Buvo kažkas, bet tyliai dingo :) Na, man tai apšildomų grupių galėtų ir nebūti, tada tas laukimas vakaro pagrindinių žvaigždžių labai prailgsta. Compensa gera salė, bet Europe tubūt būtų užtekę ir Forum Palace.
P.s. kaip ir sakiau, Lietuva myli smaukius (Smokie), bent jau Chris Norman kitų metų kovas su Boney M Kaune.
Heeeiii... Iš pradžių lyg ir buvo žadėti kažkokie "šildytuvai", ką - apsigalvojo? Nors tą turbūt atsakytų organizatoriai.... Jie mane iš pradžių atbaidė - nu nelabai mano skonio buvo. bet jei jų paslaugų atsisakė - nemanau, kad pralaimėjo. O dėl Europe - na perklausiau aš jų naujausią albumą prieš eidama pirkt bilieto. Taip ir nenuėjau - nu kažkaip tas naujausias neužvežė... Kažko pritrūko, kažko buvo per daug. O tikėtis kaifuot tik nuo seniai gerai (ką ten gerai - beveik mintinai) žinomų dainų nesiryžau. Visgi DIDŽIULIS PLIUSAS - akustika su kaimynystėje esančiu kibiru nesulyginama
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. lapkričio 16 d. 19:53:25
Kažkaip su prieštaravimais... sėkmės formulė, bet kažkaip jau baisiai daug negatyvo...
2015 m. lapkričio 10 d. 16:32:15
Na tuos ir aš mielai paklausau, bet... Iškeisiu aš Kauną į Rygą :D 5 dienom vėliau. Bet tai jau kita tema.
2015 m. lapkričio 10 d. 15:18:34
Buvo kažkas, bet tyliai dingo :) Na, man tai apšildomų grupių galėtų ir nebūti, tada tas laukimas vakaro pagrindinių žvaigždžių labai prailgsta. Compensa gera salė, bet Europe tubūt būtų užtekę ir Forum Palace.
P.s. kaip ir sakiau, Lietuva myli smaukius (Smokie), bent jau Chris Norman kitų metų kovas su Boney M Kaune.
2015 m. lapkričio 9 d. 22:45:10
Heeeiii... Iš pradžių lyg ir buvo žadėti kažkokie "šildytuvai", ką - apsigalvojo? Nors tą turbūt atsakytų organizatoriai.... Jie mane iš pradžių atbaidė - nu nelabai mano skonio buvo. bet jei jų paslaugų atsisakė - nemanau, kad pralaimėjo. O dėl Europe - na perklausiau aš jų naujausią albumą prieš eidama pirkt bilieto. Taip ir nenuėjau - nu kažkaip tas naujausias neužvežė... Kažko pritrūko, kažko buvo per daug. O tikėtis kaifuot tik nuo seniai gerai (ką ten gerai - beveik mintinai) žinomų dainų nesiryžau. Visgi DIDŽIULIS PLIUSAS - akustika su kaimynystėje esančiu kibiru nesulyginama