Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rutonė
2016 m. vasario 16 d. 00:48:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Perklausiau tą dainą. Ne, nugalėtojos nematau, bet turbūt kol kas viena gražiausių dainų. Ir turbūt pirma, kurios melodija skamba ausyse ir po pirmos perklausos (ne, itališkai nemoku). Jei jau lyginant su tuo, iš ko turim rinktis, Aistė ir tik Aistė čia nenugrybaus. Tik su įvaizdžiu tegu žaidžia čia, Lietuvoj. Ten gal jau nereikia...


Atsakyti
Grace
2016 m. vasario 15 d. 22:01:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau mačiau nuotraukas, bet reiktų pamatyti gyvai (plius pasirodymo kontekste), kad kažką vertint.

Nors iš nuotraukų susidariau įspūdį, kad ne ji viena su įvaizdžiu grybavo.

Aišku, pirmiausia klausysim, drabužius visada galima pakeisti. 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Rutonė
2016 m. vasario 15 d. 21:04:31 2016-02-15 22:21:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

OK, palikim praeičiai tai, kas buvo. Jau kyla diskusijos dėl to, kaip atrankoj, kurią matysim šeštadienį, atrodė Aistė. Kad ji žiauriai nepatiko D. Ibelhauptaitei. Nuotraukų gal nekelsiu, jas patys susirasit. Mano nuomonė? Nežinau... Perukas OK, tatuiruočių gal iš tiesų nereikia. O šiaip man toks įvaizdis nors šiurpo ir nekelia, vis tiek kažkoks ne toks... 


Atsakyti
Grace
2016 m. vasario 15 d. 19:22:33 2016-02-15 19:25:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš irgi jos nežinojau (tos nominacijos) :) Bet buvo ta Vilijos apranga aptarinėjama visais kanalais, tarsi būtų svarbiausias dalykas EV. Ir iš pažįstamų buvo pranašaujančių, kad Vilija gali tą nominaciją laimėti (tik tada apie tai ir sužinojau). Na, atspėjo.

Nors aš pati Vilijos įvaizdžiu nesibaisėjau. Koncentravausi į kitus dalykus. Ir jau nebenoriu net gilintis, gerai ar blogai tai buvo. Na supratau tik viena: Lietuvoje absoliučiai daugumai Vilijos įvaizdis labai nepatiko. Jeigu beveik visiems lietuviams labai nepatiko, tai galėjo nepatikti ir kažkokiai daliai kitų šalių balsuotojų. Kiek tai paveikia balsavimą, jau nesužinosim. 

Dar iš įdomesnių :) įvaizdžių prisimenu Aivaro beretę :) 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
velniux
2016 m. vasario 15 d. 14:42:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš tą 2006 metų Aistės pasirodymą taip labai miglotai pamenu tik. Reiks kada paieškot gal.

Nežinau, tos nominacijos "blogiausiai apsirengusi dalyvė", tai... Net nežinojau, tiesą sakant, kad tokios būna. O tai jau turbūt nemažai pasako apie jų svarbą (velnias žino dar ir kas ten sprendžia tokius klausimus). Šiaip, aišku, apranga turi daug įtakos kartais, bet ar ji būtų apsirengus valiūkiškai kaip LT atrankoj, ar taip, kaip buvo ESC pusfinaly - nėra skirtumo, jei visų tų esminių veido mimikų beveik nerodo. Nes tos LT aprangos šarmas nebent tik kartu su Vilijos išraiškingumu ir galėjo sudaryti kažkokį papildomą teigiamą įspūdį.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
velniux
2016 m. vasario 15 d. 14:38:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

(Šioks toks nukrypimas nuo Lietuvos ESC aktualijų): Lol, kai jau buvau bepradedąs tikėti, kad pirmą kartą nuo italų grįžimo į ESC jų nepalaikysiu, San Remo laimėtojas atsisako dalyvauti (which makes sense, kaip jau rašiau) ir Italijai atstovaus Francesca Michielin. Ta prasme, dar kitais metais gal Moda tegul išsiunčia {#}. Žodžiu, mano fronte vėl nieko naujo nebus, tradiciškai už italus. Žiūrėsim, gal bent kas nors sugebės išsiųsti panašiai man patiksiančią dainą. Nors jei "Il Volo", kurie man San Remo kontekste praeitais metais nelabai patiko, ESC buvo mano top trejetuke, tai kad Francesca nebus pirma tikimybės mažos. Bet, kaip sakoma, širdžiai neįsakysi {#}


