Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kas jus šiandien prajuokino?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Delacorado
2021 m. liepos 1 d. 00:14:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir pabaigai – trumpa istorija apie hipokritiškumą: 

 

Atėjau į darbą su nupaišytais ūsais. Kolegės su nupaišytais antakiais pasakė, kad aš durnas.


Atsakyti
Delacorado
2021 m. liepos 1 d. 00:13:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

YouTube komentaras prie vieno seno Pink Floyd koncertinio video:

 

People who disliked this need a COVID test, because they’ve got no taste...


Atsakyti
Delacorado
2021 m. liepos 1 d. 00:13:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prie publikacijos apie kefyrą prajuokino vienas komentaras-klausimas, todėl į jį atsakiau:

 

1. JONAS

O kur gauti kefyro? Turiu omeny, tikro kefyro?

2. ATS JONUI

Reikia pamelžti kefyrą duodančią karvę.


Atsakyti
Sahja
2021 m. birželio 5 d. 12:01:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O ezeras buvo Dusios ezeras? {#} Man patiko sapnas.


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Delacorado
2021 m. birželio 4 d. 22:53:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentaras iš lryto: 

 

buvom prie ežero... ir vaikštant radau telefoną, labai gerą, naują... galvoju, kur čia rasti policiją arčiausiai, kad nunešti... ir suskamba tas radinys... atsiliepiu ir mane iškart užsipuolė, kad jį pavogiau, kad sėsiu, kad galvą nuraus... nedavė nei žodžio įterpti, tai kad šveičiau tą telefoną iš visos dūšios į ežerą... lai žuvims skambina, jei visus laiko vagimis...


Atsakyti
einaras13
2020 m. vasario 29 d. 20:13:40 2020-02-29 20:14:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Koronaviruso tema, komentaras DELFI, skamba kažkaip taip: „prisipirkau 200 kg grikių ir jums nepalikau“

nors man visa ta koronaviruso panika yra šiek tiek juokinga, ypač jei labai perdėdama. 


Dar vienas momentas, užsieniečio komentaras prie mūsų (buvusios) kandidatės Rūtos Loop dainos "We Came From The Sun" youtubėje: „The modern Billie Eilish and I love this “.

Kai 2020 metais prieš metus debiutavusi atlikėja ir Grammy rekordininkė patampa pasenęs reikalas, kitus atlikėjus pradedi vadinti modernia to atlikėjo versija. Ale žmonėms lėtai gyvenimas bėga, žiūriu {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2017 m. spalio 16 d. 18:29:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mane tai šis komentaras šiandien prajuokino (nors jei aš tokį sapną sapnuočiau, būčiau rimtai sunerimęs).


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. spalio 15 d. 20:09:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sapnavau, kad einu į musico meetą su Einaru, o jis tuo metu dirba kunigu ir labai nenori, kad žmonės pamatytų, kad su manim susitikinėja, dėl to Einaras (kažkur Italijoj, didelėj bažnyčioj ant kalno) greit paslepia sutaną ir sako man, kad negalės susitikti, o man reiktų nueit į žmonių minią ir ten jį sutikt be sutanos.


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. spalio 15 d. 19:32:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vaidotėlis palinksmino šiandien, su vasarą filmuota laida, bet nesvarbu. Va taip va ir švaistome brangų laiką savo gyvenime... :)


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Sahja
2017 m. rugsėjo 1 d. 10:16:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sapnavau ,kad atėjo laikas katinui paėsti,jis jau toks gerutis,kai visuomet.Ieškau ko nors mėsiško,ką jis labai mėgsta,ir staiga žmogiška kalba jis sako ;- ARBŪZOOO {#}

Galvoju,ar čia tik ne kraujas....


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. rugsėjo 1 d. 08:04:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gali būti kinai, bet jaučiu, kad japonai.


Atsakyti
4Blackberry
2017 m. rugsėjo 1 d. 07:49:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

:D aš tai šiandien sapnavau, kad buvau tarp kažkokių kinų ar japonų, nežinau, ir jie kalbėjo apie tai, kad kiekvieną dieną reikia plauti akis su kažkokiu specialiu vandeniu, ir tavo gyvenimo kokybė pasikeis. Ir mačiau iliustracijom viską, kaip kažkas tai daro, o backgrounde krioklys bėgantis.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. rugsėjo 1 d. 07:33:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sapnavau, kad bendrauju su tokia pikta, aukštas pareigas užimančia moterim (pažįstama), o ji pasakė, kad mane žino net ne tik kaip mane, o kaip Konditerijų, ir aš bandau išsiginti. Kad Konditerijus tai net ne vienas asmuo, ten visi jungiasi per jį ir rašinėja. Dar prisimenu, kad dienoraštį kaip tik sukūriau apie tą moteriškę, visaip išdėjau ją į šuns dienas, o ji beskaitydama galėjo tai suprasti ir mano karjerai dabar galas...


Atsakyti
Konditerijus
2017 m. rugpjūčio 30 d. 18:15:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Westworldo garso takelis daktaro Unikausko laidoje.


Atsakyti
Konditerijus
2017 m. birželio 6 d. 13:26:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Laimos sapnininkas: Jungas sapne

Jungą sapnuoti turtingiems - gerovė, pastovumas, vargšams - sunkus darbas ir vargai; Jungą sapne nešti - sunkų darbą teks dirbti; Sapne matyti kieno nors jungą - reiškia, kad Jūs prieš savo valią paklusite kitų norams ir papročiams; Jeigu sapnuojate, kad kinkote raguotus galvijus - vadinasi, paklausys jūsų patarimų; Jeigu sapne Jums nepavyksta pakinkyti galvijų - laukia nerimas ir rūpesčiai. 


Atsakyti
Konditerijus
2017 m. kovo 11 d. 18:57:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mane nervina ir tada sako:

- Gerai, aš nenervuoju tavęs, ko to prie many lendi?


Atsakyti
Rutonė
2015 m. gruodžio 18 d. 21:59:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gaila, nepadariau nuotraukos, bet tikiuosi savo postą iliustruot ir vaizdeliu. Kas nors susiruošėt į "Svynį Todą"? Jau reklamuoja spektaklį iš toooolimoooos ateities... Jei pastebėjot plakatus gatvėse - spektaklis įvyks 20016 metais.... Pajuokavom, kad kas kas, bet mudu tai jau nebesulauksim... 


Atsakyti
Konditerijus
2015 m. gruodžio 15 d. 19:42:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Patiko paklausyti. Prajuokino kokius 2,5 karto. :)

 


Atsakyti
Pazistu_Mykola
2015 m. birželio 13 d. 19:03:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prajuokino.


Atsakyti
Rutonė
2015 m. birželio 13 d. 18:55:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ne man, matyt, suprat vyrišką požiūrį į grožį. Bet GALBŪT jos visos yra visai dailios, tik kam tie ančių veidai? Natūraliai jos tikrai geriau atrodytų.


Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Machine Head Machine Head
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 352
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 377371