Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
whome2
2013 m. rugpjūčio 11 d. 22:50:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žinai apie ką rašai.. :)


____________________
No Sound - No Life...
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugpjūčio 1 d. 22:38:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal nesiplėskim čia dalykais ne į temą, kol nepradėjau rėkti, kad iš Rositos neišrausi biologijos nei vasarą, nei Antarktidos meteorologinių sąlygų atveju, nes šaknys per giliai įaugo.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
rositara
2013 m. rugpjūčio 1 d. 22:34:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, jooo... Čia maždaug, nesijaudinkit, Einaro ir vasarą nuo matematikos taip lengvai neišjungsit.. {#}


____________________
You're gonna go far, fly high You're never gonna die You're gonna make it if you try They're gonna love you.
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugpjūčio 1 d. 22:32:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ilsiuosi, tačiau matematinė išmonė reikalinga ir recenzijas rašant. Dar džiaugiuos, kad kiekvienam kūriniui nepradėjau rašyti: 9/8 metras ar 3/4 metras {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
rositara
2013 m. rugpjūčio 1 d. 22:29:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Būna ir regresuojančių, žinok, ir netgi nemažai.. Aš nekalbu apie prasigėrusius žmones, ne (nors ir juos galima imti pavyzdžiu), bet yra ir paprastai regresuojančių tam tikruose dalykuose.

Detalės ir padeda pajausti muziką. O kadangi aš ale pirmas žmogus taip manantis, tai todėl kitų recenzijose ir nejauti muzikos - jie nesusitelkia į detales. {#}

Neturi, neturi tos ribos, juk supratai esmę, nereikia matematinės išmonės vasarą, ilsėkis.. {#}


____________________
You're gonna go far, fly high You're never gonna die You're gonna make it if you try They're gonna love you.
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugpjūčio 1 d. 22:21:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kad šitos geriausios, tiesa, nes kiekvienas žmogus dažniausiai ne regresuoja, o progresuoja. Jausti muziką - man skaitant kitą recenziją to neišeina padaryti. O gal tik mano rašymo stilius toks unikalus? 

Ir čia sutinku besikertančias nuomones - vieni sako, kad verčiau vertinti visą albumą bendru kontekstu, o vat tu pirmas žmogus, manantis, jog didžiausias dėmesys turi būti sutelktas į detales. Atvirai sakant, norėčiau išmėginti ir tokį stilių, kada kalbama apie albumą plačiausia prasme, bet taip aš nemoku, ne kartą įsitikinau. Begalybė ribos neturi, beje.{#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
rositara
2013 m. liepos 30 d. 20:47:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tavo recenzija superinė. Nereikia sakyt, kad VdGG paskutinė buvo geresnė, nes tuo atžvilgiu jos tolygios. Kažkada peržvelgiau Tavo senesnes recenzijas ir šitos pačios geriausios. Skaitant jas gali jausti muziką, gali girdėt kiekvieną instrumentą atskirai, kiekvieną melodijos vingį, ne visą kūrinį pilnai, o fragmentais, fragmentais... Neveltui sakoma, kad svarbiausia - detalės. Mano nuomone, to ir reikia gerai recenzijai. Jei dar skaitant įsijungi paklausyti aprašomą kūrinį... Tokiu atveju epiškumo lygis siekia begalybės ribą.


____________________
You're gonna go far, fly high You're never gonna die You're gonna make it if you try They're gonna love you.
Atsakyti
einaras13
2013 m. liepos 28 d. 12:16:16 2013-07-28 12:16:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šį recenzija mano atžvilgiu gal ir nėra labai vykusi, bent jau mano ankstesnė apie VdGG - One More Heaven Gained buvo turbūt pati stipriausia. Šioje recenzijoje užtat pasakoma viskas ko reikia - yra ir plikų faktų įžangoje, ir muzikalumo bei technikos aptarimas, ir išdėstyta visa esmė. Viskas, ko reikia.

Arthur Brown - viena mėgstamiausių progresyviojo / psichodelinio roko asmenybių, jo kuriama muzika mane visą laiką traukė, tiek psichodeliniais The Crazy World laikais, tiek progresyviais Kingdom Come laikais, tiek avangardiška soline kūryba bei elektroninių devintuoju dešimtmečiu, Requiem albumas (1982) - puikus įrodymas, kaip elektroninės psichodelikos darbas, kad Brown'o kūryba neapsistoja viename, ir net ne trijuose stiliuose, o kokioje dešimtyje ir tai duoda originalumo.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Underworld Underworld
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 251
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 349090