Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kas jus šiandien sunervijo?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2022 m. kovo 1 d. 00:04:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš jau nuo ketvirtadienio visas nervuotas. Kažkaip dirgina mane visokios smulkmenos, o prabundu nepilnai išsimiegojęs, puolu tikrinti naujienas, po to išsibudinu prisiskaitęs, po to antroj dienos pusėj prasideda agonija dėl miego trūkumo. Tai jei karas, kuriame mes nedalyvaujam, taip varo iš proto, tai kaip ten ukrainiečiams jaustis, nuolat ant adatų sėdint, kad maisto nežinia iš kur prasimanyt ir kad kokia raketa tau pro langą neįlėktų.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2022 m. vasario 28 d. 21:09:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tas sušiktas niekam nereikalingas karas. Jau nėra protinių jėgų ieškoti išeities.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
edzkaa1
2021 m. liepos 21 d. 00:18:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia jeigu nereikia laikyt, kad pro duris nepabėgtų:)


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
Konditerijus
2021 m. liepos 20 d. 21:43:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai toks malonus dalykas skalbt. Tiesiog sudedi, pripili ten visokio gėrio ir sukasi. Tu nieko nedarai, o darbas vyksta. Reikėtų ir daugiau man tokių prietaisų turėt, kur už tave darbą atlieka.. nežinau ar apsimoka indaplovę susitaisyti, niekada neturėjau, sako kad daug elektros sunaudoja. 


Atsakyti
Rutonė
2021 m. liepos 20 d. 18:54:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man vakar pusnaujė (nu pagyvenusi jau žakžkiek, bet tikrai ne senolė) skalbiankė nuduso. Gerai, kad yra iš ko naują pirkt, kitaip ragai būtų. Nu žinau (tikiuosi), kad daiktas ilgam, bet vis tiek skauda....


Atsakyti
edzkaa1
2021 m. liepos 18 d. 01:15:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Uodas įkando po nagu


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
edzkaa1
2021 m. gegužės 23 d. 21:09:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Telefonas vakar nudvėsė, pradėjo restartuotis be pabaigos. Kartą taip buvo, tai per spec režimą išvaliau sisteminį cach'a ir suveikė, dabar nebe.. Safe mode bepasileidžia, jaučiu tik factory reset belieka. Tikiuosi bent kažkokius duomenis pavyks prieš tai ištraukti. Tai dabar beveik be ryšio, net laiškai be kompo nežinau kada ateina, gerai, kad kol kas niekas nerašo.


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
JokubasMas
2020 m. balandžio 7 d. 12:25:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mane sunervino ne šiandien, bet prieš kelias savaites įvikusios audros padariniai. Medis nukrito ant mano namo ir pramušė didelę skylę stoge. Visa laimė, kad radau profesionalus iš https://www.lakede.lt, kurie kaip mat viską sutvarkė ir stogas atrodo tarsi naujas


Atsakyti
4Blackberry
2017 m. spalio 22 d. 17:20:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Matyt, vaikystėje mes būnam tikrieji mes, ir laikui bėgant užmirštam daug dalykų, tad kai kažkas bando vėl atverti mums akis, neišvengiamai sutrinkame :)


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. spalio 22 d. 15:09:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

šiek tiek bijau sutrikti žiūrėdamas tokius dalykus - vis dėlto kalbama apie mumyse nuo vaikystės įsišaknijusius, nuo mažumės įdiegtus dalykus. 


