Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678910 ... 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
LoseControl
2009 m. balandžio 14 d. 17:02:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
Angus Young ir daug kitu

Man tai jis pats juokingiausias dar

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. balandžio 14 d. 15:57:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Angus Young ir daug kitu

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
bitlomane (Užblokuotas)
2009 m. vasario 12 d. 19:48:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bene kaz kas uzmirso kas isgarsino visas tas gitaras tai gi John Lennon Paul McCartney ir George Harrison

____________________
I LOVE THE BEATLES
Atsakyti
LoseControl
2009 m. sausio 25 d. 12:55:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jis ir su albumais: Blogus vertina nepakankamai griežtai, o gerus per daug griežtai

Atsakyti
Blackened
2009 m. sausio 25 d. 12:53:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Man irgi keistai pasirodė kad ir Angus Young kažkur 50 vietoj.

Kokioj 50 - toj? Jei kalbam apie RS sudarytą sąrašą tai jis viso labo 96 vietoje. Todėl man niekaip nesuprantama kodėl toks 'solidus" muzikinis žurnalas daro tokius solidžiai nesąmoningus sąrašus.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. sausio 25 d. 12:45:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man irgi keistai pasirodė kad ir Angus Young kažkur 50 vietoj. Bet Jackas man kiečiausias, taip turėjot suprati. Juk negaliu sakyti kad Jackas kiečiausias jum .

Atsakyti
Blackened
2009 m. sausio 25 d. 12:26:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Jackas White'as pats kiečiausias!

Man šis pasakymas irgi užkliuvo. Ne kiečiausias jis, bet pakankamai kietas.
O tie sąrašai vis dėlto yra nesąmonė. Vienur jis 17, kitur apskritai nepaminėtas. O jeigu kalbant apie RS sąrašą tai apskritai kvailystė uždėti Cobain'ą į 12 (berods) vietą, o tokius gitaristus kaip R. Rhoads, R. Blackmore, A. Young ir t.t. palikti už 50 - tuko ribų. O ir matyti, kad J.White'as (kad ir koks talentingas bebūtų) yra žymiai aukščiau už Mark Knopfler man nelabai patinka.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. sausio 25 d. 12:10:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tema yra Mėgstamiausias gitaristas. . Jis yra 17 kiečiausias. O man number one.

Atsakyti
RaptorJM
2009 m. sausio 25 d. 12:05:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Jackas White'as pats kiečiausias!

?
Ne kiečiausias,nereikia šitaip jau...

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
LoseControl
2009 m. sausio 25 d. 11:19:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jackas White'as pats kiečiausias!

Atsakyti
stormbraker
2009 m. sausio 25 d. 01:10:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na,man geriausias the rasmus gitaristas pauli rantasalmi.istikruju,jo solo tirpdo ir net tie,kuriem nepatinka the rasmus pripazino,kad gitaru solo tikrai geri tai jei kam ydomu,pasiklausykit siu dainu: immortal,your forgiveness,dead promises...

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. sausio 19 d. 23:30:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geri visi kurie unikalūs... Kirk Hammet, Dimebag Darell, Joe Satriani, John Petruci, Angus Young ir t.t.

Atsakyti
enchantee
2009 m. sausio 19 d. 21:47:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
John Frusciante. man patinka jo solo RHCP dainose. tiesiog prikausto...

Atsakyti
tasman
2009 m. sausio 19 d. 20:36:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Angus Young.