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Grace
2016 m. vasario 14 d. 18:49:54 2016-02-14 18:53:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taip, aš galvojau apie Aistės "Troy on Fire". Bet gal tada būsiu sumaišiusi. Reiškia, turėjo gerą dainą ir kitais metais. Nes aš tada žiūrėjau EV finalą gyvai. Ir tais metais tikrai dar dalyvavo Inculto su "Welcome to Lithuania", šitą jau puikiai pamenu. Alanas kažkokią savotišką (bent tuomet atrodo, lyg neblogą ) dainą turėjo. Ir Aistė dalyvavo su egzotiškai skambančia daina, kuri man patiko.  Reiškia, Troja iš jos patikusių buvo jau antra ir jau vėliau. 

Na konkrečiai Vilijos atveju tai tie jos pakeisti drabužiai buvo vinis :) Daugeliui - blogąja prasme. Juk turbūt pamenat, kad ji net laimėjo nominaciją kaip blogiausiai apirengusi EV dalyvė. Filmavimas irgi. Buvo ten nemažai lepsusų, ir iš jos komados, ir iš jos pačios. 

 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
velniux
2016 m. vasario 14 d. 18:35:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai ne dėl aprangos čia, c'mon. Sakyčiau, daug labiau galima kaltinti kokį filmavimą, kur Lietuvoj rodė kiekvieną menkiausią Vilijos veido mimiką ir kur Eurovizijoj pusė to buvo palikta nuošaly, kameras kreipiant tai į minią, tai nutolinant vaizdą taip, kad aprėptų visą didžiulę sceną su pirmom eilėm. Bet taip, Vilijos apranga buvo pakeista, šitą pamiršau kažkaip. Kitas dalykas, aš gal labiau turėjau omeny ne rūbų, o paties pasirodymo pasikeitimą.

 

Dėl Aistės, jei kalbi apie "Troy on Fire", tai ten buvo tais metais, kai Milių siuntėm (2008). 

 

O Ištvanas, Lacko ir dar krūva tokių pat man visi vienoj linijoj stovi. Vis tiek pakankamai aišku, kad realiai kažkokių bent teorinių šansų laimėt turi kokie 5-6 atlikėjai ir nei vieno iš tų nežinia iš kur išdygusių tam sąraše nėra.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Grace
2016 m. vasario 14 d. 18:14:42 2016-02-14 18:16:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

velniux, Vilijos įvaizdis gerokai pasikeitė. Ir kaip matom, tai matyt buvo jos ir jos komandos pagrindinė klaida... 

Nesakau, kad vienintelė. Bet su ta galutine apranga, kaip įsivaizduoju, Lietuvos balsuotojai Vilijos net nebūtų išsiuntę. 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Grace
2016 m. vasario 14 d. 18:12:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Manau, kad Lacko net ir su visos Rusnės (beje, turiu savų priežasčių šiam mieteliui/gyvenvietei/salai simpatizuoti :D) ir su visų kitų gerbėjų pagalba neturi jokių šansų iki galutinės kovos prieiti :)

Taigi jam gal perdaug dėmesio :D 

Mane asmeniškai Ištvano pasirodymas trikdė net labiau (nes akivaizdu, kad Ištvanas  turėjo didesnes pretenzijas ir lūkesčius , ir komisija dar jį kažkodėl palaikė). Žodžiu, ateis anksčiau vėliau ir Lacko eilė, ir tas iškris :) 

 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Grace
2016 m. vasario 14 d. 18:01:57 2016-02-14 18:06:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dėl Aistės tai aš dar nedrįstu ką sakyt. Taip, jinai mano favoritų sąraše, aišku. Ir per patį pirmą savo pasirodymą mane labai maloniai nustebino, pagalvojau "vau !". Bet antrojo jos pasirodymo aš nemačiau, taigi dar tyliu. Beje girdėjau nuomones, kad antrą kartą ji silpniau gal pasirodė. Bet čia jau reikia savo akimis pamatyti ir savo ausimis išgirsti. Todėl apie Aistę kalbėti tikrai dar neturiu ko. Potencialas joje taip, yra.

