Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Minvydas
2013 m. kovo 10 d. 11:13:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kiekvena nauja ju daina mane vis labiau nustebina . Respektas {#}


Atsakyti
linax13
2012 m. spalio 8 d. 13:58:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano nuomone geriausia repo grupė Lietuvoje, bet jų aš neklausau.


Atsakyti
SweetSix
2012 m. rugpjūčio 29 d. 16:13:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai faina Lietuvos repo grupė{#}{#}


Atsakyti
Moonshine
2012 m. liepos 30 d. 16:28:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Moonshine
2012 m. liepos 30 d. 16:28:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, nesu gerbėja. Bet mane žavi Svaras. Įdomus, protingas žmogus :)


Atsakyti
Soulstealer
2012 m. liepos 29 d. 23:17:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš atvirkščiai nuo Mykolo, sukandu dantis per Kasteto repavimą. Man pjauna ausis jo balsas. O šiaip, respect'as Sindikatui, albumas "Ishvien!" labai patiko, kaip repo neklausančiam. Kartais paklausau Sindikato. Klausant "Ishvien" kazkaip pasikraunu jegu, uzsimanau kazka daryt, o ne sedet prie kompo :D Tekstai pas Sindikatą patinka, prasmingi, ypač albume "Ishvien!". Galėčiau juos laikyt vienais savo mėgstamiausių Lietuvoje, nors turiu ir labiau patinkančių atlikėjų iš Lietuvos, bet Sindikatas tikrai aukštai stovi mano simpatijų tope. Tik dėl tekstų ir klausau jų, nes repo nemėgstu, o tekstai - super{#}


Atsakyti
Pazistu_Mykola
2012 m. balandžio 26 d. 18:49:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, aš taip gerai nepažįstu undergroundinio repo, bet turbūt ne paslaptis, kad tikrai galima rasti įdomesnių reperių Lietuvoj, nejaugi ne. Nesakau, kad jis blogas (nors gal ir norėčiau, bet kaip ne kaip jau turbūt LT repo klasikas, tai čia likčiau išdurnintas), bet tiesiog. Su kuo tikrai nesutikčiau, kad unikalus, nė velnio. Kudirka, Shidlas, tas pats Svaras, taip jų nesupainiosi su niekuo net ir nebūdamas gilus repo mėgėjas, o štai Pushaz man yra toks reprezentacinis visų undergroundo wannabe reperių atstovas, kai užtenka truputį keiksmažodžių ir gilesnės (t.y. vidutiniškai gilios) minties, kad paaugliai tau paplotų ir sakytų, va jis laužo standartus, jis ach&*#enas.

Mano nuomone, tai panašus į Ringo Starr atvejis, teatleis man bitlomanai. Be Pusho (kaip ir be Ringo) grupė nebūtų tokia, kokia yra, taip kad jis yra savo vietoje ir viskas yra gerai, bet paėmus atskirai...

Gal kaip žmogus jis nuostabus, nežinau. Tiesiog parašiau, ką man sukelia jo muzika, tiksliau kodėl beveik nieko teigiamo nesukelia.  


Atsakyti
Synesthesia
2012 m. balandžio 26 d. 15:15:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai ne. Lietuvos repą (undergraudinį) pažįstu gerai (nei giriuosi, nei ką, nes perskaičius ankstesnius komentarus, matyt, kad kabinėjamasi prie žodžių) ir niekada net minties nebuvo, kad Pushaz kažkoks blogas reperis būtų, ar tuo labiau - Sindikatą gadintų. Jis kaip tik yra labai unikalus ir gerbtinas, jo asmeniniai albumai taip pat geri. Keistas čia kažkoks pastebėjimas, dabar net galvoju, kad ir iš draugų niekas nėra kažkaip panašiai užsiminę... Netgi kaip tik jis yra vienas mėgstamiausių mano būtent Sindikato narių. 


