Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ką manote apie "R.E.M." albumą "Around The Sun"?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
gruta
2011 m. liepos 6 d. 16:22:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patiko,klausysiu ir kitus jų albumus.

Atsakyti
sadnambo
2007 m. gruodžio 28 d. 20:16:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manyciau R.E.M. yra tiesiog stebuklas muzikoje. Maiklas kuria, raso, dainuoja savo kurtas ir ritmingas dains, kiek jie dainu sukure??? sunku butu suskaiciuoti apie pora simtu, manyciau tai nepaprastas pasiekimas kai is tu dainu yra begalo daug geru . Ju vis dar klausomasi o apie around the sun galeciau pasakyti jog tai pabandymas kanors sukurti, ir pasakyciau kad visai neblogai gavosi, patiko dainos kaip ELECTRON BLUE, HIGH SPEED TRAIN, OUTSIDERS. tikrai nepakartojama grupe, ir tai yra muzika bei savotiskas grupes meninis muzikos kurimas. Idomu ka pasiulys naujajame albume kuris bus 2008-aisiais ... Ir beje retas vokalistas taip tobulai sudainuoti visa koncerta , gera kalusytis (as ce apie DUBLIN LIVE albuma) ... Liux grupe.

Atsakyti
_nevermind_
2005 m. vasario 4 d. 16:40:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu nzn man tie kur be bugnu tai nelabai, kazkoki rnb pradeda uznesti, ten jie pradejo eksprementuot lyg klasikiskesni geriau..

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
xdm
2005 m. vasario 3 d. 21:24:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nors man rodos aš linksmas maišau su ramiom... REM moka perteikti jausmus tiek džiaugsmą, tiek liūdėsį. Et...
Beje pastebėjimas, Mike labai daug dainuoja apie baimę? Gal žinote kodėl?

Atsakyti
super_girl
2005 m. vasario 3 d. 21:04:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xdm, tikrai labai ačiū už išsamią informaciją . Dabar telieka tas dainas atsisiųsti, klausyti ir grožėtis...

____________________
Kaip žiūri, taip ir matai.
Atsakyti
xdm
2005 m. vasario 3 d. 20:40:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
super_girl visos


Šiaip mano nuomone Out Of Time, Automatic For The People buvo Green ir senesnio R.E.M. alternative rock stiliaus tęsinys. Tik gal muzikos viršus sušvelnėjo, tapo ramesnis, bet ritme galima rasti senus R.E.M. Na dar yra dainų kaip Radio Song, Ignoreland, Shiny Happy People kurios tokios pat kaip senų REM.
O Reviel, Around The Sun ritmas, būgnai visai kitokie, o viršus išliko ramus, švelnus.

Man dar labai patinka UP, rodos jie ten išviso be būgnininko grojo. Žinau, kad kažkurį įrašė tik tryse. Tokios dainos kaip Sad Proffesor ar Walk Unafraid tikrai genialios be būgniniko

Aš labai juos vertinu, nes jų muzikoje yra daug garsų kurie labai praturtina skambėsi ir juos visus "surišti" tikrai nėra lengva. Tai tikrai ne 4instrumentai grojantys kelias tas pačias natas.

Atsakyti
super_girl
2005 m. vasario 3 d. 18:12:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kiek girdėjau dainų tai tikrai patiko, tik bėda, kad nedaug girdėjau... Gal kas gali patarti kokios geriausios dainos iš jų naujo albumo?? Mielai parsisiųsčiau ir pasiklausyčiau, norėčiau geriau šią grupę pažinti, man tikrai priimtina jų muzika.

____________________
Kaip žiūri, taip ir matai.
Atsakyti
Arny
2005 m. vasario 3 d. 18:03:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai ramus, dainos ramios man patinka ir seip labai gera grupe

____________________
Its funny how from simple things, The best things begin. Don't let your mind rule over your heart...
Atsakyti
_nevermind_
2005 m. vasario 3 d. 17:52:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mhm man tai toks silciausias ir maloniausias tai automatic for the people bet jis jau siek tiek atsibodes ir nusivalkiojas, kaip alternative rock geriausias darbas yra out of time bet jis ir siek tiek pabodes, dabar naujas patinka, siek tiek primena automatic for the people, aisq prastesnis siek tiek bet kokios 5 dainos isties labai puikios..

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
mosquito
2005 m. vasario 2 d. 16:21:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as vien REM uz tai gerbiu, kad jie nuosirdziai kuria (nors kaip ir sakiau paskutinieji albumai manes labai jau nezavi, bet anyway).
tikrai gera grupe, profai, ka cia daugiau ir pridursi. Mane tai kabindavo ju college/alternative rock'as, kai grojo 80-uju pabaigoje ir 90-uju pradzioje. Mazius prie TV sededavau MTV ijunges ir tada jie buvo vieni is mano didvyriu. Ai, atsimenu, kaip keista buvo, kai vokalistas nusiskuto plaukus, tai vos pazinau.

____________________
On the sun..it's time to go..
Atsakyti
xdm
2005 m. vasario 2 d. 15:43:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na nuo tų albumų labai skiriasi. Manau jie turėjo kokius 4-5 periodus... Around The Sun su Reviel dabartinis Pvz. New Adventures In Hi-Fi Alternative Rock labiau linkęs į senus jų įrašus. Man patinka tokie REM kokie yra dabar, ramūs, skaidrūs, šilti ir gražūs

Atsakyti
mosquito
2005 m. vasario 2 d. 00:37:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o man atvirksciai..cia jus visi giriate..nzn..labai prastas REM darbas palyginus su ju anxtesniais (murmur, monster ir kt.) 80-uju 90-uju albumais..man REM atrodo kazkokie pasimete, lygtais nerandantys saves. Vis tiek as juos labai gerbiu, nes jie muzikai nusipelne artistai.

____________________
On the sun..it's time to go..
Atsakyti
_nevermind_
2005 m. vasario 1 d. 23:33:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nuj manes ir u2 nenuvyle, daugiau kazkaip niekas nieko gero ir neleido..

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
xdm
2005 m. sausio 29 d. 16:30:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Teko perklausyt kelis kartus visa diskografiją R.E.M. iš eilės tai apie šį albumą galiu pasakyti, kad tai pakilimas... Vienintelis 2004 metų leidinys kuris manęs nenuvylė. Na gal dar Velvet Revolver padirbėjo... Daugiau nieko gero... Super! Tik man nepatinka ta daina kur pabaigoj kažkas repuoja, kažkaip nelabai vykusi pabaiga.

Atsakyti
Suckmykiss
2005 m. sausio 22 d. 13:24:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
girdėjom girdėjom.
;>klausom klausom.

____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
Atsakyti
_nevermind_
2005 m. sausio 22 d. 13:08:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man irgi dabar isiklausiau i visas dainas tai kokios 10 tikrai geros, i pabaiga biski prasciau cd..

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
DefLeppard
2005 m. sausio 22 d. 00:17:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras man patinka. Lb raminantis

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
_nevermind_
2004 m. spalio 31 d. 09:26:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nuu man jie asmeniskai klausant tik singlus su situ aiskiai pralenke U2,dar negirdejau u2 kompakto bet kol kas REM man geriau atrodo, anksciau priesingai buwo...

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
xdm
2004 m. spalio 31 d. 08:47:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš irgi, nerealu...


leaving new york never easy, i saw my light fading out...

G D C Am

Atsakyti
_nevermind_
2004 m. spalio 31 d. 08:26:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man irgi dabar pasinesiau ant Leaving New York dainos...

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Archive Archive
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 175
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 186491