" buvo gerokai šaltesni, abejingesni nei mes, tad net ir tas palyginimas mūsų naudai maloniai glosto širdį... Nes tikrai nebuvo įmanoma išlikti abejingam tokiam pasirodymui. Tik iš kur Bryanui tiek jėgų atlaikyt šitok turą? Gal tikrai viskas sugrįžta iš publikos? Et, ne tiek svarbu... Mielai pakartočiau kiekvieną akimirką. Ne, tie, kas nebuvo UPA, kas kartu su visais neplėšė visa gerkle visų dainų, tas nesupras, ką prarado. Ir dar kartą sakau - taip, tai euforija. Bet man dėl jos visiškai negėda.

Atsakyti
Swajoklea14
2007 m. gruodžio 8 d. 18:48:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne, wisoj europoj kur jis aplink wazinejo buwo b-stage.
Koncertas kaip ir wisiem kitiem, buwo nerealus ir ,,raunantis stoga" ,wisi ten sokinejom ir klykem, buwom extazej O publika buwo tikrai nenormaliai faina ir palaikanti, Bryan'as liko apsales nuo musu noors karta parodem kad LT-daininga tauta
Beja BA koncertas buwo isrinktas geriausiu LT metu koncertu. Kitaip ir negalejo buti ,juk jis geriausias ,tai yra "BLOGIAUSIAS"(jei supratot ka turiu galwoj)...

____________________
Make Tea Not War
Atsakyti
philia
2007 m. gruodžio 5 d. 18:23:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Girdėjau,kad toks buvo jo pageidavimas. O kaip kitur- nelb žinau. p.s. ne Tave vieną tokia nuotaika apėmus, mus taip pat.

Atsakyti
Marihuanita
2007 m. gruodžio 5 d. 17:58:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vakar apie 22,00 pasileidau "Back to you" Ir, kai prisiminiau kaip gera man buvo prieš dieną tuo metu aš tiesiog apsižliumbiau... Man taip dar niekada nebuvo, juolab, manau, tikrai nesu žliumbikė... Ei, o kartais nežinot ar čia tik Lietuvoje 2 scenos buvo?

____________________
vardan FLEA, ANTHONY ir CHAD'O ir švenčiausiojo JOHN'O per amžių amžius AMEN
Atsakyti
philia
2007 m. gruodžio 5 d. 17:20:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pritariu k_b, geriausias koncertas, kokiam tik teko būti. Įgarsinimas man bent jau be priekaištų. Malonu ausiai, akiai ir sielai. Atgaiva. Nuostabu, pakartočiau.

Atsakyti
crumbsfromyourtable
2007 m. gruodžio 5 d. 11:20:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
norejau, bet neisejo

____________________
les choses arrivent lorsqu'elles doivent arriver.
Atsakyti
k_b
2007 m. gruodžio 5 d. 00:16:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na gal ir nebuvo jis tobulas, bet bent jau man tai buvo gerai ir ausų nerežė.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
xdm
2007 m. gruodžio 5 d. 00:14:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu kiek klausiau visi apstulbinti. kiba pagaliau su įgarsinimu nepasi**** kaip įprastai?

Atsakyti
k_b
2007 m. gruodžio 5 d. 00:10:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip tai nepavyko..?

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Gabux
2007 m. gruodžio 4 d. 23:46:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
koks liūdesys, kad nepavyko gauti stovimų bilietų.. tikiuos dar atvažiuos.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
k_b
2007 m. gruodžio 4 d. 23:11:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geriausias kokiam tik esu buvęs koncertas... taipogi norėčiau pagirti publika ;> bet galėjo visgi parodyti vieningumą ir pagauti skraiduolę ;>>

Viskas buvo tobula ;>

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
philia
2007 m. gruodžio 4 d. 21:08:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
youtube.com/watch?v=zQicsg4CGKs

Everything i do, i do it for you.

ir www.videogaga.lt yra keli vaizdeliai.

Atsakyti
Marihuanita
2007 m. gruodžio 4 d. 20:31:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vis dar nesugebu susivokti, per daug emocijų, teigiamų, žinoma. Nuostabi, kažkaip nelietuviškai besielgianti publika, nepakartojama atmosfera... Dieve, kai pagalvoji, tai ten buvo kažkas tokio įspūdingo, kad gyvenime kažko panašaus tikrai nebepamatysiu, taigi jei artimu metu mirčiau, tai jau nebebūtų taip blogai.

____________________
vardan FLEA, ANTHONY ir CHAD'O ir švenčiausiojo JOHN'O per amžių amžius AMEN
Atsakyti
philia
2007 m. gruodžio 4 d. 19:15:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, rėžkit dar kartą į čia. ; )

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Phoenix Phoenix
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 228
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 19347