Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Sąjūdžio 20-mečiui skirtas koncertas - antra dalis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
KaunasLad
2008 m. birželio 8 d. 01:21:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
elenioooke rašė:
Iš tkrųjų privertė mane vėl smarkiai smarkiai pajust, kad be proto didžiuojuos tuo, kad esu lietuvė. Reikia tokių renginių.

na, džiugu tokius žodžius skaityti; )

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
elenioooke
2008 m. birželio 7 d. 22:59:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Indie rašė:
Apskritai tikėjausi kažko daugiau.. Norėjosi vienybės koncerte, o aš ją suprantu kaip dainuojanti minia, plazdančios vėliavos ir seni geri gabalai. Bet to nebuvo, nes visi dainavo naujus kūrinius, bent į pačią pabaigą galėjo suskelt kokią seną gerą.. O gal ir buvo, bet išėjau per pačią pabaigą nieko gero nesulaukus.

buvo ir seno gero. Ką reiškia jau vien "Krantas".

Aš ten nebuvau, žiūrėjau per TV, ir tai tik Mamontovo ir Anties pasirodymus. Na nežinau, pačios geriausios emocijos sklido žiūrint net taip, bandau įsivaizduot, koks pojūtis turėjo būt ten.

Iš tkrųjų privertė mane vėl smarkiai smarkiai pajust, kad be proto didžiuojuos tuo, kad esu lietuvė. Reikia tokių renginių.

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Arunazz
2008 m. birželio 7 d. 17:05:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pats geriausias siemet koncertas Lietuvos sou pasauly.

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
xdm
2008 m. birželio 7 d. 16:30:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o šiaip galėjo grot kokia Diktatūra ir TurboReanimacija bent jau arčiau esmės būtų.

+ pvz meškėla sako "sąjūdis davė mums laisvę. tie žmonės...". "tie". ar nesuvokiama, kad laisvę išsikovojo pati Tauta, o ne kažkokia sąjūdžio maža grupelė. jeigu sąjūdis yra "tie" žmonės tai visai nesistebiu kodėl gyvename tokioje Lietuvoje kai ir valdžia yra "ta", o ne "ši" (ne mūsų). čia dar gyvename sovietmetyje - kai savo šalies likimą ne patys sprendžiam, o duodam "tiems".

Atsakyti
xdm
2008 m. birželio 7 d. 16:08:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai pažiūrėk kaip vedėjai pristatinėjo... užkniso jie mane savo kalbom. esmė buvo pramoga o ne idėja. šiuo požiūriu lietuvos žiniasklaida išplovė lietuvių šaknis dar labiau nei sovietai!
mamontovas dainavo atsibusk, o minioj alkoholio ir rūkalų tvaikas...
"mes esame laisvi" - rėkia vedėjai. komuniagos tebesėdi valdžioj, tauta prasigėrus ir nyksta... mes esame laisvi - nes laisvė tai alus ir televizija!
apskritai kokias auditorijas surenka šios muzikos žvaigždės, o pačios apsikrėtusios "apolitiškumo" mada. tik antis normaliau pašnekėjo. o mamontovas propaguoja pasyvumą, o tai kasa dar didesnę duobę Lietuvai. vat toks tas Sąjūdžio dvidešimtmetis kai premjeras, Seimo pirmininkas ir didžiausios Seimo frakcijos seniunė - komunistai. mes esame laisvi!

Atsakyti
Indie
2008 m. birželio 7 d. 15:51:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Indie - visiškai nuvylė toks požiūris..kaip komunizmas - gali net nepatikt tų grupių muziką,bet jas reikia gerbti,vien dėl to kad padarė didžiausią įtaką visai lietuvos popmuzikos kultūrai...[apie popsą,nekalbu]

Tu mane ne taip supratai.

____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
Atsakyti
Indie
2008 m. birželio 7 d. 15:49:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apskritai tikėjausi kažko daugiau.. Norėjosi vienybės koncerte, o aš ją suprantu kaip dainuojanti minia, plazdančios vėliavos ir seni geri gabalai. Bet to nebuvo, nes visi dainavo naujus kūrinius, bent į pačią pabaigą galėjo suskelt kokią seną gerą.. O gal ir buvo, bet išėjau per pačią pabaigą nieko gero nesulaukus.

____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 7 d. 15:46:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Indie - visiškai nuvylė toks požiūris..kaip komunizmas - gali net nepatikt tų grupių muziką,bet jas reikia gerbti,vien dėl to kad padarė didžiausią įtaką visai lietuvos popmuzikos kultūrai...[apie popsą,nekalbu]

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 7 d. 15:44:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geriausios Lt grupės - reikia gerbti,o ne šaipytis...

Atsakyti
zilwelis
2008 m. birželio 7 d. 15:44:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man priesingai - buwo lb linksma (aisku galejo is karto pranesti kad pirmojoje dalyje dalywaus ovidijus vysniauskas ir pan.) bt 2 dalis tikrai buwo lb lb gera, nemanau kad lietuvoje siuo metu atrastum geresniu grupiu tokio tipo koncertui

____________________
You tried really hard to be the best and failed.Your lesson:never try
Atsakyti
bona_sforca
2008 m. birželio 7 d. 15:38:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Indie, kas nepatiko koncerte? Tiesiog būtų įdomu išgirsti tavo nuomonę. Aš tai irgi tik per teliką žiūrėjau, bet va įdomu kaip realiai viskas atrodė.

Atsakyti
Indie
2008 m. birželio 7 d. 15:35:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
'gana neblogą koncertą' tu nejuokauk, dar tokiam prastam koncerte nebuvau buvus.

____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
Atsakyti
IronSoldier
2008 m. birželio 7 d. 14:54:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vakar per LTV rodė gana neblogą koncertą, pirmos dalies nė nežiūrėjau, bet antroji jo dalis buvo keleto grupių tikro garso koncertai. Tarp jų buvo ir Andrius Mamontovas su grupe, jis atliko visas dainas iš naujausio albumo Geltona Žalia Raudona, gal kas nors įsirašėt šį koncertą į PC ?

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Sara Bareilles Sara Bareilles
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 872
  Iš viso užsiregistravę: 73344
  Naujausias narys: yuoppvwwnq
  Šiandien apsilankė: 93362