Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Unrest_
2017 m. lapkričio 19 d. 20:34:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vienas geriausių, jei ne geriausias (bent jau Lietuvoje tikrai pirmoje vietoje),  2017-ųjų koncertas. Man trūko tik "Show Must Go On", kuri man tikrai nėra vidutinė, ir "Princes of the Universe". Adam'ui skirta itin sunki užduotis su kuria jis puikiai tvarkosi. Atliekant "Who Wants To Live Forever" pagalvojau, jog kad ir koks nerealus Freddie buvo, negalima teigti, jog 70-ies viskas skambėtų taip gerai kaip dabar. Šiuo atveju pritariu paskutinėms Alvydo mintims. Smagu, jog legendinė "Bohemian Rhapsody" pirmoji dalis išlikusi įrašo formoje ir Adam'as leidžia atiduoti pagarbą legendai - tuo pasinaudojęs ją giedojau lyg himną.Na, o Roger'iui dainuojant "Under Pressure" sukilo emocijos - negalėjau patikėti, jog girdžiu "Queen". Puiku buvo, 10/10


Atsakyti
p_ruta_
2017 m. lapkričio 19 d. 19:17:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oho, neseniai įkelta ir jau tiek peržiūrų. Įspūdinga! Mantai ir Einarai jūs esat šaunuoliai ;)


Atsakyti
einaras13
2017 m. lapkričio 19 d. 19:07:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man setlist'e labiausiai patiko "Who Wants to Live Forever" buvimas ir "Show Must Go On" nebuvimas (nes kol daugumai ji kažkas neapsakoma, man ši daina tik vidutiniška). "Get Down, Make Love" jau buvau visai pamiršęs (girdėjęs dar ankstyvoj paauglystėje paskutinį kartą), tai šitas priminimas visai į naudą buvo. Jei būtų dar įtraukta "Innuendo" ir "Princes of the Universe" vietoj kokių "Hammer to Fall" ar "I'm in Love With My Car", tada būtų buvę tiesiog tobula.

Aš nenoriu ir nesiruošiu formalizuoti savo recenzijų rašymo stiliaus. Jos turi būti maloniai skaitomos, o ne kaip koks konvejerinis produktas. O už įvertinimą dėkoju, tai tik patvirtina mano mąstymą, kaip turi atrodyti recenzija.

Taip, Lambertas tikrai daro neįmanoma ir tikrai tas jo darymas nėra blogas, tačiau kokio kalibro turi būti, kad bent jau apskritai pagal kažkokią skalę tave būtų galima lyginti su Merkuriu - čia tai klausimas. Labai viskas priklauso nuo muzikos braižo. Mano du pagrindiniai vokalo idealai: turiu omeny Peter'į Hammill'į ir Robert'ą Plant'ą, jie tiesiog būtų visiškai sudegę Queen'ų kontekste. Lambert'as dar ganėtinai gerai tinka.

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2017 m. lapkričio 19 d. 18:32:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Štai ir įvyko. Vis tiek gavome Queen auros, kai jau tikėtis nebuvo jokių galimybių. Repertuaras mano manymu, gerai subalansuotas: Stone Cold Crazy, Killerv Queen, Under Pressure, Fat Bottomed Girls, Tie Your Mother Down - ne taip dažnai buvo atliekamos gyvai, bet mano būtų buvę labai sveikintinos. O jei dar būtų įtraukta March of the Black Queen {#}

Patiko recenzijos lengvas stilius. Profesionaliai dirbama - juntamas braižas. Kūrybinės sėkmės, Einarai, o svarbiausiai - jokio išanstinio nusistatymo. Taip ir toliau.

Dėl Lamberto, neimčiau labai į galvą. Žmogus daro neįmanomą ir kas galėtų teigti, kad Fredis, budamas 71, sudainuotų geriau?


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Four Tet Four Tet
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 4463
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 284659