Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Antanas Škėma

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
lacunacoil
2009 m. sausio 12 d. 20:10:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pastebėja, kad daug kam nuvažiuoja stogas. Mano draugė šiuo metu tikrai krito į apastymų visokių liūna, pradėjo egzistencialiai mastyti, kas albai nepasireiškė ankščiau. Ir sakė tai Škėmos įtaka. Nežinau aš skaičia, perskaičiau, nepaliko įspūdžio ir viskas

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
enchantee
2009 m. sausio 12 d. 20:07:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pats keisciausias ir nesuprantamiausias rasytojas. jo knygu siuzeta ir veikejus reiktu issifruoti i lietuviu kalba ;-)

Atsakyti
Bee-Myself
2008 m. gruodžio 25 d. 23:10:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Po švenčių eisu į biblioteką pasiimt jo raštų pirmą dalį, VĖL.

Atsakyti
eqliux
2008 m. balandžio 6 d. 22:13:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Buvo nebuvo, bet Balta drobulė - gera knyga. Savu laiku man labai daug davė, manau, reiktų pasiimt ir dar kartą ją perskaityt - nežinau, ketvirtas ar penktas tai bus kartas. Man patinka, kaip Škėma rašo ir ką jis rašo. Tiesa, iš dramų tai patiko tik viena (neprisimenu pavadinimo - na, jūs, fanai, žinosit kur traukiny vieną dieną metuose susitinka jau mirę žmonės ir išgyvena vis tą patį - for eternity. a good one), kitos pasirodė kiek perspaustos. Eilėraščiai super, Transcendenciją ir Melus mokėjau mintinai.
Noriu paskaityt "Saulėtas dienas" ;]

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
kelsokelso
2008 m. balandžio 6 d. 16:17:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nieko gero. tuo metu, kai jis rašė šitą "modernšyzą", buvo n jau tokių užsienietiškų knygų išleista.

____________________
im trying to drink away the part of the day i cannot sleep away.
Atsakyti
elenioooke
2008 m. vasario 18 d. 15:36:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras, kaip tik ka tik pasiemiau skaityt "Balta Drobule" ir stai - tema apie Antana Skema.
Man beveik pradeda atrodyt, kad atradau TA rasytoja, kurio taip ieskojau. Siurrealizmas.

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Darkshines
2008 m. vasario 18 d. 12:10:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man patiko Škėmos kritika
Antrąsyk perskaičiau „Baltą drobulę“. Taip, jo kūrybos vienąsyk perskaityti negana, reik kelis kartus bandyti.

Šiaip aš nemanau, kad jis buvo genialus. Greičiau nelaimingas.
Ir šiaip skaitant jautiesi lyg tuoj išprotėtum, o jei dar fone skamba kas nors iš Comedia d'el Arte kūrybos, tai protui atia.

Lietuvių mokytoja sakė, kad kai kurie labai susitapatina su „Balta drobule“ aš atsakiau, apsugokit dievai, ji nusišypsojo, palingavo, pasakė, deja.
Viliuosi, kad nebus, kaip pirmąsyk perskaičius - škėmiški sapnai

Atsakyti
november_rain
2008 m. vasario 18 d. 11:48:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pats gražiausias lietuvių rašytojas. Su drauge per lytų atsiverčiam vis vadovėlį su jo nuotrauka ir svaigstam D (čia 12 klasėj... baisu.)
O kūryba - kažkas nerealaus. Iš tikrųjų, jei ne egzodas, baisu ir pagalvot, kur būtų nušleivojus mūsų literatūra.

____________________
ARBATOS KLUBAS!
Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 23 d. 02:25:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš tau savo knygos neduosiu skaityti.

Tai nėra narkomanija, nebent mintis galima traktuoti kaip narkotiką...

Atsakyti
White_Weapon
2007 m. gruodžio 23 d. 02:04:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O taip, modernizmas tikrai nėra narkotikų poveikio rašliava taip prašytų ir šešių metų vaikas: aš einu, saulė šviečia, prisiminiau.. ką? lokys, miškas, nenoriu, kažkas... vėl? taip, nebestovi... jau vistiek...
Manau,kad sunku modernistams rašyti, uiii kaip sunku

____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 23 d. 01:59:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Antikinėj literatūroj vienu skyriumi pasakoma vienas sakinys... Nepatinga tas gumos tampynas...