____________________
"Bet iš tikrųjų ši daina apie tai, kaip save izoliuojame tiek, kad vieną dieną suprantame, jog nebeturime nė vieno draugo ir nieko, su kuo galėtume nuoširdžiai pasikalbėti".
Atsakyti
Pazistu_Mykola
2012 m. kovo 17 d. 22:12:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Klausausi ir pasidarė smalsu: ar aš vienintelis sukandu dantis per Pusho partijas (o kartais net prasuku), kai klausau Sindikato? Nepatinka man nei jo repavimo stilius, o tekstai, jei jau ir šiek tiek gilesni pasitaiko, kažkodėl atrodo kad išspausti iš paskutiniųjų. Taip lyg Svaras būtų užsiminęs, mle, Pushai, gal truputį labiau pasistenk... Aišku, keletas itin smagių išimčių yra, tas džiugina. 

Šiaip labai gera grupė, net ir su minėtu veikėju.


Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 9 d. 22:34:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
GanG914 rašė:
War_Zone rašė:
Teras rašė:
Jau gerai kad pop negroja, kaip visi kiti lietuvoj.

DAUG, bet ne visi

Tamstos ITIN keistas muzikinis skonis, kaip paciam su psichika?

Kaip PAČIAM su psichika?.. Rašinėji visiškai ne į temą, visiškai be ryšio, ir be ryšio kabinėjies prie žmonių.

Atsakyti
GanG914
2009 m. balandžio 9 d. 22:28:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
Teras rašė:
Jau gerai kad pop negroja, kaip visi kiti lietuvoj.

DAUG, bet ne visi

Tamstos ITIN keistas muzikinis skonis, kaip paciam su psichika?

____________________
sexxl
Atsakyti
GRIZZLIS
2009 m. balandžio 9 d. 10:31:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau savoj srity jie visa galva auksciau uz visus kitus sudejus kartu..

____________________
Mp3 muzika nemokamai. ZipFM PowerHitRadio MTV EuropeanHitRadio topu dainos vienoje vietoje ==>> www.grizzlis.lt
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 8 d. 21:21:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Teras rašė:
Jau gerai kad pop negroja, kaip visi kiti lietuvoj.

DAUG, bet ne visi

Atsakyti
Teras
2009 m. balandžio 8 d. 21:02:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jau gerai kad pop negroja, kaip visi kiti lietuvoj.

____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Atsakyti
GanG914
2009 m. balandžio 8 d. 17:07:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Cia viena geriausiu Lietuvos grupiu - kiekvienam ju albume yra bent po kelias puikiai klausomas dainas, o paskutinis albumas isvis gerulis )

____________________
sexxl
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. kovo 13 d. 17:31:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Na eminemas daug geriau, nereik cia nieko lygint. G&G yra G&G.

Iš mano pusės jau sindikatas geriau... Tekstai normalesni ir vokalas nenerv0ja.

Atsakyti
Infernia
2009 m. kovo 13 d. 17:26:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausiau tik vieną jų gabalą - "Muzika ,kuri saugo" ir jis man visai patinka. Šiaip labai nemėgstu hip -hopo, repo, ar kaip ten, bet tekstas tos dainos visai nieko.

Atsakyti
T_Mac
2009 m. kovo 4 d. 23:50:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
paskutinis albumas tikrai geras...

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. kovo 4 d. 20:52:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Repo neklausau ir nelabai domiuosi, bet apie šituos tenka išgirst gerų atsiliepimų, NET iš poros metalistų teko gerų atsiliepimų girdėt apie paskutinį sindikato darbą... Skaitau reiks kada parsisiūst, susipažint su tuo albumu.....

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. kovo 4 d. 20:51:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Grupė neskysta,bet ne mano skonio...Pirmūjų 3 albumų nemėgstu,nes jie manęs nekabina.Galiu paklausyti Alchemijos.Paskutinio albumo neklausiau,tai neturiu nuomonės apie naujas dainas...Man asmeniškai kai kurios Skamp hip hop'o stiliaus dainos pasirodė kur kas įdomesnės nei Sindikato skambesys...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Ravi Shankar Ravi Shankar
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 79
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 106231