Beje man jos Melancholia labai nepatiko. Pati dainos žinutė, ne ne ir dar kartą ne. Gal iš profesionalios pusės žiūrint ir viskas gerai, netgi labai gerai. Bet man pačiai buvo kažkokia atmetimo reakcija.

Aistė yra turėjusi gerų dainų, sakyčiau, geresnių už Melancholia. Pvz. tais metais, kai išleidom mus atstovauti LT United. Oho, kokia ugninga Aistės daina tada buvo. 

 

Dėl vakar vakaro atomazgos labai džiaugiuosi, kad išmetė Ištvano dainą. Neturiu nieko prieš Ištvaną ir ne todėl, kad jis čigonas. Bet jau ta jų daina tai nykuma, kažkokia nesąmonė ir seniena. Neįsivaizduoju, kaip kas nors ką joje įžvelgdavo  (kad ir komisija).  Per tą jų "o-o-ooo" tai man beveik nusižudyti norėdavosi :), nors ir nesu linkusi į savižudybes. 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
einaras13
2016 m. vasario 14 d. 17:30:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, aš tiesiog irgi pasikartosiu, kad aš visom letenom už Aistę. Tiesiog n kartų pranoksta visus. Man jos šių metų daina netgi dar labiau patinka negu „Melancolia“.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2016 m. vasario 14 d. 17:24:39 2016-02-14 17:29:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pabandysiu atsakyt į tai, ką atrašei man. Aš šiuo atveju pesimistiškai nusiteikusi ŠIOS atrankos dainų atžvilgiu. Tai joms viltis patekt į finalą maža. O apie kitus dalyvius taip nesakau. Man iš likusių Aistės daina atrodo stipriausia ir būtent ją aš visai ne prieš matyt važiuojančią į Euroviziją. Už mano bendravardę Aistė daugiau nei visa galva aukščiau - ir daina ne nuvalkiota vieningo pasaulio/vieningos Europos tema, ir jau dabar įvaizdis geresnis, ir balsas galingas, o gerai pagalvojusi gal ir daugiau pliusiukų rasčiau. Taip kad nesakau, kad atranka visiškai tragiška, ne. Man tik vakarykštė paliko slogų įspūdį.

Dėl Lacko, jei neklystu, latvis jam davė ar ne 10 balų. Kaip ten bebūtų, su komisijos balais jis būtų jau lėkęs lauk. Bet žiūrovai dar išgelbėjo. Atvirai - man nei daina, nei jo įvaizdis nepatinka. Gal po kelių mėnesių (poros mažoka) sporto salėje jis atrodytų geriau, bet niekas nepakeistų to bet kokio skeryčiojimosi scenoje. Gal kaip vestuvių muzikantas jis ir visai vykęs, bet jei tikisi pakerėt Europą - sorry........ 

 


Atsakyti
velniux
2016 m. vasario 14 d. 16:31:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Įdomiai jūs čia, įdomiai. Pirma, Einarai, pažiūrėjus į praėjusių kokių 5 metų Lietuvos išsiųstus pasirodymus: ar daug jie pasikeitė nuo atrankos priešpaskutinės laidos iki Eurovizijos pusfinalio? Kad nelabai. Be abejo, norėtųsi ir man tikėti, kad jau tokio baisaus stiliaus neišleistų net mūsiškiai nepakeitę (nu nes, ką aš žinau, kai kelnes užsitempi iki krūtinės... {#}), bet nieko labai ryškiai kitaip nebus. Daina yra nuobodi ir nuvalkiota ir jei Polina Gagarina būtų praėjusiais metais atstovavus ne Rusijai, o mums su identiška daina ir mūsų šou galimybėm, garantuoju, kad būtų likus ne ką aukščiau nei Baumilos.

