Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Naujas "Nirvanos" darbas bus išleistas lapkritį šiais metais (2004 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
KillingLoneliness
2008 m. vasario 18 d. 14:32:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Grynai Courtney Love pritrūko pinigėlių ant dozės.
Wapšė. Bent jau gerbtų Kurt'o atminimą ir jo dainų neleistų naudoti ant serialų ir reklamų. O wapšė, kai ant CSI: Mamiamis leido groti Nirvanos dainoas Courtney, tai wapšė. grynai moteriškei pinigėliu pritrūko. Ir gėdos turėtų... Negana to, kad nužudė Kurt'ą tai dar ir negerbia jo atminimo...

RIP

Atsakyti
Lithium
2005 m. gegužės 25 d. 14:54:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man per gymdieni draugas padovanojo piratini Box-set... Nu ir ka... nenusivyliau man tikriaj patiko.... kadangi visgi tai nirvana, grupe kuri tikraij labiaj daug reijshkia man....
labaij idomiu irashu yra.... Ten kur vienas kurtas namuose grojo ir diajnavo,... nu vien zho. tikraij su labaij gera atmosfera sukurtas discas.....

____________________
MYLIU NIRVANA,FUTBOLA IR SAVO CHEBRA:DDDDDDDDDDD
Atsakyti
Just_fan
2004 m. gruodžio 31 d. 17:19:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hm... O ash norechiau to box-set'o, bet truputi pinigu gaila... Zhinoma piratinis yra daug geriau finansiniu atzhvilgiu, bet originalas... Neatsisakychiau ir jo... O kaip rutasha sake, kad pagalvotu ar verta paimti ta DVD, jei duotu nemokamai, tai tada ash jos nesuprantu... Ash imchiau viska kas naudinga, jeigu man duotu nemokamai Ir shiaip machiau ishtraukas ish to DVD, tai nieko gero, gal keletas vaizdu ish senesniu koncertu ir studijoje "pagamintas" filmukas.... The end...

Atsakyti
djMunis
2004 m. spalio 6 d. 14:35:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Reiks isigyti ju DVD

____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
Atsakyti
wicked_man
2004 m. spalio 6 d. 14:28:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nieko.jau seniai pamirsau savo kvaila nirvanos fanatizma ir del ju naujo cd nezadu leist tiek pinigu.

____________________
shit
Atsakyti
wintry
2004 m. rugsėjo 25 d. 19:04:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau verkia dėl to, kad nebeišgirs jo naujų dainų.

____________________
Kiek iš valstybės bevogtum - savo nesusigrąžinsi.
Atsakyti
negative-creep
2004 m. rugsėjo 24 d. 23:19:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rutasha, tame mp3 CD "Bamb Slaughet" yra paprasta "akustinė" versija (nors groja apskritai tik bosu). Nemanau, kad Kurto versija yra blogesnė. Palyginimui kaip kopija gali būti prastesnė už originalą gali pasiklausyti Courtney Love "I'll Do Anything". Pasiklausyk ir palygink su "Smells Like Teen Spirit". Aišku tai ne tas pats, kas lyginti "Old Age"...
"Old Age" yra labai skirtingos, Nirvanos versija yra "energinesnė", greitesnė, kitaip skamba, yra būgnai, bet vis tiek skamba liūdnai (o tai yra gerai). Man abi versijos yra lyg apskritai skirtingi kūriniai ir abi vienodai patinka. Tik kad Kurto versija internete yra nepilna, tik vienos minutės trukmės, o pilna turi tik jos savininkai.
Dėl Cradle Of Filth DVD - tikriausiai taip. Dabar mes su juo susitarėme, kad viskas išeis, bet jis vėl jau visą savaitę nerašo. Aš jau beveik iškepiau visus diskus iš jo pageidaujamu, laukiu, kol jis parašys ir patvirtins, kad galima siųsti.


"vietoj to, kad isleist visa tai veinam ar bent keliuose relyzuose, jie kala babkes leisdami ir leisdami po truputi..."
...kala babkes... viskas tuo pasakyta. Iš Kriso ir Deivo žodžių, galima suprasti, kad tas pinigų kalimas svarbiausias yra Courtney. Jei ne ji, jie jau seniausiai būtų išleidę dalį stuffo. Bet man dėl to galvos neskauda. Tegul ji daro ką nori, juk žmogui irgi reikia kaip nors pragyventi. Nors gal vistik tai nėra labai teisingas būdas, šiek tiek per žiauriai taip išeina, kad jie, kurie dalyvavo tų gabalų įrašyme, negali jų išleisti. Bet tiesą sakant, man tai nerūpi. Ne noriu nieko teisti, man tai visiškai neįdomu ir tai nieko nekeičia. Net jeigu atsirastų 100-procentinių įrodymų, kad Courtney nužudė Kurtą, man irgi būtų nusispjauti, dėl to nepradėčiau jos nekęsti. Ir net nenorėčiau, kad jos sodintų į kalėjimą. Juk kalėjimas praeities nepakeistų. Apskritai, visi taip verkia dėl to Kurto mirties. Verkia dėl kažkokios roko žvaigždės. Nesusimąsto, kad pasaulyje miršta ir daugiau žmonių ir baisesnėmis mirties formomis.

