Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ar Stiveno Kingo knygos tinka vaikams?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
backspace
2011 m. spalio 20 d. 17:42:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš tai jas tik vaikystėj ir teskaičiau... dabar jau kažkaip nerimta atrodytų...

____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
R7wa
2011 m. spalio 1 d. 20:42:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
žinoma, kad tinka
Muštruoji vaikus nuo vaikystės, gal tada išaugs kas nors perspektyvesnio, nei auga dabar

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
lemon13
2011 m. spalio 1 d. 20:40:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tinka, tinka. Aš esu vaikas (jei galima taip pasakyti) ir man 13. Jei jūsų vaikai mėgsta tokią literatūra, prašom. Man labai patiko Kingo "Dvikova".

____________________
Keli faktai: 1. Tu dabar internete. 2. Tu dabar music.lt 3. Tu skaitai. 5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto. 6. Tu dabar tai patikrinai. 7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
Atsakyti
scream_
2010 m. kovo 21 d. 16:21:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sveiki, turiu jau beveik visa kolekcija filmu (greitai bus visi), pastatytu pagal S.Kingo knygas. Tai sudaro ~50 filmu. Gal kam reikia? paprastas irasymas 6lt (DVD), bet galiu, jei butu poreikis, padaryti su normaliu DVD deklu, virseliu spalvotu/nespalvotu.
Pati S.Kingo knygas skaitau nuo 13 metu, perskaiciau visas, isverstas i lietuviu kalba )

Atsakyti
sonia-amy
2010 m. sausio 31 d. 17:06:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na priklauso nuo to kiek tam vaikui metu...O siaip tai jo knygos tikrai geros ir nemazai skaiciau tegul tik vaikas skaito juk per tv visvien daug baisiau buna...Taigi imkit vaikai ir skaitykit

Atsakyti
eqliux
2010 m. sausio 30 d. 17:25:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Palikit jūs tuos vaikus ramybėj, tegul tik skaito, kas jiems patinka. Priverstinė cenzūra yra blogis ir jos vertėtų vengti apskritai visose gyvenimo srityse, jau verčiau tiesiog šiaip kalbėtis su žmogum, diskutuoti ir dalintis nuomonėmis, kas, tavo manymu, yra vertinga literatūra. Draudimai nieko neduoda, išskyrus priešiškumą.

o vaikai/paaugliai patys, manau, kuo puikiausiai atsirenka, skaityti jiems Kingą ar neskaityti - jei patiko ir užkabino, valio, jei mato, kad perskaitę savaitėm negali miegot, neskaitys. Nereikia galvot apie už save jaunesnius žmones kaip apie debilus, galų gale tegul viską savu kailiu patiria ir išmėgina

O Kingas man atrodo toks neblogas, bet daugiau pramoginis autorius, puikiai sugebantis sukurti intrigą. pati tesu skaičius (kol kas) tik vieną Stepheno knygą, "Žalioji mylia", buvau keturiolikos ar penkiolikos. Kelių kitų jo kūrinių tik ekranizacijas teko matyti. Manau, kokį "Švytėjimą" visai reiktų kada perskaityt šiaip gal būčiau ir daugiau skaičius Kingo, bet kažkaip nuolat iš mamos girdėdavau, kad žanriniai kūriniai, t.y., visokie siaubiakai, sci-fi ir meilės istorijos nėra pati kokybišiausia literatūra, va tau ir tėvų auklėjimas ir pagal jų asmenines nuomones bei patirtis nejučia formuojami vaiko skaitymo įpročiai

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
kaktusas2598
2010 m. sausio 29 d. 13:44:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dingusi_kazkur rašė:
O į temą: vaikai šiais laikais išvis mažai knygų skaito. O jau kai ateis vaikui noras imti SK knygą į nagus, ji jam tikrai nepakenks, nes jis jau tieeek visko matęs per tv ir pan., kad nelabai kuo jį ir benustebinsi.
Vaikai psichiškai sužalojami ir tampa nenormalūs ir be Kingo pagalbos : D

visiskai pritariu, gaila

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
chzarija
2010 m. sausio 29 d. 08:42:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Darkshines rašė:
O taip, kad traumos užaugtų...
Vaikams geriau lietuviškas pasakas duot reik, ten ir tėvams įdomu, ir vaikams žiaurumų papaks, ir ne taip atvirai pošla viskas. Kingas kaip išlavins vaizduotę, kad paskui tuščią šaldytuvą pamatęs ims nesąmones galvot. Pfu, Kingą tik nuo trylikos - keturiolikos duot.
O šiaip nebent Drakono akis, ar kaip ten tas apsakymas vadinas, galima duoti.