 

Rūta, aš suprantu, kad būt nusiteikus labai pozityviai kalbant apie Euroviziją turbūt nelabai yra dėl ko, bet sakyti, kad išsiuntę kurią iš geresnių dainų GAL ir turėtumėm MAŽYTĘ galimybę PATEKT Į FINALĄ (!!!!), na, sakyčiau, jau pernelyg didelis pesimizmas. Patekom praeitais metais, nors nieko daug ir nenuveikėm, bet patekom. Mia vietoj Vilijos prieš pora metų irgi būtų patekus, beveik neabejoju. Dar prieš tai kas ten buvo? Montvydas - išvis vidury lentelės finale. Ne futbolo čempionatas čia, kad net patekt į finalinį etapą būtų misija neįmanoma ar net sunkiai įvykdoma. Tikrai manau, kad tiek Aistė, tiek Montvydas į finalą patektų (aišku, kažkiek priklauso ir nuo pasirodymo numerio, labai priklauso nuo kitų dalyvių, bet bendrai vertinant jų lygio dainos į finalą tikrai prasimuša). O ten jau loterija šiokia tokia. Aišku, aš kitų šalių dainom nesidomėjau dar, išskyrus vakar žiūrėtą SanRemo finalą (beje, jeigu jie siųs nugalėtoją, tai bus labai žemai - dainos tekstas labai geras, bet itališkai jo niekas nesupras, o pati melodija labai nekabinanti. Nebent kaip tokia visiška avantiūra ir šalies vardas, bet labai abejoju), tai taip tiksliai vertint negaliu, bet iš esmės tas gerų dainų kiekis kasmet būna gan panašus.

 

Dabar dėl Lacko. Kas žiūrėjot ir gerai pamenat komisijų (užsienio) balus: ar man pasirodė, ar tikrai jis iš kažkurio (berods, latvio) gavo daugiau nei 8 balus? Nes kai vardino lyg ir nemačiau jo tarp tų mažųjų balų, o po 8 užstrigo transliacija {#}. O šiaip tai ką dėl jo pasakysi. Nu tragikomedija ir tiek. Aišku, išsiųst tokio neišsiųsim vien todėl, kad komisija bent kiek mąstanti ir nugrūs į paskutinę vietą, bet vis tiek kažkaip baisokai atrodo toks veikėjas jau vien į finalą praeidamas. Gerai ten Burnys paklausė, ar jis ne žuvies pardavėjas kartais. Primena visai {#}

 

Dėl Ericos, tai su ja kaip atlikėja viskas yra gerai, ir su jos jaunatviškumu irgi. Bet daina netinkama. Ir vat jei ją išsiūstumėm, tada tikrai būtų mažai šansų išeit net į finalą. Pvz. su Vilijos daina prieš pora metų buvo rizika: arba supras ir galėsim tikėtis vietos finalo vidury, arba nesupras ir liksim išvis be finalo. Tai čia, deja, nelabai net rizikos yra. Tokios dainos tiesiog nepraeina. 

 

Jau sakiau turbūt ne kartą, bet galiu ir vėl pasikartoti. Šiemet turim dvi dainas, kurios gali kažką įdomesnio nuveikti. 1. Montvydo (kas mane nustebino tai labai negausus balsavimas už jį vakar, bet gal finale bus jau rimčiau), nes tiesiog labai įsimenanti ir pagal visus, sakyčiau, švediškus standartus padaryta daina, kuri tikrai neliktų nepastebėta, gal net pagerintų savo pirmą pasiekimą su "Love is Blind". 2. Aistės: man vis dar gaila, kad tada išsiuntėm blizgančius triusikus, o ne "Melancolia" - matėm, kas gavosi. Ir pačios Aistės gaila, nes tikrai ne kartą ir ne du buvo verta pergalės. Realiai trečias kartas, kai ji turi tikrai žiauriai gerą dainą, su tokia daugiau išteklių turinčios šalys galėtų labai įspūdingą pasirodymą su visokiom ugnies liepsnom padaryt {#}. Bet net ir be to, manau, geram rezultatui reikalingų detalių pakankamai: galingas balsas, pakankamai įsimenanti daina, graži moteris. Jei dar ir kokį spektakliuką padarytų, irgi, sakyčiau, finalo vidurys visai realus variantas.

