Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2021 m. vasario 11 d. 16:28:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žemiau fanvote'o top5 šiuo momentu. Tiesą sakant, visai nestebina, maždaug koreliuoja su populiarumu. Tiesa, dugne mačiau Mary J Blige, LL Cool J ir Jay Z, tai rodo, jog fanai taip pat kritiški dėl jų klasifikavimo į rokenrolą.   


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2021 m. vasario 11 d. 16:18:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nors paprastai nemėgstu amžiais nepatenkintų žmonių komentarų, bet šįkart būčiau linkęs pritarti DeLaLiutishkuz. Kandidatų sąrašas su metais vis labiau skursta, pamirštant legendines 60-ųjų ir 70-ųjų grupes (Judas Priest, Motorhead, Dio, King Crimson, ELP, Steppenwolf, Hawkwind, Arthur Brown, vokiečių krautroko išvis nėra nieko dar muziejuje) padariusias didžiulę įtaką roko muzikos pasauliui, vietoj jų brukant su rokenrolu nesusijusius žmones (Mary J Blige, Jay-Z, LL Cool J, Dionne Warwick, Chaka Khan) arba atlikėjus, kurie savo prigimtimi tenkina rokenrolo apibrėžimą, bet dar nėra tiek pasižymėję, susigulėję, kiek senesni atlikėjai (Foo Fighters, Rage Against The Machine, nors dėl pastarųjų patekimo nepykčiau, nes pats juos labai vertinu). 

Jei iš duotų kandidatų reiktų išrinkti top5: Iron Maiden, Kate Bush, Todd Rundgren, Carole King ir Rage Against The Machine (simpatijos šįkart nugali, nes nesu didelis nei New York Dolls, nei Devo, nei Tina Turner fanas).  


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
DeLaLiutishkuz
2021 m. vasario 11 d. 15:42:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

jay z? foo fighters? 

realiai nei vienas is 4 paminetu man visiskai nevertas pakiuti.


____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Cradle of Filth Cradle of Filth
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
01:02 - DjVaids
Pirmas kėlinys, 39 min.
Filadelfijoje pradeda smarkiai lyti, tačiau rungtynės yra tęsiamos.
00:46 - DjVaids
Prancūzijos kapitonas Kylianas Mbappe pirmajame susitikime įmušė du įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų šalies rinktinės futbolininku. Jo sąskaitoje – 58 įvarčiai vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.
23:06 - 4Blackberry
Patrauklumo daug radau juose. Tik mano problema, kad jų kompozicijos skamba ganėtinai padrikai, beformiškai, tuo pačiu sunkiai įsimintinai, panašiai kaip su Omega. Bet kad atradinėti vis tiek yra ką jų muzikoje, tai neabejotinai, ir tai intriguoja.
20:22 - Alvydas1
Neatsispyriau, labai jau patraukli daina, ir kodėl jos neužlaikinau anksčiau?
18:33 - 4Blackberry
O Alvydas jau nugvelbė nuo manęs vieną nagrinėjamų italų progrokerių dainą į dienos dainą Aš gal kokią kitą dieną turėsiu kokį siūlymą, jei pavyks išsirinkti savo dienos dainą.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3493
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 254839