Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Į kokią šalį labiausiai norėtumėt nuvykti?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 8
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2023 m. rugsėjo 24 d. 03:47:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man tai Ispanija patinka dėl Barselonos. Mačiau woody allen filmą Vicky. Kristina. Barcelona. Ir dar norėčiau jei muzikinė prasme pabūti Ibiza saloje (aišku, dėl Cafe Del Mar)

Airija ir Škotija patiktų dėl pilių. O muzikinė prasme, Airija dėl savo celtic kultūros iš senų laikų. Legendų. Airija iš dalies kaip šventa vieta, turinti savo aura. 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2023 m. rugsėjo 24 d. 03:32:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai mažiau patrauklios šalys. Ispanija tiesiog asocijuojasi su karščiu ir siesta. Taip pat korida, kas irgi ne tiek patrauklu. Beigi ispanišku vytintu kumpiu, kurio galima ir Rimi kokias 20 rūšių nusipirkti. Pirėnų pusiasalyje turbūt mieliau rinkčiausi Portugaliją. O Airijos kultūra man irgi kiek blanki, niekada pernelyg ja nesižavėjau. Net Joyce'o skaitymas nepadėjo. O ir lankytinų objektų pernelyg nežinau, uolėtų krantų jau esu matęs Anglijoje, o ir urbanistika greičiausiai pakankamai britiška.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2023 m. rugsėjo 24 d. 02:50:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na ką, iš įdomesnių aplankyk dar Airija ir Spain. :) 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2023 m. rugsėjo 24 d. 02:42:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šviežiai grįžau iš komandiruotės/mokymų Serbijoje. Įdomu, kad net buvau pamiršęs, kad prieš 8 metus Serbiją buvau įtraukęs į labiausiai norimų aplankyti šalių sąrašą. Paskutiniu metu buvau skeptiškas dėl Serbijos ir ypač dėl jos politinių nuostatų, tačiau Serbija yra įdomi ir komplikuota šalis. Nors buvau tik Belgrade 5 paras, tačiau jos buvo turiningos ir per jas daug patyriau bei sužinojau. 

Pridedu savo aplankytų šalių žemėlapį. Vis dar nebuvau Vengrijoje, manau, kad čia bus mano artimiausias tikslas. Vis dar noriu aplankyti ir Rumuniją bei Slovakiją. Kitas didelis regionas, kurio nepažįstu, yra Skandinavija. Labiausiai traukia Švedija ir Islandija, tačiau nesakyčiau ne ir Norvegijai, Suomijai ar Danijai. Kol kas ne tiek daug žvelgiu į galimybes keliauti už Europos ribų, tačiau apsilankyti ir kituose žemynuose būtų įdomu. Kaip bebūtų keista, nors daugelis žmonių pirmiausia pagalvoja apie keliones į tolimąją Aziją ar JAV/Kanadą, tačiau aš pirmiausia pagalvoju apie Afriką. Aplankyti skirtingus Afrikos regionus ir suprasti esminius jų kultūrinius ir geografinius skirtumus būtų labai įdomu. 

Be abejo, neatsisakyčiau sugrįžti ir į jau aplankytas šalis. Labiausiai jaučiuos pasiilgęs Vokietijos ir Graikijos. Vokietijoj, neskaitant to, kad ji n kartų buvo mano tranzitinė šalis (įskaitant ir tai, kad prieš kelias valandas parskridau iš Belgrado per Frankfurtą), normaliai lankiausi prieš 12 metų. Graikijoje buvau prieš beveik dešimtmetį. Ir man šios abi šalys visuomet buvo užėmusios šiltą vietą širdyje. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2016 m. lapkričio 19 d. 15:34:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prancūziją, Italiją ir Vokietiją


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2015 m. gegužės 6 d. 23:17:04 2015-05-06 23:25:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir va, mano norai vėl stipriai kinta. FrIz7 minėtos JAV ir Kanada vėl grįžta į sąrašą, bet jos tik eilinės šalys, kurias derėtų kiekvienam žmogui, net ir man pamatyti. Jos gauna jau tik dviženklę vietą mano sąraše tikriausiai. Italija ir Graikija atkrenta, nes jau lankytos. Belgija nežinau kaip praeitame sąraše atsidūrė. Bet tikrai įdomi šalis. Dar įdomesnė būtų Olandija. Šveicarija ir Čekija irgi įdomios, bet visai neseniai (praeitą savaitę) buvau Austrijoje, tai kaip ir atsižiūrėjau tos vadinamos centrinės Europos. Greit vėl panorėsiu.

Į mano sąrašą staiga pakliūva Balkanai, Rytų Europa, prasiplečia interesai Azijoje - kaip jau kažkur minėjau, mane vis labiau traukia rytų egzotika.

O čia jau mano lankytos šalys:


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2015 m. gegužės 6 d. 23:01:34 2015-05-06 23:17:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Maršrutinis eiliškumas (paryškintos šalys labiausiai domina, pabrauktos labai domina, o paprastu šriftu parašyti tiesiog tik domina): Lietuva ---> Vengrija ---> Serbija ---> Rumunija ---> Moldova ---> Rusija ---> Armėnija ---> Iranas ---> Indija ---> Mongolija ---> Japonija ---> Brunėjus ---> Čilė ---> Kolumbija ---> JAV ---> Kanada ---> Švedija ---> Lietuva.

