Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk

Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:

Patvirtinti
einaras13
2021 m. kovo 4 d. 17:26:51 2021-03-04 17:27:35

Rodžeris yra toks senas piktas konservatyvus britas ir dar euroskeptikas. Tai jo tonas dėl naujojo albumo nesėkmės nestebina. Ir jis yra teisus šiuo atveju: kurti muziką šiais laikais baisiai nepelninga. Aš va neseniai tragikomiškai pasijuokiau iš fakto, kad vienas geriausių Lietuvos klavišininkų dabar dirba tele2. Būtent tragikomiškai, nes kai supranti, kokia sušikta situacija yra su muzikos industrija šiais laikais, tai ne tas žodis. Aš pasikartosiu savo poziciją: muzikos streaminimas negali būti nemokamas. Aš pats sėdžiu ant Spotify Premium, aišku, nuo to atlikėjams nukrenta centas kitas, bet jei visi Spotify naudotojai susimokėtų tuos varganus 7 eurus į mėnesį, galbūt tada kažkas pasikeistų į gerąją pusę. Kaip su YouTube esančia muzika reikėtų tvarkytis, aš išvis nežinau. Ir kaip reiktų suvaldyti padidėjusį piratavimą tuo atveju, jei būtų apmokestinta stream'inama muzika, irgi nežinau. 

Grįžtant prie The Who. Esu didelis The Who fanas, turbūt senieji music'iečiai atsimena, kad mano ankstyvosiomis dienomis The Who buvo mėgstamiausia mano visų laikų grupė. Nu bet aš nesu nei Endless Wire fanas (nors Endless Wire dar turėjo labai gerų dainų), bet WHO yra visiškas pravalas. Tiesiog neįdomus senų žmonių lengvas rokas. Townshend'o etatinis albumas ir tiek. Man labai sunku pripažinti Daltrey ir Townshend duetą kaip The Who grupę, nes šito dueto muzika man vargiai skiriasi nuo Townshend'o solo darbų. Ir aš tikrai nesu vienintelis, kuris stačiai nemėgsta WHO albumo. Todėl, manau, nereikia stebėtis albumo nesėkme. Nors paprastai nekenčiu tų snobų, kurie teigia "šitas albumas šūdas, grupė turėjo išsiskirstyti tada ir tada", bet The Who grupės atžvilgiu aš pats esu truputį snobiškas ir niekaip negaliu atsisakyti to požiūrio. Aš tikiu, kad Townshend'as, pasisamdęs gerus muzikantus, gali daug geriau, bet kažkaip jam tas neišeina.

Į klausimą "Ar laukiu naujo The Who albumo?" atsakysiu, kad nelabai. WHO numušė mano lūkesčius iki grindų. O ir nelabai manau, kad toks albumas dar bus. 

Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
PLIKASS Keane Everybody's Changing
 Keane

Sahja The Runaways Midnight Music
 The Runaways

Šiuo metu vertiname

Sektor Gaza Sektor Gaza
7,8

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino The Pretenders dainą Room full of mirrors - 4 balais
Sahja įvertino The Pretenders albumą The Pretenders II - 4 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą Adultress - 4 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą Bad Boys Get Spanked - 4 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą Message of Love - 4 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą I Go to Sleep - 6 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą Birds of Paradise - 4 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą Talk of the Town - 4 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą Pack It Up - 3 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą Waste Not, Want Not - 4 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:05 - Delacorado
Gali būti. Net ir aš, žinant tą sistemą, ne kartą apsižioplinau Kažkada (rods, iki 2014 m.) LT Top30 limitas buvo netgi 20 sav. Tik stebina, jog iki šiol tas niekaip neatžymėta prie balsavimo sistemos taisyklių. Negerai. Reikės imt jautį už ragų
13:07 - einaras13
Manau žmonės tiesiog neatkreipia dėmesio į savaičių skaičių.
01:46 - Delacorado
Info balsuojantiems: pagal music'o sistemą dainos topuose figūruoja apibrėžtą laiką – ilgiausiai gali išbūti 12 sav. Tad jei prie dainos yra prierašas „Savaičių tope: 12“, nemeskite savo balsų veltui
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
16:37 - DjVaids
Mirė vakar DMX, žuvo Ina Marija Bartaitė…
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
18:47 - Delacorado
Goal & bullseye!
18:15 - einaras13
Spėju, kad žmogus geriausiai žino apie save. Taigi, Delacorado turėjo būti pirma. Aš berods buvau tik trečias, nors tokių smulkmenų neatsimenu
18:04 - Delacorado
P.S. Bet spėkit, kas ją pasilaikino pirmas... ar pirma
18:04 - Delacorado
Tegyvuoja vienybė: Greta Van Fleet – Heat Above turi 5 like'us (rekordas tarp visų 82-ių esamojo laiko Top40+iškritusių+siūlomų dainų), bet įdomiau tai, kad ją mėgsta būtent visi 5 aktyviausi music'o nariai (aišku, išsk. Sahją ).
Daugiau  

Informacija

Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 124
  Iš viso užsiregistravę: 72906
  Naujausias narys: urp132
  Šiandien apsilankė: 69721
Reklamos nekenčia: 8

My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook