Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk

Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Geriausias ir blogiausias grupės sugrįžimas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:

Patvirtinti
Silentist
2019 m. balandžio 18 d. 10:27:59 2019-04-18 10:42:10

Geresni: Black Sabbath - 13, AC/DC - Black Ice, Iron Maiden - Brave new world, Rolling stones - A bigger bang, The Cure - Blood Flowers, Brian Wilson - Smile, Pink Floyd - Endless river. 

Vidutiniski: The Who - Endless Wire, Moody Blues - Strange times, Alphaville, OMD, ELO, New Order, F. Zappa vaiku

Blogesni: Guns N roses, Paul Simon, Joni Mitchell,

Tai tiek apie dinozaurus... 

2014 m. rugpjūčio 10 d. 12:32:26

Geriausias - Daft Punk

Atsakyti
Rutonė
2014 m. rugpjūčio 10 d. 12:17:40 2014-08-10 23:33:53

Hm, įdomi tema... Tiesą sakant, apie tai nelabai kada susimąsčiau, bet vis dėlto... Pirma, kas gali būt vadinama sugrįžimu? 2-4 metų (na maždaug) pertrauka, sakyčiau, yra visai normalu ir kai atlikėjas po tiekos metų vėl pradeda rengt koncertus, išleidžia albumą - na tai nėra sugrįžimas, tiesiog reikėjo laiko naujos medžiagos atsiradimui. O va kai grupė/atlikėjas grįžta po gerų 5+ metų - gal tai jau drįsčiau ir grįžimu pavadint. Aha, dar kai kas visokių proginių susibėgimų (tuo pačiu ir spaisių) sugrįžimais nelaikau. Taip pat vargiai ar galima vadint sugrįžimu tokius atvejus, kai susibėgusi grupė perlekia per pasaulį su nauju turu ir vėl iš jų nieko - nei naujų dainų, nei tuo labiau albumų - tai tik pasipinigavimas. Na, kaip va tokie va veteranai pas mus kartas nuo karto užsuka.

Geriausias sugrįžimas... Sunkus atvejis. Gal liksiu ištikima savo mylimiausiems - a-ha. Tik tai, kad jie sugrįžo tam, kad galutinai išsiskirtų, vis dėlto gaila... 

Blogiausias sugrįžimas? O vat va tokiam aš kaip tik priskirčiau mūsų Antį. Kodėl? Pirmiausia, tai, kas buvo Antis atgimimo laikais (~1988-1991), tai buvo kažkas, kas tikrai būrė žmones draugėn, kas ėjo prieš tą sistemą ir šiaip galbūt mums buvo kažkas gerokai nauja. O dabar? Dabar pats Kaušpėdas (su visa pagarba jam) tapo tokiu, apie kurios jis dainavo prieš gerus 20 metų. Užtenka pažiūrėt "Kaip mes žaidėme revoliuciją" - kažkaip skauda... Muzikine prasme su jais bent jau man viskas visiškai OK, bet idėjiškai... {#} {#}

Dar vienas didžiausių nevertėjo - Man-go (taip pat jos vadinasi Moschito ar kaip jos ten..., pataisykit, jei klystu). Na tikrai - nevertėjo grįžt. Reikia mokėt laiku išeit - kad tavęs verktų, o ne bandyt spekuliuot gerbėjų jausmais, kurie jau išjausti prieš n metų (kaip kad laiku išėjo Foje, tie patys a-ha - aukštai pakelta galva). Juolab kad ir mergaitės seniai išaugo ir brandžioms moterims tiesiog nebetinka anų laikų įvaizdis. 

Vieną sugrįžimą bandysiu stebėt, bet kažkodėl nelabai tikiu, kad ir tas bus iš vertėjo sugrįžt serijos. Aš apie Naktines personas. Na nesužavėjo manęs ta nauja jų daina, nesužavėjo, bet lauksiu, kas bus toliau, gal klystu.

2014 m. rugpjūčio 10 d. 10:54:57

Iš lietuviškų daba šauna galvon: geriausias - Antis.

O blogiausi - visokios merginų Spice Girls, vaikinų backstreet boys - jų klausytojai jau iššaugo, o naujiems  nebeįdomu.

