O, kiekvienąkart dalyvaujant jų koncertuose būna labai smagu ir įdomu, gražiai groja, linksmai dainuoja, patys labai žavūs. Smagu.
Per Creeper fest tikrai žavingai. Ypač paskutinė jų daina patiko, gaila, pavadinimo nežinau...
Norėčiau jų įrašų turėti...
Hopeless, o tie juodi visai nebaisūs, labai mieli ir draugiški
Man jie patinka. Ir net nesugalvočiau labai svarios priežasties kodėl. Tikriausiai dėl to, kad jie yra kažkas išskirtinio lietuviško undergroundo scenoje. Dar tikriausiai dėl to, kad savo stiliumi puikiai pateisina pavadinimą. Ir muzika netgi nebloga. Ir labai norėčiau pamatyti gyvą jų pasirodymą.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2016 m. rugpjūčio 28 d. 18:20:04
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2016 m. rugpjūčio 28 d. 18:17:14
2014
2016
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2016 m. rugpjūčio 28 d. 18:09:51
2009 liepos 9 d.
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. kovo 27 d. 15:59:07
Jie nera isleide albumo. Cia gali pasiklausyti arba googlinkis:
https://www.myspace.com/comediadelarteband
Kai grupe issibarste, tai velnias zino, kiek ten irasu islike. Kazkas yra pas mane, bet nezinau kur
____________________
I believe in Beatles
2012 m. kovo 27 d. 00:37:51
Įmeskit dainų? :|
2008 m. lapkričio 1 d. 20:13:40
Per Creeper Fest superinį pogo pavarėm su drauge.
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2008 m. lapkričio 1 d. 03:53:15
Būtų įdomu juos gyvai pamatyt.
2008 m. vasario 24 d. 17:41:58
Per Creeper fest tikrai žavingai. Ypač paskutinė jų daina patiko, gaila, pavadinimo nežinau...
Norėčiau jų įrašų turėti...
Hopeless, o tie juodi visai nebaisūs, labai mieli ir draugiški
2008 m. vasario 24 d. 10:39:51
2008 m. vasario 23 d. 20:32:43
2008 m. vasario 23 d. 17:51:01
Kalbant konkrečiai, „Circus Gone, Clowns Left“ man labai patinka.
2008 m. vasario 23 d. 16:17:20
Patinka/nepatinka ir kodėl? Ką manote apie gyvus jų pasirodymus?