Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Zmones, norintis ismokti groti GITARA klausia patarimu:))

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Konditerijus
2016 m. birželio 5 d. 11:57:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nu gerai, įkalbėjot reiks vėl pagrūdint pirštų pagalvėles. :)


Atsakyti
stairway_to_hendrix
2016 m. birželio 4 d. 21:38:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Įdomu, ar temos kūrėja vis dėlto pasistūmėjo grojime :) grojant gitara, labai naudinga klausyt  muzikos, kur dominuoja gitara. Tai netgi kažkaip pastūmėja mokintis, tarkim, kai pradėjau klausyt roko, tai pradėjau ir savarankiškai mokintis. Iš pradžių greitai norėjosi nuleist rankas, nes ir pirštus skaudėdavo, ir nesigaudavo gerai pagrot, greitai akordus pakeist. Bet pradėjus žiūrėt visokius koncus per yt, šiaip klausą lavinant ir atsirenkant natas viskas pasidarė tiesiog malonu. Svarbiausia pradžioj prasilaužt ir pakentėt, paskui jau vienas džiaugsmas ir visą laiką tobulėjimas :) 


____________________
They don\\\'t know that we know they know that we know...
Atsakyti
Isa
2016 m. balandžio 28 d. 05:17:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

...pasimokyk grot gamas, bus lengviau konstruoti akordus ir improvizuot, o tinginiams, kaip man, patarciau nuderinti gitara i DADGAD derinima (zinoma, gamos patartina, taciau privalumas tame, kad lengviau keisti akordus, nes neuzspaudziant nei vienos stygos jau turite Dsus)


Atsakyti
Pazistu_Mykola
2014 m. spalio 14 d. 12:55:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nesutinku su pasisakiusiais - pradedantysis turbūt nepradės nuo bossa novos ar kokio tai kito subtilesnio reikalo, o greičiau mokysis "O ryčka, ryčka" ar "Hero" ir panašių keturakordžių kūrinių, taigi gal geriau imt akustinę - jos grifas siauresnis, geriau akordus grot. Aišku, tai, kad klasikinės pigesnės gali irgi būti faktorius, na, bet geras daiktas net ir dėvėtas išlieka geru daiktu, galima parduoti, kai nusibos. 


Atsakyti
Oblina
2014 m. spalio 14 d. 00:15:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

pradžiai, tai klasikinę siūlyčiau įsigyti, nes ji pigiau kainuoja:) aišku jei rimtai apie šį reikalą galvoji, tai imk akustinę, nes ji gražiau skamba. Savarankiškai galima išmokti, pati išmokau pagrindinius akordus ir gan lengvai, na bet prieš tai aš buvau meno mokyklą baigusi iš su smuiku grojau, tai gal tai šiek tiek ir padėjo man. Ką prisimenu iš pačios pradžios, tai kad pirštai labai skaudėjo, na bet prie skausmo priprantama, o vėliau jis ir išnyksta.


Atsakyti
Crazyz
2014 m. spalio 13 d. 23:08:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

hehe, kažkada ir pas manęs tokie norai buvo, gavau ir net dovanų gitarą, viskas labai greitai pasibaigė. Neturiu tiek daug kantrybės.

Šiaip klasikinė man rodos yra pati geriausia pradžiai, pats tokią turiu.

Bet rekomenduočiau geriau pas ką užsirašyt į gitaros pamokas, tik būtų lengviau :)


Atsakyti
Mildosia
2014 m. spalio 13 d. 21:46:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai stai. Nuo labai seniai turiu svajone ismokti groti gitara. Taciau vis nerasdavau tam laiko. Dabar galutinai nusprendziau, kad NORIU ir nieks man nesutrukdys. Taciau esu visiskai zalia, tad turiu keleta klausimu: 

Ar labai sudetinga savarankiskai ismokti groti (pati laikausi nuomones, kad labai norint, viskas imanoma, taciau reikia buti ir realistiskai)? Nekalbu apie visiskai profesionalu grojima. Tiesiog, savo malonumui. 

Kokia gitara patartina isigyti naujokui: akustine ar klasikine? 

 

Is anksto dekoju uz atsakymus!


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Flo Rida Flo Rida
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 261
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 55171