O moternioje literatūroje, kaip Škėmos, kiekvienas žodis gali kažką daugiau reikšti. Eilinis pavyzdys: Šinčilos. Atrodo tai tik gyvunėlis, o reiškai dirbtinį kūrinį... pagal Bergerį galimą užklijuoti socialinią dirbtinumo etiketę... O antikinėj literatūroj sparnuoti sandalai reiškia sparnuotus sandalus. Ten vienai reikšmei šireikšti naudojama per daug bereikalingų žodžių...

Bet čia jau skonio reikalas.

Atsakyti
White_Weapon
2007 m. gruodžio 23 d. 01:52:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Antikinė literatūra floodas????

Visas modernizmas yra floodas, va čia tai taip, visas Antanas Škėma yra floodo Dievas

____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 23 d. 01:51:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai yra nuostabus rašytojas... Aš jį myliu ir nesiruošiu liautis...

Antikinė literatūra ir yra floodas...

Atsakyti
White_Weapon
2007 m. gruodžio 23 d. 01:49:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nenoriu, kad čia fludas gautūsi , bet pasakysiu, kad mano mėgstamiausi skaitiniai yra antika Graikijos taip, kad...
Antanas Škėma galėjo parašyti kažką geresnio, negu yra parašęs

____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 23 d. 01:45:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ta ir esmė, kad nesi šyzikas... Esi paprastas, todėl tau patarčiau kažką klasikinio paskaityti...

Atsakyti
White_Weapon
2007 m. gruodžio 23 d. 01:34:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip, taip, aš debilų debilas...

____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 23 d. 01:33:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žinom, Pauliau, tavo nuomonę... Tau ką nors paprastesnio reikia skaityti..

Atsakyti
[rockgirl]
2007 m. gruodžio 23 d. 01:30:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pradejau skaityti Balta Drobule, ir jau zinau, kad tai mano bus viena megstamiausiu knygu, ir kuria noriu tikrai tureti savo nedideleje bibliotekeleje..!

Atsakyti
White_Weapon
2007 m. gruodžio 23 d. 01:28:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kokias mintis sukelia ? Mmm, skaičiau tą ,,Baltąją Drobulę", tai perskaičius manęs paties vos nereikėjo įvynioti į kokią nors drobulę, apsaugok mane nuo tokių knygų Angele Sarge

____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 22 d. 22:39:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Drugelka_smile<< Sėkmės. Pirmas kartas kaip visada būna sunkiausias... :}

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lifelover Lifelover
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

12:16 - Silentist
Išsinert, ištrūkt, virvę nutraukt ar išlipt iš duobės
Žinau, kad galėtum, gali, jaučiu tą
Išsinert, ištrūkt, virvę nutraukt ar išlipt iš duobės
Žinau, kad galėtum pabėgt, jaučiu tą
22:07 - Silentist
Užsislapstinęs raganius perka turguje samanę.
Pasisakęs vaikas mamai, issirinko du bananus.
Danas, vengras ir ispanas ieško iesko sau po paną.
22:06 - Silentist
Priešrinkiminiai sloganai. Po rinkimų - balaganas.
Susitikus su garbane, matos megztas sarafanas.
Išmedžiojome fazanus, dabar trypiam tarakanus,
Ūžia, šniokščia tas fontanas, kur bebraido narkomanas.

Uždarytas čemodanas, atdarytas visas namas.
Užsis
22:03 - Silentist
Labanas, - sako kabanas, -
mano tuščias barabanas.
Žalgirio geriausias fanas, bet nevykęs chuliganas.
Sunkiai veikia mano kranas, laša kartais, kartais - tvanas.
Uzia senas uraganas toks kaip vėjas Kazachstane.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 579
  Iš viso užsiregistravę: 73364
  Naujausias narys: rimantas52
  Šiandien apsilankė: 225169