Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Delacorado
2021 m. gegužės 19 d. 14:19:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš tik mestelsiu 3 savo kuklias mintis, gimusias per transliaciją:

 

1. *Airė vaikšto tarp kartoninių medžių siluetų.*  

Zilnys: „Vizualiai įspūdingas ir išradingas airės pasirodymas...“

 

2. Zilnys: „Vasil yra operos dainininkas...“

Aš: OK... Bet tai kodėl jis operinį balsą paliko namuose?

 

3. Zilnys: „TIX yra labai, labai talentingas dainų kūrėjas...“

Aš: Vo... Reiškia, savo eurovizinę dainą sukūrė ne jis pats? 

 

Atsakyti
Sahja
2021 m. gegužės 19 d. 13:22:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

1. Azerbaidžanas  9 

2.Izraelis 7  

3.Kipras 7 

4. Lietuva 7  

5. Kroatija 7 

6. Belgija 6

7. Ukraina 5  

8.Norvegija 5 

9. Rusija 5  

10. Malta 5

11.Švedija 5  

12. Rumunija 5

13. Australija 5

14.Airija 5 

15. Slovėnija 4

16. Š. Makedonija 4


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Rutonė
2021 m. gegužės 19 d. 00:53:16 2021-05-19 15:23:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mjoo. Nors daug kur skaitau, kad šiųmetė eurovizija nenuspėjama, bet nu.... mano atveju irgi 9/10 (nesakau, kad Kroatijos daina stebuklas, bet už Norvegijos kičą geriau. Ar tik nesuveikė eilinį kartą užuojauta? Jau labai pabrėžiama ta norvego negalia, nors, spėju, gyventi ji netrukdo...). Už Belgiją tikrai malonu, jiems gi paišė nepatekimą į finalą vien dėl to, kad daina neva niūri. Ir visgi toks pastebėjimas – VISOS šiame pusfinalyje dalyvavusios buvusios Jugoslavijos dalys į finalą nepateko. Kažkiek keista, negi jie vieni už kitus nebepakankamai balsavo? Rusija tiesiog privalėjo patekt vien dėl tos važinėjančios suknios-torto. Idėja, siunčiama žinutė? Oh, c'mon... Izraelis ir Malta su iš esmės tokiomis pačiomis. Trys dainos apie stiprias moteris. Nu OK, let it be... Galima būtų ir ketvirtą pripaišyt – Azerbaidžano, nors jos mintis kiek kitokia. Bet tai nėra geras ženklas, bent jau man. 

Mintis, gerą pusdienį kalanti galvon (keista, kad taip vėlai atėjo į galvą išvis) – geltonieji pradeda ir laimi (norėt nedraudžiama).


Atsakyti
einaras13
2021 m. gegužės 19 d. 00:26:36 2021-05-19 00:27:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prieš pasirodymus spėjau, kad Rumunija ir Kroatija praeis vietoj Izraelio ir Belgijos. Po pasirodymų įdėjau Belgiją ir išmečiau Rumuniją. Galvojau ir Izraelį su Kroatija sukeist, bet taip nemėgstu Izraelio, kad to nepadariau. Taigi, per plauką nuo 10/10 spėjimo.

Man vis tiek labiausiai gaila slovėnės, ji yra neįvertintas talentas (bent jau vokalo prasme) šitoje masėje skirtingų atlikėjų. Ir labai malonu, kad Belgija praėjo, už juos vardan to atidaviau kelis balsus. Labai smagu, jei jie iš tiesų padėjo patekti. 


Mano didžiausi nusivylimai: Rumunija (pasirodymas joks), Kroatija (labai vidutinis efektas, net nežinau, kas nesuveikė – galbūt viskas po biški).

Mažesni nusivylimai: Ukraina (per tiršta scenografija), Australija (atrodė suvaržytas pasirodymo įrašas, nors estetika smagiai keista), Rusija (irgi truputį suvaržyta, bet bent suknia kieta buvo), Malta (irgi pritrūko fizinės energijos, bet bent jau vokalinės buvo sočiai). 

Didžiausi lūkesčių viršijimai: Kipras ir Azerbaidžanas (labai efektingi pasirodymai)

Mažesni lūkesčių viršijimai: Lietuva (pagaliau puiki filmavimo režisūra), Belgija (kažkaip įtraukė ta klasikinė pasirodymo atmosfera), Švedija (kaip ir buvo galima tikėtis, vizualiai ryškus pasirodymas nepaisant neįspūdingos dainos). 


Tragedijų top3:

1. Airija. Visais įmanomais aspektais atrodė ir skambėjo siaubingai. Visiškas Kavarsko bendruomenės centro ketvirtadieninis spektaklis.

2. Norvegija. Nu tie angelai ir grandinės man tokia nesąmonė, toks kičas, negaliu.

3. Š. Makedonija. Chrestomatinis pavyzdys, kodėl žaisti su vizualais baladėje negalima. Beje, jo transformacija į švedų kandidatę Dotter (palyginkite su jo Bulletproof pasirodymu pernykščiam Melodifestivalen) yra įspūdingiausias crossover'is Eurovizijos istorijoje {#}


Galutinai aš savo balus sudėliojau taip šiandien:

1. Lietuva 9,75/10

2. Ukraina 8,75/10

3. Slovėnija 8,5/10

4. Belgija 8,5/10

5. Rusija 8,25/10

6. Azerbaidžanas 7,75/10

7. Kipras 7,25/10

8. Malta 7/10

9. Australija 6,25/10

10. Kroatija 6/10

11. Švedija 6/10

12. Rumunija 5/10

13. Izraelis 4/10

14. Š. Makedonija 3/10

15. Norvegija 1/10

16. Airija 0/10


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Very_crazy_enough
2021 m. gegužės 19 d. 00:12:13 2021-05-19 00:12:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labiausiai patiko blondinė, kur kopijavo Lady gaga ir žmogiukas atvėrtęs galva besisaukantis lietaus iš Makedonijos


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Rutonė
2021 m. gegužės 17 d. 10:50:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O aš žiūriu, kad šį kartą (ir turbūt pirmą) mano ir musiciečių skonis daugmaaž sutapo. Išsiskyrė tik dėl švedo ir Šiaurės Makedonijos. Abu aš įvertinau prasčiau. Bet kokiu atveju – sėkmės THE ROOP. Šį kartą nereikės laukt ir galvot, oi, tas prieš blogai, anas po irgi blogai... Būti pirmiems savotiška privilegija ir.. gal sėkmės pranašas? Apie patekimą į finalą nė nekalbu, klausimas tik, kurią vietą ten užims. Tai tebūnie pirma, ko čia kuklintis.


Atsakyti
Delacorado
2021 m. gegužės 11 d. 23:47:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pastebėjau įdomius skaičius, kurie apima net 75%. Šiame pusfinalyje – 4 vyrukai, o moterų vokalisčių (solo ar grupės) – net 12!


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Underworld Underworld
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 273
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 348434