Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
DeLaLiutishkuz
2021 m. balandžio 19 d. 12:31:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

super grupe, ypac velyvuju 60s ir 70s pradzios albumai tai gryna tiksinti bomba.


____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Atsakyti
einaras13
2021 m. kovo 4 d. 17:26:51 2021-03-04 17:27:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rodžeris yra toks senas piktas konservatyvus britas ir dar euroskeptikas. Tai jo tonas dėl naujojo albumo nesėkmės nestebina. Ir jis yra teisus šiuo atveju: kurti muziką šiais laikais baisiai nepelninga. Aš va neseniai tragikomiškai pasijuokiau iš fakto, kad vienas geriausių Lietuvos klavišininkų dabar dirba tele2. Būtent tragikomiškai, nes kai supranti, kokia sušikta situacija yra su muzikos industrija šiais laikais, tai ne tas žodis. Aš pasikartosiu savo poziciją: muzikos streaminimas negali būti nemokamas. Aš pats sėdžiu ant Spotify Premium, aišku, nuo to atlikėjams nukrenta centas kitas, bet jei visi Spotify naudotojai susimokėtų tuos varganus 7 eurus į mėnesį, galbūt tada kažkas pasikeistų į gerąją pusę. Kaip su YouTube esančia muzika reikėtų tvarkytis, aš išvis nežinau. Ir kaip reiktų suvaldyti padidėjusį piratavimą tuo atveju, jei būtų apmokestinta stream'inama muzika, irgi nežinau. 

Grįžtant prie The Who. Esu didelis The Who fanas, turbūt senieji music'iečiai atsimena, kad mano ankstyvosiomis dienomis The Who buvo mėgstamiausia mano visų laikų grupė. Nu bet aš nesu nei Endless Wire fanas (nors Endless Wire dar turėjo labai gerų dainų), bet WHO yra visiškas pravalas. Tiesiog neįdomus senų žmonių lengvas rokas. Townshend'o etatinis albumas ir tiek. Man labai sunku pripažinti Daltrey ir Townshend duetą kaip The Who grupę, nes šito dueto muzika man vargiai skiriasi nuo Townshend'o solo darbų. Ir aš tikrai nesu vienintelis, kuris stačiai nemėgsta WHO albumo. Todėl, manau, nereikia stebėtis albumo nesėkme. Nors paprastai nekenčiu tų snobų, kurie teigia "šitas albumas šūdas, grupė turėjo išsiskirstyti tada ir tada", bet The Who grupės atžvilgiu aš pats esu truputį snobiškas ir niekaip negaliu atsisakyti to požiūrio. Aš tikiu, kad Townshend'as, pasisamdęs gerus muzikantus, gali daug geriau, bet kažkaip jam tas neišeina.

Į klausimą "Ar laukiu naujo The Who albumo?" atsakysiu, kad nelabai. WHO numušė mano lūkesčius iki grindų. O ir nelabai manau, kad toks albumas dar bus. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Boxer Rebellion The Boxer Rebellion
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:12 - Arunazz
sveiki
ka jus penktad vakara
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:09 - Silentist
She may be the beauty or the beast
May be the famine or the feast
May turn each day into a heaven
Or a hell

She may be the mirror of my dream
A smile reflected in a stream
She may not be what she may seem
Inside her shell
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:53 - Kogqr
*raides
22:38 - Kogqr
Nieko nereškia, tiesiog sujungiau klausiamąjį įvardį ko, ir 3 raidės iš Queen ir Guns N'Roses
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 151
  Iš viso užsiregistravę: 73295
  Naujausias narys: vvznvclluk
  Šiandien apsilankė: 79841