 

 

 


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Grace
2016 m. vasario 14 d. 14:37:16 2016-02-14 14:48:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

Beje, pamačiusi patį pirmą Rūtos pasirodymą aš jos tikrai nenurašiau. Ir ji mano sąraše buvo tarp lyderių. Bet dabar pamatėm jau berods trečią. Ir absoliučiai nieks nesikeičia, nieks negerėja. Man jį stebėti pasidarė absoliučiai nuobodu, vakar iki galo, jei atvirai, net nebeišklausiau. 

Man susidarė negeras įtarimas, kad pati Rūta net labai patenkinta tuo, ką jau rodė scenoje. Ir iš savo pusės neinicijuos kažką keisti. Gal ją komanda ir priverstų. Bet kita vertus bent jau man atrodo, kad ji ganėtinai užsispyrusi moteris. 

O Catrinah daina, vakar taip pagalvojau, gal mane net labiausiai užkabinančių. Jei galvojant apie tai, kokias dainas norėčiau klausyti aš pati. Ir žinutę ji tikrai turi, kuri man ŽYMIAI priimtinesnė nei Rūtos dainos. Tą žinutę bando susitiprinti kostiumu (tiesa, ne viskas ten jai gaunasi, tobulinti oi kaip dar reiktų). Daina ŽYMIAI modernesnė. Kad jinai kiek alternatyvi EV, kaip minėjo Zilnys, mano nuomone tik geriau. Vienas didelis minusas, kad Catrinah man atrodo dar per silpna vokaliai, jaučiasi virpesys ir neužtikrintumas jos balse, atlikime. Jei ji būtų profesionalė kaip Rūta ar Erika, mano nuomone būtų galima drąsiai rizikuoti ir ją siųsti. 

Dėl Catrinah dainos įsimintinumo, priedainis man iki skausmo įsimenamas. Nuo pat pačio pirmo pasirodymo. Iš vakarykščių dainų  man labiausiai įsimintinos ir skamba galvoje būtent Erikos ir Catrinah dainos. 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Grace
2016 m. vasario 14 d. 14:35:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rutone, velniop tie kilogramai, man Rūtos kilogramai mažiausiai kliūva ir aš jų neskaičiuosi, bet mano mintį apie Rūtos pasirodymą supratai, būtent tai aš ir norėjau pasakyti. Nu NEMĖGSTU aš tokių pasirodymų. Gal kai man bus 50+ nebent pamėgsiu, bet labai tikiuosi, kad ne :D  Jeigu norisi sterilumo, tai jau tada geriau klasikinės muzikos pasilklausyti. 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Grace
2016 m. vasario 14 d. 14:28:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man rodos, tu mane ne visai supratai.

Rūtos dainos savo malonumui, playliste pvz. aš gyvenime neklausyčiau. Ne mano tokios dainos (ypač studijinis jos įrašas) ir man jos tikrai nuobodžios. 

Aišku tai, kaip kiekvienas mūsų suprantame senamadiškumą, tai vėlgi subjektyvūs dalykai. Galbūt aš visiškai neteisi, bet dabar matau ir rašau tik iš savo perspektyvos.

Aprangą, žinoma, pakeistų. Bet pati Rūta visu kuo, savo asmenybe ir pan., na ji man tikrai neatrodo nei šiuolaikiška, nei jaunatviška, nei žaisminga ir pan. Tuo Erikai ji nusileidžia. Nors gal jos net ir vienmetės, Erikos metų net nežinau, na bet ji man labiau vakarietiško, europietiško mąstymo, ir jaunatviškesnė, tai iškart  matosi plika akimi. 