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. spalio 22 d. 01:46:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Esmė tokia, kad šitie filmai neatsako į klausimus, bet kaip tik dar daugiau jų sukelia (dėl to nusprendžiau negaišint laiko ir nervų juos žiūrint), ir norint išsiaiškint, kas yra tiesa (o tai yra tik moksliniai faktai su patikimais šaltiniais), reikia viską aiškintis pačiam. Visa ta The Zeitgeist Movement organizacijos idėja man atrodo verta dėmesio ir kitąmet jau bus 10 metų kaip ji įkurta, tačiau ji vis susilaukia kritikos. Beje, šiemet, sulaukęs 101 metų, mirė žmogus, matomas antrojo filmo thumbnail'e - Jacque Fresco vieno tokio kito projekto - The Venus Project - pagrindinis iniciatorius. Tikrai labai įdomių idėjų, kad ir futuristinių bei utopinių, turėjo šis žmogus, tad rekomenduoju pasidomėti.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. spalio 15 d. 11:24:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

Turėdamas omeny aną, dar pasižiūrėjau šitą, tai velnias kaip sunervijo ir pasilikau nežinomybėj (kuo tikėt)

https://www.bernardinai.lt/straipsnis/2010-05-24-keletas-pastabu-del-filmo-laiko-dvasia-zeitgeist/45321


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. spalio 8 d. 09:08:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

bjaurybė :D


Atsakyti
edzkaa1
2017 m. spalio 8 d. 00:12:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Buvau deaktyvavęs savo facebooką porą savaičių ir tikėjausi dar kurį laiką taip palikti. Bet atsisiunčiau Spotify į telefoną or vietoj username įvedžiau el.paštą. Ir tas bjaurybė net nepaklausęs aktyvavo mano facebook accountą, nors registruojantis jo nenaudojau, o ir slaptažodį blogai suvedžiau (tik kad paštas tas pats). Turėjau prisijungti tik tam, kad vėl deaktyvuočiau, nors visai nenorėjau ten rodytis. Gerai bent nepamačiau, ko nenorėjau matyti. Tiksliau net ne prisijungiau, o automatiškai prijungė, kai norėjau užeiti į customer help, paklausti wtf. Nu pipec, daro, ką nori.


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
einaras13
2017 m. spalio 3 d. 21:42:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

1. Susipažinimas su fizikos laboratorinių dėstytoja, kurią jau spėjau praminti "tamsiosios materijos skleidėja".

2. Ant visos laboratorijos yra vienas aparatas lydymosi temperatūrai nustatyti, o prie jo laukia 20 žmonių, kiekvienas turėdamas 4 skirtingas medžiagas, o laiko tiesiog fiziškai nėra.

3. Per Auksinio proto žaidimą mums ekraną užstojo didžiulė gėlė... Jau kelintą kartą mūsų komandą sugeba pasodinti į blogiausią baro/restorano vietą.

Visa tai kompensuoja džiaugsmas, kad taip būna tik antradieniais ir iki kito antradienio dar visa savaitė neblogo gyvenimo.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. spalio 3 d. 14:48:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na aš tai šiek tiek susinirvaninau dėl to, kad kartais žmonės yra nesuprantami padarai ir jie sugeba kažaip tavo dieną pakeisti visiškai į kitą pusę. Bet kita vertus, žinant tam tikrus gyvenimo dėsnius ir principus, nėra čia ko nervuotis...


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. spalio 3 d. 14:46:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Spėju, šaldytuvas Snaigės.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
edzkaa1
2017 m. spalio 3 d. 14:13:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Buvau porą dienų pas tėvus, ateinu vakar vakare namo, galvoju užvalgysiu dešros. Žiūriu kažkokia keista labai, praradusi konsistenciją. Galvoju wtf, o gi žiūriu šaldytuvas nebešaldo. Nežinau, kiek laiko neveikė ir ar viskas sugedo, šaldiklyje dar koldūnų buvo. Po to kažką pakrapščiau, paperjunginėjau lyg ir pradėjo veikti, bet kaip dabar tokiu pasitikėti. Susinervinau.


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
kalipse
2017 m. rugsėjo 25 d. 09:32:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Daug dalyku. Bet labiausiai-nelaukti ir nemalonus sveciai.


Atsakyti
Alvydas1
2017 m. rugsėjo 24 d. 12:38:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau kuris laikas maišau e su r ir atvirkščiai. Rašiau laišką ir jei ne redakcija, būčiau praleidfęs nemažiau 10 tokių lepsusų.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gong Gong
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 251
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 118236