Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2014 m. rugsėjo 6 d. 18:12:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Recenzento misija: įskiepyti savo žodį ir neabejuoti pačiam juo. Recenziją sau leidžiu rašyti tik tada, kai jaučiu, kad savo nuomonę apie kažkokį darbą galiu išplėtoti iki recenzijos, o recenzija - subjektyvi nuomonė objektyviame apvalkale (aišku, tai prieštarauja tikrajam recenzijos apibrėžimui, bet remiuos savuoju principu rašydamas recenziją). Jei nesi tikras parašytu tekstu, tiesiog ištrini ir viskas. O jei recenzija veikia skaitytoją ir leidžia jam pritarti arba nepritarti, tai jau yra pasiekimas. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2014 m. rugsėjo 6 d. 18:06:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Tik apsidžiaugsiu dėl to, kad kažkas mano žodį skaito ir mano žodžio klauso, nes mano žodis nemeluoja, o tik šiuo žodžiu pareiškiama recenzento, dievinančio recenzuojamą dalyką, nuomonė."

Va toks tikėjimas savo darbu yra labiau nei pagirtinas.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Dainioos
2014 m. sausio 29 d. 23:14:49 2014-01-29 23:17:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tokia muzika visai nesuprantama, galbūt siauras mėgstamos muzikos skonis kaltas - nežinau. Nematau tokioje muzikoje nieko originalaus. Dainų tekstai - pynė, kurioje nėra pabaigos. Mano manymu grupė vidutiniokė, kurios muzika skirta ne plačiai auditorijai. Bendras mano įvertinimas būtų 6 su minusu. Na, bet ką aš išmanau. Nesigauna sąžininga, kai tarkim klasikas vertina metalistą ir atvirkščiai. Gal tada geriau apskritai nevertint. Nežinau.


Atsakyti
einaras13
2013 m. rugpjūčio 12 d. 11:40:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kadangi aš smuiku groti net nesu bandęs, atvirkščiai nei jūs, tai apie techniką ničnieko nenusimanau. Aš tik atkreipiu dėmesį į tai, kad gražiai groja. Na, smuikas man yra instrumentas numeris 3 gražiausiai skambančių klasėje, tai savaime suprantama (lenkia tik violončelė ir vargonai)


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2013 m. rugpjūčio 12 d. 07:25:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai gera recenzija. Perskaičiusiam tikrai turėtų panyžti pasiklausyti albumo. Žiūrėjau ir aš juos youtubėje - neprastai, nors garsas gan skystas ( įrašo kaltė). Kas dėl smuikininkės - manau ji savamokslė arba pradedančioji mokytis. Sprendžiu iš rankos pastatymo (riešas paguldytas, lyg kapelų muzikanto) ir groja visad pirmoje pozicijoje, mažas vibrantas.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugpjūčio 3 d. 21:58:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šiandien kiek galėjau, tiek prisėsdavau prie jos nuo pietų iki pat vakaro. Taip ir parašiau tokią, pasak tavęs, gerą recenziją. Na, įvaizdis jo, jie rengiasi kaip XX a. pradžios, galbūt XIX a. pabaigos stiliumi. Jo, šita instrumentinėmis galimybėmis labai turtinga. Ir originali savo kompozicijomis. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
justasjuskevicius
2013 m. rugpjūčio 3 d. 21:50:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gera recenzija Einarai. Man irgi šita grupe kažkokio tokio šarmo turi, nors šiaip aš nemėgstu juodmetalio, bet šitie geriau už tuos anuos juodaveidžius. Na kažkaip dauguma black grupių tiesiog naudoja vien cream vokalą, ir drožia tuos vien tuos minorinius pustonius ir pan, tremolo būdu, o pas šituos ir fleitikes, smuiko gali išgirst, nors dar folk metal tai daro, bet čia jau kitas reikalas. Šitie savo kažkokia vistiek ,,harma'' išlaiko, o dar įvaizdis kas be ko, ne juodai baltas ,,corpse paint''( nors ir tie visai įdomiai atrodo, o kai buvau mažas tai biški ir šokiravo) bet šitie kažkaip lyg ir senoviškai ar kaimiškai apsirengę, jau dėl to irgi išskirtiniai.


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Pogues The Pogues
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:12 - Arunazz
sveiki
ka jus penktad vakara
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:09 - Silentist
She may be the beauty or the beast
May be the famine or the feast
May turn each day into a heaven
Or a hell

She may be the mirror of my dream
A smile reflected in a stream
She may not be what she may seem
Inside her shell
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:53 - Kogqr
*raides
22:38 - Kogqr
Nieko nereškia, tiesiog sujungiau klausiamąjį įvardį ko, ir 3 raidės iš Queen ir Guns N'Roses
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 355
  Iš viso užsiregistravę: 73295
  Naujausias narys: vvznvclluk
  Šiandien apsilankė: 131008