Bliovimu pavadinai tu turbūt tik todėl, kad tau Erikos daina nepatinka :) O gal todėl, kad aš sukritikavau Rūtą :)  Bet mes abu  žinom, kad Erikos dainavimas tikrai nebuvo bliovimas :) Turi puikas ausis ir aš neabejoju, kad tai girdi :)

Monotoniška - taip. Man irgi norėtųsi šiek tiek kažko įspūdingesnio, laimei, nors kuliminacija šioka tokia yra. Kita vertus juk Petunijos daina, nors visiškai kitoks žanras, nežinau ar galima iš viso šiuos pasirodymus lyginti, juk buvo irgi LABAI net monotoniška. Taip, Petunijos daina man irgi patiko. Bet ji buvo visiškai vienoje linijoje. Tiesiog aš tokias dainas galėčiau klausytis tik kaip foną. Bet labiau pati mėgstu dainas, į kurias reikia įsiklausyti, kurias reikia išjausti. 

Tos charizmos, kokią turi Polina, jau nekalbu apie išvaizdą, Rūtai nepridės jokia komanda. Na taip, ir aprangą pakeis, ir pagražins. Bet kai kurie dalykai eina iš vidaus, yra tarsi Dievo dovana. Ir tu juos arba turi, arba ne. Kažkiek gal tai ir išsiugdoma, bet tikrai ne per kelis mėnesius. 

 

 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Rutonė
2016 m. vasario 14 d. 12:54:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

OK, pasireikšiu ir aš. Mačiau vakarykštę laidą. Žiūrėt buvo sunku. Pirma, vedėjai vakar tikrai daug š... malė, neatsiliko ir komisija. Ir tas pataikavimas jau toks neskanus... Bet jei apie muzikinę dalį... Man žiūrėt buvo nyku. Rūta... Taip, Viskas techniškai OK, gražu, švaru, profesionalu, sterilu ir... niekaip. Emocijas jei ir sukelia, tai tik neigiamas. Visų pirma, tema sena kaip pasaulis ir nuvalkiota velniaižin kaip. Antra, įvaizdis tikrai tragiškas. Pritariu Grace, tamsta mokytoja, kuriai kažkur taip 50+ metų (nors gi žinau, kad Rūtai tik 30+...). Suprantu, gal dar ne visų kilogramų atsikratė po gimdymo, bet kad net tokioms figūroms yra rūbų, ne skarmalų. OK, suprantu, Stokholme tikrai būtų (bus?) kita spranga, bet.. Tendencijos nuguodžia.

 

Niekaip nesuprantu, iš kur tiek palaikančių Lacko. Daina, kaip su draugu sutarėm, gal ir visai nebloga, jei ją dainuotų tinkama atlikėjas. Bet ne vestuvių muzikonts. Bet tokia nykuma, kad man net žiūrėt bloga buvo... Nukėlė kažkur į 80-uosius, kai dar nebuvom matę pasaulio. Ir kaip gaila, kad žiūrovų balsų dėka jis išplaukė į kitą etapą.... Kaip reikia neturėt jokio supratimo apie euroviziją, kad norėtum tokį išsiųst ir laukt pergalės. Net komentuot čia nėra ką. Net jei nelabai rūpi, kaip mums ten pasiseks. 

Catrinah scenografija buvo (beveik) OK, bet daina tai vis dėlto sunkokai įsimenama, jos nepaniūniuosi eidamas gatve Nors šiaip viena mano favoričių. 

Erica jennings. Daina graži, viskas grai, gražu, profesionalu, bet.. Ji tokia kalėdinė, kad eurovizijai kažkaip nelabai...

Petunija man yra visai įdomi, bet gal išties kaip euroovizijai nuobodoka. Vietiniu mastu ji atrodė visai vykusi ir n kartų geriau už Lacko.

Kita vertus... Peržiūrėjom (galbūt) visus jau išrinktus kitų šalių atstovus. Vaizdas susidarė ganėtinai nykus, tad pasintę tikrai nebanalią dainą (ginkdie ne Rūtą) gal ir turėtume kokią mažulytę tikimybę patekt į finalą. Tiesa, po to, kai išklausiau danų ir britų [asirodymus, jau taip įsitikinusi nesu. Nebent vėl sužaistų politika Tik kad ir mes draugų neturim. O be draugų - kadgi neturim ir vertų dėmesio dainų.