____________________
All we are is dust in the wind...
Atsakyti
Silentist
2009 m. sausio 2 d. 19:54:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ouch! Sita tai zinau seniai ir zinau labai konkreciai. Geriausiu jis yra, buvo ir bus. Pat Metheny! Ar tai jo su klasikos kompozu Steve Reich atliktas Counterpoint is Different Trains, naudojamas ORBu hite, ar tai jo gitaros dziazas su drum'n'bass beigi thrash kurinyje "Roots of coincidence", ar tai Latin flavour muzikyte atsipalaidavimui, ar ispaniskos dainos a la Dream of the Return su dainininku P.Aznar, ar asmeninis orkestruotas neatsakytos, neissipildziusios meiles prisipazinimas brazilu moteriai kaip visas "Secret Story" albumas, ar net Grammy gav3s ir visiems newageriams nosis nusluostes One Quiet Night, tylus ir super kokybiskai akustiskas - next room solo acoustic guitar albumas, viskas man is Pat Metheny sueina. Pat Metheny Group, tiek sena, tiek nauja sudetimi, P.M. Trio ar Quartet su Bradu Mehldau, acid jazz stiliumi pabandytas - We Live Here, su genialiuoju To The End Of The World... Viskas sueina, isskyrus...
ta Metheny pasispyriojima The Sign Of 4, nereikietu gitaros genijui to kartoti, nereiketu. O "Zero Tolerance For Silence" is viso neuzskaitau kaip muzika. Bet kaip mirties bausme
Tikrai,
jei kas noretu mane nuzudyti su muzika, pagrokit man visu garsu apie para Pat Metheny "Zero Tolerance For Silence", ir adios amigos, as mirsiu.
Laikas uzsikimsti apie savo gitaros favorita.
Galima pezet, pezet ir
nusipezet, tai stabdom ir nebepezam - kas turi ausis (ir sirdies siek tiek), tas ir taip susiras, tam ir patiks.

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
paduoksesutekarda
2009 m. sausio 2 d. 17:37:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O del megstamiausiu Brian May , Izzy Stradlin ,Keith Richards , Jimi hendrix, BB. king , Steve Ray Vaughan

____________________
f
Atsakyti
paduoksesutekarda
2009 m. sausio 2 d. 17:32:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jai apie jimi gal techniskai yra geriau grojanciu , bet jimis yra tapes gitaros simboliu , del to laikomas geriausiu , tas pats kas Jordonas krepsinyje arba Pele futbole.

____________________
f
Atsakyti
pargriuvau
2009 m. sausio 1 d. 15:49:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš tikrųjų, Henrix'as nėra pervertintas ir yra geriausias gitaristas.Tie kurie sako kad jis pervertintas ziuri tik i jo grojima,o Hendrix'as buvo tikriausiai pats charizmatiskiausias bicas su gitara uzlipęs ant scenos.kai jis groja matosi kad jis persikelia kazkur i kitą pasaulį

Atsakyti
LedZep
2008 m. lapkričio 20 d. 18:23:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bent jau man Jimmy Page

Atsakyti
Edga94
2008 m. lapkričio 20 d. 17:47:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na mano tai arba jau mire arba is senesniu laiku.

bet irgi per daug.

neturiu megstamiausio nes jie keiciasi pas mane kiekviena diena.

Hendrix yra geriausias gitaristas, nors daug kas sako kad jis buvo pervertintas, bet tai yra didziausia nesamone. geriausias is geriausiu yra tik dzimis. nu gerai, dar "puslapis" man labai patinka, nes jo rifai yra geriausi kokius as tik esu girdejas. neseniai blackmora as isgirdau tai jo ir jis amazing gitaristas. kas dar... tai jo aisku ir floidas gilmoras. brian may yra greitas, bet nebepatiko tas jo greitumas, juk svarbiausia kaip tai atlieki o ne koks tavo greitis. eddie van halen yra mano nuomone greiciausias gitaristas istorijoj, tai ir jis yra geras, bet kaip as sakiau greitis nieko neyrodo. jo dar dzordzo harrisono solo ir rifai yra neyvertinti pakankamai, labai neyvertintas gitaristas. umm jei jau apie dzordza harrisona, tai ir jo geriausias drugas claptonas irgi yra nuostabus gitaristas, bet nelabai tas bliuzas traukia mane kaip grynas rokas. jeff beck yra nerealus taip pat, o beje dar pasiklausykit tokia grupe "the yardbirds" kur bekas, puslapis ir claptonas ten viska pradejo, ziauriai gera grupe.

o cia siaip keli kurie man dar patinka:
Stevie Ray Vaughan
Tony Iommi
Pete Townsend
Jimmy McCulloch

____________________
bitlumanas!
Atsakyti
Puslapiai: 12345678910 ... 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Archive Archive
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1244
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 199087