Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2018 m. sausio 2 d. 22:37:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žinoma, kad daug kam nekantriai laukiamas koncertas ;)


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. sausio 2 d. 22:36:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kai pirmą kartą išgirdau, ir manęs jis pernelyg nesužavėjo, prireikė dar 2-3 perklausų, kol iki galo įsisavinau ir galų gale net labai pamėgau. Aš kaip tik džiaugiuosi, kad jų dainos nėra visos vienodos ir jie bando kažką naujo, man tai tik grupės privalumas, o ne trūkumas. Gal būtent ši daina nėra struktūriškai sutverta augimui, tačiau tame nieko blogo neįžvelgiu. Nuobodumo vis tiek nėra. Sausumo taip pat nematau. Būtų neįdomus tekstas, tada gal, o dabar viskas čia beveik tobula man. Beje, ir aš gyvai jais mėgavausi du kartus, ir vienam iš tų kartų nuskambėjo ši daina, tai galiu tik patvirtinti, jog ji ir gyvai skamba puikiai.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2018 m. sausio 2 d. 18:02:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš irgi Solo Ansamblį pražiūrėjau, tačiau manau, kad ne tik 5 minutės, o ir visas kūrinys ganėtinai sausas. Solo Ansamblis paprastai pasižymi labai tiksliu dainų vystymu, jų dainos paima ir "užauga" (o Solo Ansamblį gyvai mačiau du kartus ir tas gyvai dar geriau jaučiasi). Čia yra tik kažkoks draskymasis, eksperimentavimas, bet tokio efekto, kokio sulaukiu įprastai Solo Ansamblio dainai įsivažiavus / įpusėjus, čia nėra. Sausokas kūrinėlis.

MGMT kūrinys visai įdomus, paskutinį kartą juos klausiau velniai žino kada, todėl viską pamiršau ir neturiu su kuo palyginti.

Paradise Lost man kelia dvejopas mintis - atrodo, grupė puikiai moka sukomponuoti dainą, tačiau jų skambesys mano ausims nelabai tinka...

The Black Angels pernelyg nesužavėjo, Alphaville kūrinys, kaip ir visas albumas - nuvalkiotas ir nelabai įdomus. QOTSA nebloga daina, tačiau daugiau epitetų nesugalvoju. 

O geroji topo pusė yra, aišku, Pain of Salvation, Cradle of Filth, Steven Wilson, Depeche Mode - šios grupės ir mane šiemet pataškė. 

Summa summarum, tikrai geras topas, muzikinė asorti gana neprastai persikloja su mano muzikiniu skoniu, apie visas dainas turiu ką pasakyti, kitaip nei kai kurių kitų topų atveju. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rolandas19770710
2017 m. gruodžio 31 d. 11:45:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ganetinai geras topas, nenuobodus. malonus atradimas buvo the black angels. vokalas labai primine the foals vokala ;), ir dziugu, kad tope vietos atsirado ir CoF, kuriu koncerte siemet teko pabuvot. superiniai ispudziai, jei kada pasitaikys proga - rekomenduoju. 


Atsakyti
Crazyz
2017 m. gruodžio 31 d. 10:52:17 2017-12-31 12:12:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kažko tai buvau praleidęs, neužmačiau, kad Solo Ansamblis išleido naują kūrinį šiais metais, visai nieko bent jau pirmosios 5 minutės, bet pabaiga per daug ištempta.

 

MGTM - same feeling, sunkiai lipo, bet šiaip tikrai klausosi, visai kitokie nei Kids laikais, daugiau tamsumos. Bet gal bus į naudą, pažiūrėsim koks bus pilnas albumas kitais metais.


Atsakyti
LittleLora
2017 m. gruodžio 31 d. 10:10:47 2019-06-14 12:27:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
Alvydas1
2017 m. gruodžio 31 d. 06:18:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puikus topas, labai artimas man. Jame atradau anksčiau neišgirstą QOTSA dainą Fortress. Ji stipriai kitokia, nei dauguma grupės dainų. Mane jų kūryboje itin žavi bravūriška poza, bet dabar matau, jog jie gali būti žavūs melancholijoje.

 


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Andrea Bocelli Andrea Bocelli
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 267
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 20207