Nemanau, kad Stiveno Kingo knygas reikia skaityti kaip pasakas vaikučiams prieš miegą, bet jei jie nori ir patinka.. kodėl gi ne? Juolab, kad jei vaikui nepatiks jis pats padės tą knygą į šalį ir skaitys jam labiau prie širdies esančias.
O kad lavina vaizduotę tai tikrai, nepamirškit, kad jei vaikas gerai jausis savo svajonių pasaulyje, tada ir realaus pasaulio baisumai nebeatrodys tokie žiaurūs..
Stiveno Kingo knygas pradėjau skaityti gal nuo 14 metų ir nuo tada man jos labai labai patiko. Namuose turiu nusipirkusi apie 20 jo knygų, dar apie 15 esu perskaičiusi iš bibliotekų.
Nemanau, kad jos traumuoja vaikus, na nebent duosi vaikui skaityti nuo pirmos klasės, tada kai vaiko fantazija dar labai glaudžiai susijusi su jo realybe..
O pats Stiveno Kingo rašymo stilius man labai patinka, nedaugelis rašyta sugeba taip parašyti kaip jis, Kai pradedu skaityti kokią jo knygą, tai negaliu nuo jos atsitraukti nebaigus..
Ypatingai patiko tokios knygos kaip "Sulysėlis", "Džeraldo žaidimas", "Lizės istorija", "Purpurinė Roza" ir kitos, kurių pavadinimų jau nebepamenu..
Stiveno Kingo knygose susilieja fantazija, žmogiškosios baimės, gyvenimas, mitologija..
Paskutinė knyga kurią perskaičiau praeitą savaitę vadinasi "Nemiga" - ji nėra tokia, kokios man labai patiktų, bet vistiek skaityti įdomu.
Stivenas Kingas sugeba taip parašyti savo knygas, kad prieš pabaigą pasidaro taip įdomu, kad tiesiog neįmanoma atsitraukti, neperskaičius iki galo.. Be to tos pabaigos būna labai netradicinės, jei tikiesi geros laimingos pabaigos - ima ir atsitinka taip, kad sulaukti visai ne to, ko tikėjaisi. Jo knygose visada blogieji gauna atpildą, kartais net labai žiaurų, bet būtent dėl to ir yra malonu skaityti jo knygas..

____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
dingusi_kazkur
2009 m. kovo 7 d. 17:07:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O į temą: vaikai šiais laikais išvis mažai knygų skaito. O jau kai ateis vaikui noras imti SK knygą į nagus, ji jam tikrai nepakenks, nes jis jau tieeek visko matęs per tv ir pan., kad nelabai kuo jį ir benustebinsi.
Vaikai psichiškai sužalojami ir tampa nenormalūs ir be Kingo pagalbos : D

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
dingusi_kazkur
2008 m. birželio 23 d. 01:37:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žiūriu, auklėt patinka
Taip taip, žinau - vėl ne į temą.

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
ep
2008 m. birželio 23 d. 01:36:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nebutina buvo cituoti mano zinute, nes su tuo ka tu parasei nieko bendro ji neturi, kiekvienam kazko truksta...

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
dingusi_kazkur
2008 m. birželio 23 d. 01:01:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ep rašė:
dingusi kazkur, esi jau didelis vaikas, tai tavo psichikai tikiu didesnes zalos nepadaris, lyg tai ir ramus del taves. siuliciau pradet nuo pirmojo romano:
Carrie // jis man asmeniskai nelabai patiko, bet manyciau yra pakankamai geras.
dar beabejo butina susipazinti su Shining //kaip nekeista irgi nelabai patiko, bet vertinu pacia knyga uz savo atmosfera labai gerai, ir ji labai gerai charakterizuoja Kingo kuryba.
The langoliers // labai gerai parasyta ziurint is sci-fi puses, nelabai budinga Kingui
Dolores Claiborne // visiskai nebudingas Kingui romanas, grina psichologija, t.y.
Hearts in Atlantis // tokios studentiskos nuotaikos.