Atsakyti
einaras13
2016 m. vasario 14 d. 12:31:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Senamadiškas pasirodymas (dar čia žiūrint, kaip tas senamadiškumas matuojamas...), bet kas sako, kad jis nepasiseks. Polinos daina juk lygiai tokia pat senamadiška buvo ir paėmė antrą vietą (aišku, nekalbu apie politinius balsavimo aspektus). O apranga jau man tai tikrai nemaišo. Aišku, jei jau Rūta bus išsiųsta, tai turės ir komandą, kuri primygtinai prašys keisti tą stilių (man bent jau atrodo). Ir išvis nereikėtų lyginti viduryje atrankos esančio pasirodymo bei Polinos eurovizinio pasirodymo (galutinio, visiškai paruošto varianto). 

Ericos įvaizdis gal ir geresnis, bet vat jos daina man atrodo visiškai netinkama Eurovizijai. Netgi man pačiam nelabai tinkama, per lėta, monotoniško bliovimo pliūpsnis, ir tiek. Kiek teko pastebėti, tai tokios dainos dažniausiai ir lieka žemiau viduriuko, jei ir praeina iki finalo. Tikrai teikčiau pirmenybę Rūtai, vien dėl dainos, atmetant įvaizdžio aspektus.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Grace
2016 m. vasario 14 d. 12:04:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir dar{#}

 

Beje, šįvakar mačiau FB, kad net keletas muzikos pasaulio atstovų patys palaiko Eriką ir ragina daryti tai kitus. Ir neatrodo, kad tai būtų jos asmeniniai prieteliai, nors , kita vertus, jos visų ryšių juk aš nežinau.

Erikos pasirodymas yra ir vienas iš mano favoritų. Dėl jos atstovavimo man tikrai nebūtų  gėda. Atlieka savo kūrinį Erika, manyčiau, ne kažin ką prasčiau nei saviškį Rūta (turiu omeny, profesionalumo prasme). Tačiau Erikos pliusai yra žymiai originalesnė daina (beje, neaišku, ar tai, jog ji netipinė EV, jos pliusas ar minusas, tačiau gal ir verta surizikuoti, gal pabandykim ne pataikauti Europai, o išlikti visų pirma ištikimi sau). Taip pat - jos daina skamba gerokai šviežiau. Ir pati Erika taip atrodo, tiek savo sceniniu įvaizdžiu, tiek visu tuo, ką bando transliuoti žiūrovui. Tokios dainos kaip jos laikui galbūt nelabai pavaldžios. Ir absoliučiai viskas scenoje jos pasirodymo metu atrodė skoningai bei subtiliai. 

Erikos daina tik viena iš mano favoričių, dar nesu apsisprendusi, kurią konkrečiai jų palaikysiu. Bet, mano akimis ir ausimis, tai vienas iš pačių geriausių variantų. 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


JLS JLS
7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
10:28 - Silentist
Man made them happy, 'cause man made them toys
And after man make everything, everything he can
You know that man makes money, to buy other man
10:28 - Silentist
Man made the cars to take us over the road
Man made the train to carry the heavy load
Man made electric light to take us out of the dark
Man made the boat for the water, like Noah made the ark
Man thinks about our little bitty baby girls and our baby boys
18:19 - Silentist
Oi jau cia turetu padirbeti viesuju rysiu specialistai.welcome to XXI century Negi nesimato kad rusai iki mano amziaus megsta vakarietiska kultura.ta pati muzika filmai drabuziai keliones.jiems priklauso ateitis te seniai pasilaidoja po tankais o ne jie
10:54 - Silentist
Atgrozyti.ekonomiskai-neisejo. maitinant karo masina-ne.informacinis karas-ablomas.reikia ieskoti kitu budu-juk galvu yra-dvidesimt pirmas amzius!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
13:21 - Arunazz
sveiki
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 106
  Iš viso užsiregistravę: 73326
  Naujausias narys: kuqewan02
  Šiandien apsilankė: 54432