2014 m. rugpjūčio 9 d. 16:49:27

Negaliu atrinkti pagal sąvokas "geriausias" ar "blogiausias", todėl panagrinėsiu "man labiau patikusius" ir "man labiau nepatikusius".

Patikę:

1. Van der Graaf Generator pirmasis reunion'as (1974 metais). "Godbluff", "Still Life" ir "World Record" albumų trijulė yra labai stipri viso gyvavimo periodo kontekste ("Godbluff" mano favoritas, o "World Record" įdomus ir apskritai įgavęs naujesnių formų).

2. Van der Graaf Generator antrasis sugrįžimas (2005 metais). Naujų spalvų įgavę, subtilesni albumai. Nors paklausius "Present" man susidarė blogas įspūdis, bet "Trisector" ir "A Grounding in Numbers" nusipelnė mano pagiriamojo žodžio. "Trisector" turbūt mėgstamiausias iš naujesniųjų albumų.

3. Daugiau ar mažiau po 9-ojo dešimtmečio eros, kuri mane nuvylė, King Crimson'ų 1994 metų sugrįžimo antroji dalis (atmetant VROOOM ir THRAK) buvo labai įdomi "The ConstruKtion of Light" ir "The Power to Believe" įdomūs albumai, bet dar deramai neišnagrinėjau.

4. Atheist 2006 metais - "Jupiter" albumas tiesiog šaunus.

5. Black Sabbath naujasis sugrįžimas.

Nepatikę:

1. King Crimson 1981 metais - po 8-ojo fantastiško dešimtmečio tai kažkuo nepritinkantis, savotiškai nevirškinamas fabrikantas tapo jų muzika.

2. Emerson, Lake and Palmer 1991 metais - nieko padoraus nepagamino.

3. Gnidrolog 1999 metais - arba nespėjau susigyventi, arba nepriimtina.

4. Mahavishnu Orchestra 1984 metais - yra keletas gerų improvizacijų, bet bendras vaizdas daugiau ar mažiau smukęs.

5. The Who tiek po Keith Moon'o, tiek po John Entwistle'o mirties - jiems nebereikėjo tęsti toliau.

Jei reikėtų rinkti du pačius pačiausius:

Geriausias: Van der Graaf'ų pirmas.

Prasčiausias: ELP 1991-aisiais.

2014 m. rugpjūčio 9 d. 16:25:27

Geriausias sugrizimas - Europe,Gotthard

Blogiausias grizimas - Slade. Be Noddy Holder,tikrai ne kas...

Atsakyti
Very_crazy_enough
2014 m. rugpjūčio 9 d. 13:20:35

Man labiausiai nepatiko Geltonos (Iš Stiklo) TTN, dar tų visų grupių, kurių mirė vokalistai, arba jie negrįžtamai pabėgo - su naujais/naujom solistais - sugrįžimai į didžiąją sceną. Queen su Paul Rodgers, mirus Freddie.INXS su Mahomu mirus Hatšensui. Smokie, ELO - išėjus Chris Norman & Jeff Lynne.  

Man labiausiai patiko Pink Floyd su Division Bell ir kiti sugrįžimai.

Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2019 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname

Ghost Ghost
8,9

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:01 - Sahja
Nahiba - YOU
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
04:42 - Isa
aišku
15:39 - 4Blackberry
Jeigu būtų viskas taip griežtai, tai Metallica būtų paduoti į teismą už "...And Justice for All", mat pirmesnis išėjo filmas lygiai tokiu pat pavadinimu (ir su daugtaškiu priekyje).
15:30 - 4Blackberry
https://www.thelaw.com/law/are -song-titles-lyrics-protected- by-copyright-or-trademark-law. 317/
15:29 - 4Blackberry
The more unique and unusual a phrase or song title, the more likely trademark law might apply (and that you might attract enough attention to be potentially sued or ordered to cease and desist by the entity that owns the rights to the song)
14:39 - Isa
ar pavadinimas yra kūrinio idėja ar pats kūrinys?
14:37 - Isa
Autorių teisės saugo konkrečius kūrinius, bet ne idėjas, procedūras, veiklos metodus ar matematines koncepcijas.[1]
14:33 - Isa
tekila "love buzz" ir pošventinių papildų akcija "carnaval is over"
Daugiau  

Informacija

Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 105
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 47276
Reklamos nekenčia: 8

My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook