Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kokios muzikos neleistumet klausyti savo vaikams? Kodel?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Stripped
2017 m. spalio 1 d. 11:26:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kai buvau vaikas, labai nemėgau būtent vaikams skirtos muzikos, mane ji vimdė.


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
edzkaa1
2017 m. rugsėjo 28 d. 09:18:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. gegužės 9 d. 18:50:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tuolaikinės, skatinčiau 'atsilikimą'.


Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. gegužės 8 d. 01:24:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

per sudėtingos


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Konditerijus
2016 m. birželio 2 d. 19:37:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
p_ruta_
2015 m. spalio 13 d. 23:19:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jūsų diskusija apie "Riuririurira" priminė vieną anekdotą :DGrįžta pirmokėlis Petriukas namo. Piktas kaip debesis.- Kas atsitiko, sūneli?Kas atsitiko! Kas atsitiko! Melagiai jūs visi! Štai kas atsitiko!Gandras tave atnešė! Kopūstuose radom ! Ar pasakyt iš kur maneištraukė?!! Rytoj dar sužinosiu, kaip ten patekau! 


Atsakyti
4Blackberry
2015 m. spalio 13 d. 21:48:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tik vėliau daėjo itin prasminga šios dainelės žodžių reikšmė... Na, bet daug kam pasitaiko kartais dainuoti ir nežinoti, apie ką dainuoji.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Rutonė
2015 m. spalio 12 d. 20:42:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na atsiprašau... Nevaikiška ta daina, nevaikiška... Netgi labai. Greičiau jau apie vaikų darymą. O vaikams patinka, nes ten teksto beveik nėra. O ką reiškia ruri-ruri - jie dar negreit sužinos. Bet nesigilinant į tai - jaunųjų tėvelių muzikinis skonis tiesiog beprotiškai fantastiškas 


Atsakyti
4Blackberry
2015 m. spalio 12 d. 18:37:58 2015-10-12 18:41:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, o man taip susiklostė, kad mano tėvai gana jauni. Ir jie tada klausėsi tokios muzikos, kuri tuo metu buvo populiari. A.a. Povilaitis nebuvo tame tarpe, čia jau mano močiutė jį labai mėgo... Mano tėvai klausėsi Roxette, Depeche Mode, Metallicos, tėtis šiek tiek daugiau metalo klausėsi gal. Bet vat jie man jokios įtakos muzikos pasirinkime nepadarė. Aš būdama maža vien tai, ką per radiją girdėjau, klausiau. O vėliau perėjau prie popso. Ačiū Dievui, kažkaip persimainiau ir patekau į roko pasaulį. Tai nutiko labai netikėtai.

Tarkim, jei namie visada natūraliai skamba roko muzika, nes tėvai rokeriai ar šiaip melomanai, tai vaikas ir auks su ta muzika, norės jis to ar ne. Aplinka formuoja supratimą. Užaugęs vaikas jau turės kažką įsikalęs į galvą, ir tiesiog natūraliai nepereis ant to, kas jam visai svetima. Na, bent jau su dauguma taip turėtų būti.

Nelabai suprantu, kuo blogai daina "Ruriruri ruriraaa", nes kaip man teko pastebėti, dauguma mažų vaikų šią dainą mėgsta dainuoti :D


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
p_ruta_
2015 m. spalio 12 d. 00:25:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nežinau ar verta neleisti, juk neveltui sakoma: "uždraustas vaisius saldžiausias", naudingiau skatinti domintis muzika. Savo draugų tarpe turiu nemažai tokių asmenų, kurie meilę tam tikroms grupėms pajuto tėvų dėka. Kažkaip pati tuo pasigirti negaliu. Visą mėgtsmą muziką atradau pati, bet nemanau, kad ir tai blogai. Geriausiai nedrausti klausyti ir domėtis viskuo, o paskui jau atsirinks pats. Svarbiau išugdyti "muzikinio smaližiavimo" poreikį, kad neužssiciklintų ties vienu žanru ir įvertintų visą muzikos grožį, visų žarnų dermę :)


Atsakyti
Rutonė
2015 m. spalio 11 d. 21:46:35 2015-10-11 22:10:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na kaip čia pasakius... Mano tėvai buvo jau ne jaunuoliai, kai gimiau (jei man gresia laimė turėt vaikų, tai ir man bus panašiai). Tačiau man "pasisekė" gimt dar tokiu metu, kai visa muzika, kurios mes dabar klausom ir gyvenimo be jos neįsivaizduojam, buvo už "geležinės uždangos". Tai va ir augau su "Nerija" ir jau a.a. S. Povilaičiu, su "Armonika", "Kopų balsais" (ir tuo pačiu su E. Kučinsku, tik jis turėjo tada įspūdingą ševeliūrą).... Po to atsirado "Katedra", kas be ko, "Antis", "Foje"... Na ir taip toliau... Tai kažkaip natūraliai man nepritapo jokios "pupytės" ir taip toliau, ir panašiai. Tai manau, kad jei man teks laimė turėt vaikų, tai jiems natūraliai neteks girdėt to, ką aš laikau šlamštu. Juk tiesiog natūraliai klausysiu to, kas man mieliausia. Draust nedrausčiau nieko - atsirinktų. Tačiau... Tai nutiko jau prieš kažkiek metų, bet prisimenu gan ryškiai. Kažkada ne taip seniai, užsukau per pietų pertrauką į "Maximą". O ten vaikiukas tarp lentynų migruoja. Mergytė. Metų kokių 2-4, ne daugiau. Tėvai kažkur netoliese. Mergytę kažkaip "ant dainų" patraukė. Na ir uždainavo... "Ruriruri ruriraaa"... Tiesą sakant, apšalau. Ne gerąja prasme, žinoma. Nors ko norėt, jei tėvai nuo tokios "muzikos" kaifuoja...


Atsakyti
Konditerijus
2015 m. spalio 11 d. 16:57:50 2015-10-11 17:05:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia panašiai kaip neleist vaikui naudot visų spalvų piešiant arba reikalaut, kad spalvos piešinuke derėtų, tegul maišo, vėliau atsirinks. 


Atsakyti
4Blackberry
2015 m. rugsėjo 1 d. 22:38:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Manau, palikčiau pasirinkimo laisvę ir aš. Bet. Nuo pat mažų dienų leisčiau klasikinę, klasikinio roko muziką. O paaugę tikriausiai galėtų patys pasirinkti, bet negi jie rinktųsi popsą, kai nuo pat mažų dienų pratę prie roko ir yra prie jo prisirišę? Nebent tam, kad pritaptų prie bendraamžių, na bet aš tai auklėčiau taip, kad tokio požiūrio nebūtų.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
AndriuchaXL
2013 m. gruodžio 8 d. 13:37:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš irgi leisčiau klausyt viską, bet pratinčiau turėti savitą muzikinį skonį, t.y. kad klausytų kas jam/jai patinka, kas kažko įdeda į žmogaus vidų, kad turėtų muzika prasmę, o ne to ką klauso jo/jos draugai. Manau gerai, kai žmonės muzikoje turi bendraminčių, bet pvz. tas muzikos klausymas, kai kokias nors dainas klausi tik dėl to kad jos dabar populiarios ir kad klauso klasiokai/draugai yra labai durnas dalykas ir parodo muzikinio skonio nebuvimą... {#}


____________________
Playboy'us, filantropas, milionierius, daktaro laipsnio turėtojas, elektrinės gitaros genijus, intelekto banginis, sekspertas ir žinomas forumo parašų melagis :D
Atsakyti
FrIz7
2013 m. gruodžio 8 d. 13:32:50 2013-12-19 21:01:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš savo vakui leiščiau klausyti viską, nes realiai prakontroliuoti ką jis klauso būtų neįmanoma, bet stenkčiaus jį pratinti prie tikros laiko užpatentuotos muzikos, tai yra - roko(jei roko klausytu tai prie klasikos pats preitu). Kad kuo mažiau mainstream repo ir hip-hopo klausytu.{#} Aš nesakau, kad tokia muzika yra visiškai nieko verta(nes ji verta daug ko, tik aišku ne mainstream{#}) tiesiog ji netinka jauno žmogaus nesusiformavusiai asmenybei.


____________________
All you touch and all you see is all your life will ever be.
Atsakyti
saliakelio
2013 m. gruodžio 8 d. 13:29:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

manau per daug pergyvent nereiketu, nes greiciausiai jau ir nebezinosi kas jiems idomu.  O siaip nenoreciau kad kazko klausytu ir reiktu del to savo isvaizda darkyti kad butai panasus i bendramincius. tokia muzika uzdaro zmogu i kazkokius remus, sukuria kazkokius mazus bendraminciu pasaulelius. Visokie gotai, pankai ir kiti ... Jau tegul klausosi visokiu radio, TV - visko po truputi. Nieko pries buciau jei ir popsas patiktu, bent jau ten neknisa proto visi popsistai su savo pasauleziurom - galbut popsas ir butu jiems geriausia.


Atsakyti
Isa
2013 m. gruodžio 8 d. 11:55:38 2013-12-08 11:57:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

..taip, sutinku, vienas kvailiausiu klausimu ever...bet butu idomu suzinot - gal kasnors kazko neleistu?

...vis dar galvoju, ar leist vaikui klausyt Elvio ir panasiu veikeju, ar ne...F. Zappa sake, kad priezastis kodel Amerika yra tokia kokia yra - nuo 1920-tu besitesianti hedonizmo ir minkshtaprotishkumo banga muzikoje... ............tad savo vaikams leisiu klausyti tiktai John Cage (tashkas)


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Saulės Kliošas Saulės Kliošas
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 308
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 195817