Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Unrest_
2017 m. lapkričio 19 d. 20:34:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vienas geriausių, jei ne geriausias (bent jau Lietuvoje tikrai pirmoje vietoje),  2017-ųjų koncertas. Man trūko tik "Show Must Go On", kuri man tikrai nėra vidutinė, ir "Princes of the Universe". Adam'ui skirta itin sunki užduotis su kuria jis puikiai tvarkosi. Atliekant "Who Wants To Live Forever" pagalvojau, jog kad ir koks nerealus Freddie buvo, negalima teigti, jog 70-ies viskas skambėtų taip gerai kaip dabar. Šiuo atveju pritariu paskutinėms Alvydo mintims. Smagu, jog legendinė "Bohemian Rhapsody" pirmoji dalis išlikusi įrašo formoje ir Adam'as leidžia atiduoti pagarbą legendai - tuo pasinaudojęs ją giedojau lyg himną.Na, o Roger'iui dainuojant "Under Pressure" sukilo emocijos - negalėjau patikėti, jog girdžiu "Queen". Puiku buvo, 10/10


Atsakyti
p_ruta_
2017 m. lapkričio 19 d. 19:17:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oho, neseniai įkelta ir jau tiek peržiūrų. Įspūdinga! Mantai ir Einarai jūs esat šaunuoliai ;)


Atsakyti
einaras13
2017 m. lapkričio 19 d. 19:07:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man setlist'e labiausiai patiko "Who Wants to Live Forever" buvimas ir "Show Must Go On" nebuvimas (nes kol daugumai ji kažkas neapsakoma, man ši daina tik vidutiniška). "Get Down, Make Love" jau buvau visai pamiršęs (girdėjęs dar ankstyvoj paauglystėje paskutinį kartą), tai šitas priminimas visai į naudą buvo. Jei būtų dar įtraukta "Innuendo" ir "Princes of the Universe" vietoj kokių "Hammer to Fall" ar "I'm in Love With My Car", tada būtų buvę tiesiog tobula.

Aš nenoriu ir nesiruošiu formalizuoti savo recenzijų rašymo stiliaus. Jos turi būti maloniai skaitomos, o ne kaip koks konvejerinis produktas. O už įvertinimą dėkoju, tai tik patvirtina mano mąstymą, kaip turi atrodyti recenzija.

Taip, Lambertas tikrai daro neįmanoma ir tikrai tas jo darymas nėra blogas, tačiau kokio kalibro turi būti, kad bent jau apskritai pagal kažkokią skalę tave būtų galima lyginti su Merkuriu - čia tai klausimas. Labai viskas priklauso nuo muzikos braižo. Mano du pagrindiniai vokalo idealai: turiu omeny Peter'į Hammill'į ir Robert'ą Plant'ą, jie tiesiog būtų visiškai sudegę Queen'ų kontekste. Lambert'as dar ganėtinai gerai tinka.

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2017 m. lapkričio 19 d. 18:32:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Štai ir įvyko. Vis tiek gavome Queen auros, kai jau tikėtis nebuvo jokių galimybių. Repertuaras mano manymu, gerai subalansuotas: Stone Cold Crazy, Killerv Queen, Under Pressure, Fat Bottomed Girls, Tie Your Mother Down - ne taip dažnai buvo atliekamos gyvai, bet mano būtų buvę labai sveikintinos. O jei dar būtų įtraukta March of the Black Queen {#}

Patiko recenzijos lengvas stilius. Profesionaliai dirbama - juntamas braižas. Kūrybinės sėkmės, Einarai, o svarbiausiai - jokio išanstinio nusistatymo. Taip ir toliau.

Dėl Lamberto, neimčiau labai į galvą. Žmogus daro neįmanomą ir kas galėtų teigti, kad Fredis, budamas 71, sudainuotų geriau?


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Silentist The Twins Love System
 The Twins
 
Sahja Diana Dargė Ten, kur tu
 Diana Dargė
 
malia INXS Disappear
 INXS
 Su vasara !!!!!!!
DjVaids Take That Pray
 Take That
 

Šiuo metu vertiname


Ciara Ciara
6,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

23:41 - einaras13
...ir bent jau teoriškai apmokestinimas čia būtų veikęs.
23:40 - einaras13
Jau negana DELFI irgi nesiūlo aukščiausios kokybės, bet paywall'as mane provokuoja pereiti prie kitų alternatyvų. LRT, pavyzdžiui - mažiau naujienų, bet kokybiškesnis ir nemokamas turinys. Music'as tuo tarpu konkurentų vis dar, manau, neturi...
23:39 - einaras13
...jau turbūt 70-80% turinio yra mokama.
23:38 - einaras13
Tuo tarpu labiau klestintys tinklalapiai paywall'ą išnaudoja su pasimėgavimu. Aš mėgstu DELFI paskaityti, tai jie neprenumeruojančius skaitytojus terorizuoja vis labiau ir labiau. Jei prieš metus ar du po paywall'ų buvo pakišta 20-30 % straipsnių, dabar..
23:37 - einaras13
...o dabar to padaryti nebegalime, nebėra ko apmokestint. O ir siūlomas produktas skylėtas, reiktų problemas pirma susitvarkyti.
23:36 - einaras13
Silentist gerą frazę irgi pasakė. Šiek tiek siejasi su tuo, kad aš (ir ne tik aš, man rods ir tu, Rūta) tais pačiais 2014 metais siūlėmė įvesti mokamą narystę. Gal tai būtų buvęs pernelyg laiką aplenkęs sprendimas, bet dabar jis būtų taip madingas...
23:34 - einaras13
Turėtume ir žmogiškųjų resursų, pildančių duombazę, ir daugiau lankytojų generuotų didesnes pajamas iš reklamos, o ir apmokamą programuotoją galėtume daug dažniau išnaudoti geriems tikslams ir šitų nesąmoningų bugų tvarkymui.
23:32 - einaras13
Ne, vartotojai aišku negrįžo, nes priemonių buvo imtasi kokiais 6-7 metais per vėlai. Reikėjo kažkokios restruktūrizacijos imtis iškart, 2014 m. birželį (kai buvo panaikintos perklausos). Tada, praėjus lygiai 10 metų, mes turėtume daug geresnį tinklalapį.
16:06 - Silentist
Nemokami internetai iseina is mados
15:54 - Rutonė
svetainės su tiek problemų ir, kaip suprantu, 0 Eur sąskaitoj. Na, viena bėda dingo – niekas nebeklausia, ar iš sčia galima parsisiųst dainų. Kita vertus – perklausos grįžo (ir nemokamos), o vartotojai, deja, ne,,,
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 228
  Iš viso užsiregistravę: 73366
  Naujausias narys: dulhnmyycf
  Šiandien apsilankė: 5212