Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Isa
2018 m. lapkričio 21 d. 15:11:26 2018-11-21 15:13:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

aha


Atsakyti
Silentist
2018 m. lapkričio 21 d. 12:32:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Negalima maisyti

Nes bus labai blogai


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. liepos 19 d. 20:04:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nei vengiu, nei nevengiu. Mano požiūris toks, kad alkoholis nėra geras būdas praleisti laisvalaikį/atsipalaiduoti, galbūt tai gali būti pagalbinė priemonė, bet ne pagrindinė, kaip kai kuriems žmonėms. Paprastai alkoholis netraukia, o jei tenka išgerti, tai per tam tikras progas, ar kompanijos palaikymo "proga", tik ir tada tai būna lengvieji gėrimai - alus arba vynas, labai retai kas nors naujo pabandoma, ir visada tik simboliškai, kaip sakoma. Rūšių ir firmų neminėsiu, nes pirmiausia, tiek neišmanau, o antra, ir taip dauguma gali atskirti prastą nuo neprasto. Labiausiai už viską tai "nepernešu" visokių kokteilių, miksų - nuo jų vimdo, jau geriau gryną gerti. O šampanas irgi yra baisus dalykas, kuo daugiau patirties turi su juo - tuo šlykštesnis. Tai tokių dalykų privengiu.

P.S. Tiems, kurie niekada nėra nusigėrę, linkiu ir neprarasti šios "nekaltybės" :D


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
edzkaa1
2018 m. liepos 19 d. 20:03:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O prieš 7 mėnesius graibei žemę?:)


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
einaras13
2018 m. liepos 19 d. 19:37:51 2021-01-31 13:25:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kiek įmanoma vengiu. Ir man vengti paprasta, nes aš praktiškai nė vieno alkoholinio gėrimo nemėgstu. Kai kuriuos silpnuosius galiu gerti, bet didelio pasitenkinimo man jie neteikia. Stiprieji manęs nedomina, šampanas yra vienas šlykščiausių dalykų, kuriuos žmonija yra sukūrusi. Labiausiai mėgstu baltą vyną, bet aišku, gerą, o ne pigiausią Maximos birzgalą. Nors ir tai, jį geriu tik jei jo kažokia proga kažkur yra, pats niekada alkoholio nesu pirkęs. Niekada per savo trumpą gyvenimą nesu ir pasiekęs girtumo būsenos ir tuo didžiuojuosi. 

Šiaip būtų malonu, jei žmonės išmoktų privengti alkoholio, bet tikrai nesu nusistatęs visiškai prieš jo vartojimą ir iš esmės nepalaikau verygiškosios politinės doktrinos. Tiesiog be alkoholio pasaulis daug geresnis. Nerandu jokio praktinio pateisinimo, kodėl žmonės geria. Kartais jie patys neranda, dažnas sako, kad alkoholis nepateisina jų lūkesčių. Nebent žmonės jį tikrai nuoširdžiai mėgsta, taip nuoširdžiai, kaip aš, pavyzdžiui, mėgstu šokoladinius pieno gėrimus ir dėl to kai kurių esu laikomas nesubrendusiu žmogumi. {#} 

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Konditerijus
2018 m. liepos 18 d. 23:03:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

7 mėnesiai kaip nė lašo


Atsakyti
ponfucijus
2018 m. liepos 18 d. 22:30:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ar megstat isgerti penktadieniais kokiam koncerte, ar privengiate alkoholio ?:) Kazkaip idomu pasidare :D As pats tai megstu visoki juoda alu, Guinessa, Varniukus, aisku Guinesas baruose kazkoks kitoks negu Airijoje kokioje, draugams tai primena degesius, nu bet man kazkodel patinka :) O del stipresniu tai vat viski megstu, net nelabai svarbu koki, svarbu tik ne pati pigiausia :) Siaip jameson labai neblogas, bet esu linkes padauginti tokiu dalyku tai cia jau tik per koki artimo zmogaus gimtadieni leidziu sau atsipalaiduoti daugiau :D


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Eagle Eye Cherry Eagle Eye Cherry
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 481
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 430957