Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kokie žmonės laisviausi pasaulyje?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2022 m. vasario 16 d. 14:22:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tie, kurie turi daugiausiai galimybiu. Kai laisvesne prekyba, judejimas, o ir bendrai salygos materialinei gerovei


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
astagrin
2010 m. spalio 26 d. 14:31:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal tie kuriems viskas dzin ka nori ta daro? xD

Atsakyti
Silentist
2010 m. spalio 25 d. 14:30:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zoologijos sodų darbuotojai,
kalėjimo prižiūrėtojhai
[bent teoriškai tokiais jaustis turėtų ]

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Problematique
2010 m. spalio 25 d. 12:21:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TaPatiOlivija rašė:
Problematique rašė:
Bepročiai.
nesutinku (vargšai bepročiai) jie tikrai nėra laisviausi. Labai tau daug būtų laisvės jei sėdėtum tarp baltų sienų su tramdomaisiais? Mano klasiokas sakė vieną pažįsta iš kaip jis vadina "durnyno" tai pasakojo, kad ten nepergeriausiai. Na, bet as jau truputį nuklydau nuo temos.

O visų pirma, beprotis nebūtinai turi būti tas, kuris su tramdomaisiais sėdi minkštų sienų kambaryje. Juk normalus/sveikas žmogus negali būti visiškai laisvas. Manau, tokiais gali būti tik bepročiai. Jie atsiriboję nuo pasaulio, o todėl ir yra laisviausi. Jiems nereikia suvokti, gilintis į supančią aplinką.

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. spalio 24 d. 23:33:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Problematique rašė:
Bepročiai.
nesutinku (vargšai bepročiai) jie tikrai nėra laisviausi. Labai tau daug būtų laisvės jei sėdėtum tarp baltų sienų su tramdomaisiais? Mano klasiokas sakė vieną pažįsta iš kaip jis vadina "durnyno" tai pasakojo, kad ten nepergeriausiai. Na, bet as jau truputį nuklydau nuo temos.

Atsakyti
Snabas
2010 m. spalio 24 d. 22:16:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kurie elgiasi taip, kaip ju sirdis nori ir nekreipia demesio i kitu nuomones, jei sirdis sako, kad eina teisingai

Atsakyti
Problematique
2010 m. spalio 24 d. 19:51:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bepročiai.

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. spalio 24 d. 19:49:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
laisviausi - tie kurie nesėdi

Atsakyti
kristuks1220
2010 m. rugsėjo 1 d. 13:55:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tie, kurie nemano, kad pinigai yra viskas, tie, kurie moka džiaugtis smulkmenomis, moka svajoti

Atsakyti
Corvus
2010 m. liepos 16 d. 01:04:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
true.

____________________
Sakyk, kas pavogė mano šešėlį?
Atsakyti
Sahja
2010 m. liepos 15 d. 23:49:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tie kurie gyvena džiunglėse,ramiojo vandenyno salynuose,kurie nieko neturi,jie gyvena gamtoje,iš gamtos....Jie neprisirišę,prie ko mes jau prisirišę,jie laisvi,jie daug laimingesni,draugiškesni,jiems menkiausias dalykas yra džiaugsmingas,jiems laikas nesvarbus.....

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Inetutea
2010 m. liepos 15 d. 23:46:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tie kuriuos supa tonos draugų,ta prasme kurie yra lyderiai,aišku tokie antžmogiaiyra pasikėlę,daro ką nori,kad rodytų savo al'e kietumą...

Atsakyti
gedged
2010 m. liepos 15 d. 23:42:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano nuomonė žmogus jaučiasi laisvas kai atsikrato visos atsakomybės nuo kitų. Kai tu atsisakai materializmo, prisirišimo prie kitų dalykų ir gyvena sau. O taip norėčiau būt laisvas žmogus, tai kaip koks paukštis išskleisčiau sparnus ir lėkiočiau po Kanados miškus, ir dar šokinėčiau nuo uolų... O seniau gyvas laisvės įrodymas buvo hipiai tik va kad šiais laikais jų labai mažai.

Atsakyti
Genqr
2009 m. birželio 18 d. 18:37:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano manimu pagrindinis laisve ribojantis dalykas (kalbant apie moraline,o ne baudziamaja laisve) yra monotonija. I ja pakliuvame net patys to neitardami,pradedama kazka cikliskai kartoti vien del to jog taip reikia (darbas,mokslas,kiti isipareigojimas.) Is ju gimsta iprociai kurie dar labaiu sutvirtina rutina. Tada zmogus (nors gal jis pats ir nesupranat,ir jam taip neatrodo,juk savaitgali jis praleidzia su draugais ir pan.) tampa suvarzytas. Tiesa sunku pasakyti kas geba viso to isvengti...

____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
Atsakyti
HalaHalaHala
2009 m. birželio 18 d. 10:07:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dead_soul rašė:
Manyčiau kad musulmonai ;o (neskaitant moterų DD) laisvai prievartauja, laisvai moeteris užmėto akmenimis laisvai turi haremus, laisvai sprogdina žydus, labai net laisvai nubėgę į centrą surėkia "Alach agbaaa" ir būm, pusės ten buvusių musulmonų nebėr gyvųjų tarpe tokie sakyčiau gana laisvi žmogeliai

Anaiptol, musulmonai tikrai nėra laisviausi žmonės pasauly. Jiems galioja labai daug apribojimų. Meldimasis 5 kartus per dieną, įvairios religinės taisyklės, ramadanas ir pasninkas per jį. Be to, jei iš musulmonų tarpo išskyrei būtent vyrus toms taip tavo pavadintoms "laisvėms", tai vien jau tai pasako, jog ši grupė (musulmonai) nėra laisviausi, nes pusė tos grupės narių (moterys) nėra visaverčiai ir lygiateisiai nariai.


Mano manymu, laisviausi žmonės yra tie, kurie turi galimybę daryti tai, kas jiems teikia malonumą. Pala, o gal tai laimingiausi žmonės? Na, nesvarbu. Tiks.

Atsakyti
Dead_soul
2009 m. birželio 18 d. 08:39:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manyčiau kad musulmonai ;o (neskaitant moterų DD) laisvai prievartauja, laisvai moeteris užmėto akmenimis laisvai turi haremus, laisvai sprogdina žydus, labai net laisvai nubėgę į centrą surėkia "Alach agbaaa" ir būm, pusės ten buvusių musulmonų nebėr gyvųjų tarpe tokie sakyčiau gana laisvi žmogeliai

____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
be_inis
2009 m. birželio 18 d. 06:05:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Su dviem kojom, rankom ir ... galva
a ne ?

Atsakyti
nutle
2009 m. birželio 17 d. 11:30:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
naturistai

____________________
Screw you guys... I'm going home!
Atsakyti
1234567
2009 m. birželio 17 d. 01:14:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kurie svajoja. nesvarbu kaip blogai butu. Laisvi, nes gali iskeliauti bet kada.

Atsakyti
Sand
2008 m. spalio 14 d. 16:47:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tie, kurie nesuvaržyti savo pačių įstatymų..

____________________
Man labiausiai patinka mokslinė teorija, kad Saturno žiedą sudaro oro linijų pamesti keleivių lagaminai.
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Supertramp Supertramp
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 711
  Iš viso užsiregistravę: 73357
  Naujausias narys: rsrsipivji
  Šiandien apsilankė: 211852