Atsakyti
wintry
2004 m. rugsėjo 24 d. 20:28:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Toks jau tas verslas.

____________________
Kiek iš valstybės bevogtum - savo nesusigrąžinsi.
Atsakyti
rutasha
2004 m. rugsėjo 24 d. 20:19:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
palinkėjimas visiems, kurie varo ant courtney - STFU and then FOAD.

Atsakyti
rutasha
2004 m. rugsėjo 24 d. 20:12:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
negirdėjau aš tų gabalų. tame MP3 cd yra tik "bambi slaughter", bet dabar nepaslenku aš jo klausytis, kai visu "saugiu" garsu groja "EDT". ir aš nemanau, kad cobainas "old age" sudainuos geriau nei Hole. palauk, tu sakei, kad tos dainos muzika sukūrė kurtas, o žodžius Courtney? tai taip išeina, kad toje versijoje cobainas dainuotų savo lyriką? vistiek, nemanau, kad ji būtų geresnė už Hole. nors ką gali žinoti...
Fanai visi ten alpsta iš džiaugsmo, tai jiems devintasis pasaulio stebuklas
vargšeliai... : DD ir dabar jie gali užsisakyti šį "stebuklą" "tik" už 82 JAV dolerius!!! na, kaip stebuklas, aišku, nebrangus...
ir aš nepagalvojau, kad tu labai jau džiaugiesi dėl to "box set", po viso to ką pasakei apie nirvaną tai būtų švelniai pasakius keista...

dėl parašo... tai jis man irgi patinka \m/ iš pradžių norėjau uždėti kažką panašaus į:
"My seductive elegance
Excites your weak flesh
My diabolical beauty
Enchants your bewildered mind"
arba
"Granted with powers, gifted with magic"
bet paskui pagalvojau, kad apie save tada reikėtų parašyti tik tris žodžius - hypocrite and liar : (

beje, kad neužmirščiau paklausti: tai tu vis dar žadi gauti Cradle Of Filth "Heavy Left-Handed and Candid"?

Atsakyti
Iron_Meal
2004 m. rugsėjo 24 d. 19:51:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo... Bishky per brangu... Reik palaukt kol piratai lietuvon atsves...

witry>>> Nes ji yra shliucha... Cia tik mano nuomone...

____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
Atsakyti
wintry
2004 m. rugsėjo 24 d. 19:35:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal kas žino, kodėl Courtney Love trukdo viskam, kas susiję su Nirvana?

____________________
Kiek iš valstybės bevogtum - savo nesusigrąžinsi.
Atsakyti
negative-creep
2004 m. rugsėjo 24 d. 19:23:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rudens šmėkla: taip, "$" reiškia būtent JAV dolerius. Šiaip jei kas nors nori iš anksto užsisakyti, galiu numesti linką (dabar tik tingiu), ten kainuoja maždaug 72 JAV dolerius. Aišku atvežimas į Lietuvą kainuos dar gal 10 JAV dolerių.

Audioslave, Lietuvoje pardavinės, niekur nesidės.

Rutasha,
pasakiau "verta būtų [pirkti]", turėdamas omenyje jei turėčiau žiauriai daug pinigų, jei turėčiau gerą darbą (tokio kol kas neturiu ir negreit turėsiu). Tai ne koks nors "Nevermind" ar "In Utero", tai yra seni gabalai. Seni gabalai man yra dešimt kartų "geresni" už tuos Nevermaindinius ir toliau. "Bambi Slaughter" metalinė versija, "Sound Of Dentage" ar "Buffy's Pregnant"... va apie ką aš kalbu. Nors internete paplitę įrašai yra "fake", bet manau, kad senoji Kurto dėmkė yra kažkas panašaus. Tie gabalai yra gana thrash-metaliniai. Dar jeigu ten bus pilnas "Old Age"... Nors šiaip man tas albumas nėra didelis dalykas. Fanai visi ten alpsta iš džiaugsmo, tai jiems devintasis pasaulio stebuklas. Man tai jau kaip ir nusispjauti, bus jis išleistas, ar ne. Jau seniai praėjo tas užsidegimas. Tik jeigu išleis, tai gerai, jei ne - pamiršiu.
Apskritai dabartinėje situacijoje 60 JAV dolerių geriau išleisčiau ant Cradle Of Filth "Nymphetamine" originalo ir metalo licencinių diskų. Nors dabar taip pagalvojau... tikriausiai ir piratinių Nirvanos nepirksiu. Tikiuosi kas nors iš "pažįstamų" įsigis ir duos man persirašyti; to man užteks.
O tas DVD - įdomus dalykas, bet ir man pačiam jis nėra ausko vertės. Palauksiu kol kas nors nusipirks, nuripins į avi ir išsikeisiu. Šiaip be jo galiu laisvai apsieiti. Man labiau norisi pamatyti Metallicos "Rock Am Ring 2003" ar Cradle Of Filth "Heavy Left-Handed and Candid" DVD.
Aš čia taip tiesiog šitą "naujieną" paskelbiau, kad informuoti. Tiesiog išverčiau tekstą iš anglų kalbos, todėl jei pasirodė, kad aš džiaugiuosi tuo, kaip vaikas, išvydęs gyvą kalėdų senelį, tai šitas džiaugsmas ne mano, o originalaus autoriaus.
By the way, man patinka tavo parašas.

