Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Šiuolaikinė pop muzika, kurios galima klausytis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Konditerijus
2017 m. spalio 29 d. 13:02:23 2018-10-24 09:01:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Patiko ką iš Tom Odell atrinkai, atradau Sparrow labai graži (ačiū :)), o ir mano mylimiausia Can't Pretend paminėta. Sign Of The Times irgi patinka. 


Atsakyti
4Blackberry
2017 m. spalio 29 d. 00:45:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Neina man suprasti tų šiuolaikinių pop atlikėjų ir jų kuriamos meninės vertės. Žinau, tai gali pasirodyti kaip viskuo nepatenkinto seno žmogaus rant'as, bet tai yra viso labo mano supratimas. Priežastis, kodėl nematau juose meninės vertės yra tokia, kad neįžvelgiu talento juose nei su prožektoriumi. Viskas, ką girdžiu tai kokybiškas techniškas atlikimas, nudirbimas, nušlifavimas iki pompastinio blizgesio. O kur jausmas, kur prakaito lašeliai ant kaktų, kur pyktis balse arba liūdesys, kuris verstų pravirkti. Kur tikras matomas žmogiškumas, o ne tik dirbtinis įvaizdis, pateiktas kaukių pavidalais. Aš manau, kad popsas gali skambėti tikrai, o ne dirbtinai. Dirbtinumą palikime elektronikai, ji tai tikrai dvelkia robotiškumu. Suprantu bandymą pop muziką išlaikyti kuo šiuolaikiškesnę, integruotą su naujausia technika, bet panašu, jog žmonės tampa jos vergais, vietoj to, kad pasitelktų ja, sukurdami kažką skambančio žmogiškai, o ne kaip atlikto mašina. Šiuolaikinėje, mainstreaminėje pop muzikoje aš matau tik idealizuojamą tobulą dirbtinį įvaizdį, gal šiek tiek žmogiškumo ir nulis intriguojančio originalumo, vien tiktais bandymus primesti originalumą, kad įrodyti savo tariamą menininko išskirtinumą.

 

Iš to, kas mainstreame (čia galbūt žemesniame) populiaru, man patinka mažai. Bet pora pavyzdžių parinkti dar galiu.

 

Tom Odell kuria alternatyvią, pianininę pop muziką, kuri galbūt ir dvelkia liūdesiu bei nostalgija (mano stilius), tačiau vis dėl to tai yra popsas, ypač jei atsižvelgtumėm į jo išleistus hitus ir jų perklausas YouTube bei kitose platformose. 

Bet yra ir išskirtinesnių savo struktūra ir nuotaika perliukų:

 

Harry Styles išleido kažką tikrai tokio, kas mano manymu, galėtų net pasižymėti istorijoje, kaip reikšmingas taškas pop muzikos raidoje. Tarsi grįžimas atgalios, bet ir ėjimas į priekį. 

Kai kurios kitos jo dainos irgi skamba visai įdomiai, kaip jis derina tą rokinį stiprų skambesį su pop muzikos struktūra bei jos elementais.

O taip pat va kas:

 

Su moterimis man sunkiau, jų vokalams esu išranki kaip niekam kitam. Lorde vokalas man visai patikti, tačiau jos dainų nedėsiu, nes iki jų patikimo dar labai daug trūksta. O įdėti galėčiau porą Banks dainų. Jos ir įvaizdis, ir atlikimo stilius mano dėmesį patraukti sugeba.

 

Ir taip, didesnė dalis mano parodytų pavyzdžių iš esmės yra ganėtinai minorinės dainos, kurios su visa originalia pop muzikos esme galbūt nesiriša, tačiau čia tik dėl to, jog linksmo popso aš klausyt nelabai galiu. Ir apskritai, čia tik mano pop skonis, kuriam aš daug labiau išranki, nei visai kitai likusiai muzikai.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2017 m. spalio 28 d. 19:20:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šiame dešimtmetyje man simpatiškiausi yra šių trijų atlikėjų darbai: Lady Gaga, Adele (nors šioji palaipsniui blėsta, nes "25" buvo gerokai prastesnis nei "21"), o ypač Sia, kurios dainų nesugeba sugadinti net pats geriausias dainų gadintojas David Guetta (aišku, kažkiek pagadina). Iš dalies ir Lana Del Rey, bet pastaruoju metu ji nusipigino. Pastaruoju metu po truputį pradedu suprasti ir sesučių Knowles kūrinius. Pastebiu, kad pastaruoju metu visiškai nėra įdomių vyrų atlikėjų pop muzikoje (na, jei Benjamin Clementine yra pop atlikėjas, tada gal yra), o dar blogiau yra su kolektyvais - pop muzikoje burtis į grupes pasidarė tiesiog nebemadinga. 

 

Ir pabaigai, žinoma, popsas iš nepopsisto, apie kurį kalbėjau n kartų pastaruosius m mėnesių.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. spalio 28 d. 18:28:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. spalio 15 d. 10:09:24 2017-10-15 10:15:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

dar patiko senos dainos coveris su rap elementais

per priedainį taip goosebumpin'a {#}


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. spalio 15 d. 09:36:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Let It Happen!


Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. spalio 14 d. 11:53:09 2017-10-14 12:14:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

pastarųjų 5 metų perliukas

5/5 Band Aloha

https://www.music.lt/lt/grupe/Tame-Impala/5871/


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. spalio 13 d. 23:55:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš nežinau, ką derėtų vadinti pop muzika kai kuriais atvejais. Aš įsivaizduoju ne konkrečiai žanrą su jam būdingais elementais, bet tai, kas apskritai yra populiaru ir masiškai vartojama, taigi aš įdėsiu porą pavyzdžių, tiksliau, kai ką, kas internete žiauriai sprogsta ir iš esmės yra vartojama tarp paauglių. Mane irgi visai sudomino. Gal ne viskas, nes šiuolaikinė muzika man paprasčiausiai būna per primityvi dažniausiai, bet yra kažkas, kas kabliuoja, ta kokybė, estetika, naujas žvilgsnis...


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
LittleLora
2017 m. spalio 12 d. 15:40:57 2019-06-15 10:44:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

 

 


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. rugsėjo 18 d. 05:58:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Klydau.


Atsakyti
Konditerijus
2017 m. rugsėjo 17 d. 20:00:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

min4jau


Atsakyti
Konditerijus
2017 m. rugsėjo 17 d. 19:59:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Konditerijus
2017 m. rugsėjo 11 d. 18:03:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Konditerijus
2017 m. rugsėjo 10 d. 21:21:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sąlyginai nauja muzika, kuri patinka daug kam ir jos iš tiesų galima klausytis.

pvz. :


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Duke Ellington Duke Ellington
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 585
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 299269