Gerald's Game, ir Misery // eiliniai romanai, bet irgi patariu. is ju gali sudaryti nuomuone apie Kingo kuryba.

gali klausti apie bet kokia knyga, sakisiu, ar verta

nuo sito galima pradet, butum vaikinas, patarciau Dark Tower serija

Man dėmesio trūksta, tai ieškau jo diskusijose apsimetinėdama vaiku.

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
ep
2008 m. birželio 23 d. 01:00:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kalbant apie It, tai pritariu, apie vaikus labai gerai parasyta, bet man tas romanas pasirode per ilgas, ir biski nuobodokas.
o siaip tai yra diskusija apie Kinga, ir nuo ko pradet galima buvo uzduot, ir ten kazkaip sunku tave traktuot kaip vaika

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
ep
2008 m. birželio 23 d. 00:56:32 2010-09-01 14:36:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dingusi kazkur, esi jau didelis vaikas, tai tavo psichikai tikiu didesnes zalos nepadaris, lyg tai ir ramus del taves. siuliciau pradet nuo pirmojo romano:
Carrie // jis man asmeniskai nelabai patiko, bet manyciau yra pakankamai geras.
dar beabejo butina susipazinti su Shining //kaip nekeista irgi nelabai patiko, bet vertinu pacia knyga uz savo atmosfera labai gerai, ir ji labai gerai charakterizuoja Kingo kuryba.
The langoliers // labai gerai parasyta ziurint is sci-fi puses, nelabai budinga Kingui
Dolores Claiborne // visiskai nebudingas Kingui romanas, grina psichologija, t.y.
Hearts in Atlantis // tokios studentiskos nuotaikos.

Gerald's Game, ir Misery // eiliniai romanai, bet irgi patariu. is ju gali sudaryti nuomuone apie Kingo kuryba.

gali klausti apie bet kokia knyga, sakisiu, ar verta

nuo sito galima pradet, butum vaikinas, patarciau Dark Tower serija

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
dingusi_kazkur
2008 m. birželio 23 d. 00:42:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dėkui.

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
kleckus
2008 m. birželio 23 d. 00:40:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
galėtum nuo TAS pradėt - man tai geriausia jo knyga, kur Kingas atsiskleidžia visu gražumu

____________________
www.last.fm/user/kleckus http://povilamiestis.myminicity.com/
Atsakyti
dingusi_kazkur
2008 m. birželio 23 d. 00:35:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mc_dumu_debesy rašė:
dingusi.

Nueik į biblioteką ar knygyną ir pasiimk jo knygą. Po to gali paimti kitą.
Nuo to ir pradėk.

Nori pasakysiu naujieną: tiek suprantu.

Klausiau, nuo kokios knygos siūlytumėt pradėt.
Bet tiek to.

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
mc_dumu_debesy
2008 m. birželio 23 d. 00:34:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dingusi.

Nueik į biblioteką ar knygyną ir pasiimk jo knygą. Po to gali paimti kitą.
Nuo to ir pradėk.

____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
Atsakyti
dingusi_kazkur
2008 m. birželio 22 d. 21:03:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne į temą: nesusipažinusi aš so Jo kūryba dar visai.
Ekspertai, nuo ko patartumėte pradėti?

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
Darkshines
2008 m. birželio 16 d. 13:00:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O taip, kad traumos užaugtų...
Vaikams geriau lietuviškas pasakas duot reik, ten ir tėvams įdomu, ir vaikams žiaurumų papaks, ir ne taip atvirai pošla viskas. Kingas kaip išlavins vaizduotę, kad paskui tuščią šaldytuvą pamatęs ims nesąmones galvot. Pfu, Kingą tik nuo trylikos - keturiolikos duot.
O šiaip nebent Drakono akis, ar kaip ten tas apsakymas vadinas, galima duoti.


Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Eagle Eye Cherry Eagle Eye Cherry
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 187
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 433464