Atsakyti
rutasha
2004 m. rugsėjo 24 d. 18:07:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
paimčiau tik vienu atveju - jei kas nors padovanotų. ir dar prieš pagalvočiau ar verta, nes toks daiktas tik bereikalingai vietą užimtų.
na ir kas, kad ten kurtas pačioje jaunystėje groja? ir ką aš ten pamatyčiau? jaunesnį kurtą? taip, gražus tas jo snukelis, bet tikrai nevertas 60$. ir nelabai isivaizduoju, kas ten galėtų mane apstulbinti (Karlo Mello labai jau neapgalvotai vartojo žodį "visus", reikšdamas savo susižavėjimą). o kad nieko tokio, kas man labai patiktų, neišgirsiu, tai ir taip ganėtinai aišku.
ak, nesuprantu aš tos gerosios muzikos. ne man, popsucininkei, tokia misija

negative-creep,
tai ką, jei turėtum pinigų originalą pirktum? vis dėlto užsiliko dar pas tave šiek tiek merdinčių ankstesnio fanatizmo liekanų... : DD tik nesakyk, kad čia TIK dėl to, kad "Visada labai įdomu pamatyti legendinę grupę grojant pačiais ankstyvaisiais gyvenimo laikais".

Atsakyti
sum
2004 m. rugsėjo 24 d. 17:28:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RudenShmekla rašė:
zinoma, ash taip manyciau - juk visa kita shlamshta pardavineja.: )
negative-creep, ar turi galvoje 60 doleriu ar Litu?; )

kiek man zinoma, taj "$" zenkliukas visada reishke dolerius..gal dabar jau nebe, visko gali buti..

____________________
Congrats to Av & Deryck Whibley ! 2006.07.15 =^ . ^=
Atsakyti
RudenShmekla
2004 m. rugsėjo 24 d. 17:17:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zinoma, ash taip manyciau - juk visa kita shlamshta pardavineja.: )
negative-creep, ar turi galvoje 60 doleriu ar Litu?; )

____________________
***
Atsakyti
audioslave
2004 m. rugsėjo 24 d. 17:14:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o ar lietuvoj pardavines??

Atsakyti
negative-creep
2004 m. rugsėjo 24 d. 16:29:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sako, kad kainuos maždaug 60$... Originalo tikrai nepirksiu, tiek pinigų neturiu, nors iš tikrųjų verta būtų. Bet labai noriu susimedžioti piratinį.
O DVD yra geras tuo, kad tai yra vienas iš pirmųjų Nirvanos koncertų. Atrodo, pirmasis koncertas su šiuo pavadinimu - Nirvana. Labai įdomu pažiūrėti, kaip Kurtas dar pačioje jaunystėje groja. Visada labai įdomu pamatyti legendinę grupę grojant pačiais ankstyvaisiais gyvenimo laikais. O dar ir kokybė bus gera. Nors ir namų kamera filmuota, bet tai ne kokiame nors tamsiame kabake, o namie vakarėlyje. Dar grojo tokius gabalus, kurių negrojo paskui koncertuose.
Audio versija yra paplitusi tarp gerbėjų (aš irgu turiu, aišku), grojo šiuos kūrinius: Downer, Aero Zeppelin, If You Must, Heartbreaker, How Many More Times, Mexican Seafood, Pen Cap Chew, Spank Thru, Hairspray Queen.
Šiaip tikriausiai tame DVD bus ne tik šitas koncertas, bet ir dar visokių įdomių dalykų sumesta.

Atsakyti
RudenShmekla
2004 m. rugsėjo 24 d. 16:27:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
JEGA, kaip gerai, kaip laukiu. Apsvarstysiu originalo pirkimo galimybe...; )

____________________
***
Atsakyti
sum
2004 m. rugsėjo 24 d. 16:12:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
uuuuu~ dvd kajp'o norechiau pamatyti, idomu, kas ten tokio stulbinanchio. nwz, palauxim - pamatysim.

____________________
Congrats to Av & Deryck Whibley ! 2006.07.15 =^ . ^=
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


KeyMono KeyMono
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 396
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 89757