Iš jau būtų dar kartą norėčiau nuvykti į: Vokietiją (teikiu pirmenybę vakarinei daliai, nes savo vizito metu viešėjau tik rytinėje dalyje), Prancūziją (bet ne Paryžių!!!), Slovėniją (buvau praeitą savaitę, bet ten teko užtrukti tik pusdienį, todėl jaučiuos lyg nebuvęs ten). Graikijos dar kartą aplankyti irgi neatsisakyčiau.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2015 m. gegužės 6 d. 22:03:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pagal maršrutinį eiliškumą:

Šveicarija, Suomija, Švedija, Norvegija, Islandija ir tada.... Japonija.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Isa
2015 m. gegužės 1 d. 05:44:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iraną, Kašmyrą, Baikalo apylinkes, Altajų, Argentinos pietus, Oregono valstiją, Fukuoką ir Kyoto Japonijoj 


Atsakyti
FrIz7
2013 m. gruodžio 2 d. 23:53:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puikiai suprantu ką turi omeny.Aš irgi esu prirašes daug nesamonių forumose, dabar grižtu į tuos forumus paskaityti ką tada rašiau ir nusižvengiu. Tikriausiai laikas tikrai brandina žmogų.{#}

Aš tiesa sakant tikėjausi, kad tu pradėsi ginčytis su manimi.{#} Bet va pasirodo esi inteligentiškas žmogus ir pripažįsti savo klaidą.


____________________
All you touch and all you see is all your life will ever be.
Atsakyti
Grace
2013 m. gruodžio 2 d. 23:51:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labiausiai norėčiau apsilankyti Australijoje ir pamatyti Arizonos grožybes. 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
einaras13
2013 m. gruodžio 2 d. 23:38:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

So what? 

Ai čia mano norų kaita nepatinka. Teks prisitaikyti, nes jei pamatysi mano komentarų 2011 metų laikotarpio, laikyk juos marazmu, netiesa, nesąmone, nes tuo metu nežinia, kokie vėjai sukosi galvoj, kažkoks ilgalaikis žolės poveikis buvo, nuomonė buvo pilka, vaikiška, nuobodi. Dabar norisi daugiau intelektualumo, protingumo, logiškumo, TIESOS, TEISINGO KOMENTARO, atitinkančio DABARTINĘ situaciją.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
saliakelio
2013 m. gruodžio 2 d. 23:37:14 2013-12-02 23:37:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

jeigu visi lietuviai prifotkintu ir angliskai idomiai aprasytu savo vaizdus is Lietuvos ju kelioniu forumuose, kaip anglo kelione po Lietuva - tai tada gal ir jiems butu idomiau cia atvykti :)

Arba kitaip sakant jei apie savo sali nelabai moki papasakoti ar jos nemates, tai ir kitur nelabai ka pamatysi ar daugiau patirsi:)

siaip smagiausia keliauti, kai dar esi vaikas - veliau ten pat nuvykes to jau nebepamatysi, ir ispudziu maziau lieka. Kai kam siuo poziuriu labiau pasiseka.


Atsakyti
FrIz7
2013 m. gruodžio 2 d. 23:23:20 2013-12-02 23:24:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Norėčiau dar kartą aplankyt Angliją. Norėčiau dar pamatyt JAV ir Kanadą"

einaras13, 2011 m. spalio 22 d. 

 

2013m. gruodžio 2 d. Einaras13 jau nenori pamatyti nei JAV, nei Kanados.Net į must visit sąrašą nepateko šitos dvi šalis, įdomu...{#}


____________________
All you touch and all you see is all your life will ever be.
Atsakyti
Stripped
2013 m. gruodžio 2 d. 22:57:16 2013-12-02 22:57:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kažkodėl šiuo metu suintensyvėjo mano simpatijos Balkanų šalims. Ta jų kultūra, pigus ir geras maistas ir puikūs gėrimai. Slivovica.{#} Fantastika...

Kaip ten bebūtų, tikriausiai toks mano požiūris pernelyg įtakotas kino romantikos.


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
einaras13
2013 m. gruodžio 2 d. 22:36:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oi, kokie keisti norai. Dabar nei JAV, nei Kanados, nei apskritai, jokios Šiaurės Amerikos neįtraukčiau į must visit sąrašą. Tokį gal dešimtuką svarbiausių šalių (numeracija nenurodo norėjimo aplankyti laipsnio):

1. Vengrija

2. Italija

3. Graikija

4. Belgija

5. Švedija

6. Japonija

7. Indija

8. Čilė

9. Šveicarija

10. Čekija/Austrija


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Aush
2013 m. gruodžio 2 d. 22:35:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labiausiai tai į Iraną.

Dar įdomu būtų į  Graikiją, Italiją, Japoniją.

 


Atsakyti
Gabux
2013 m. gruodžio 2 d. 21:59:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Be ten, kur jau ir taip seniai noriu -

į Argentiną, kokį Japonijos kaimą, Tailandą.

Na, ir pas majus.


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
FrIz7
2013 m. gruodžio 2 d. 21:30:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Italija, Ispanija, Kanada.


____________________
All you touch and all you see is all your life will ever be.
Atsakyti
brigblitz
2013 m. gruodžio 2 d. 20:45:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

JAV ir Australija aukščiausiai sąraše.


____________________
Isn't it more fun when you don't have permission?
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 8
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Nikolay Baskov Nikolay Baskov
5,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1237
  Iš viso užsiregistravę: 73348
  Naujausias narys: ohvnatgulo
  Šiandien apsilankė: 167344