Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Koveriai geresni už originalą

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2018 m. rugpjūčio 8 d. 16:26:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Neabejotinai Opeth versija (-os) [žiūrėti nuo 28:15] pranoko Napalm Death - You Suffer originalą. Sunkiau, agresyviau, arba, kaip Akerfeldt pašmaikštautų, lyriškiau {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2018 m. vasario 22 d. 20:02:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

labai patiko šitas youtube filmukas, čia pernelyg viskas plačiai aprėpta

 

ir čia antra dalis

dauguma parodytų koverių žymesni ir geresni už originalus


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
gintuks77
2018 m. sausio 31 d. 12:36:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Freddie Mercury - The great pretending, originalas Roy Orbison


____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
montimer
2018 m. sausio 10 d. 18:44:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
4Blackberry
2018 m. sausio 9 d. 19:41:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Va kažkaip šiandien Konditerijus su savo dienos dainos siūlymu priminė apie kadaise išgirstą įdomią Fields Of The Nephilim - In The Year 2525, tik tada nežinojau, kad tai buvo koveris, bonus track'e, bet ji mane labai sudomino savo tamsiai mistiniu skambesiu ir tokiu dramatiškumu. Ko neturi originalas, atliktas Zager & Evans. Aišku, man šiuo atveju originalas neatrodo geresnis, bet ir neatrodo neklausomas, tiesiog ne mano skonio, ir todėl sakau, kad koveris geresnis. After all, abi dainos yra absoliučiai skirtingos. Fields of The Nephilim dar ir sugebėjo ją ištęsti iki 9 min.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
LittleLora
2017 m. gruodžio 25 d. 19:38:56 2019-06-15 10:00:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. gruodžio 21 d. 18:29:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
einaras13
2017 m. liepos 11 d. 01:06:51 2017-07-11 01:21:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

4Blackberry atveju po trijų perklausų apsistojau ties originalu, bet tikrai vertinu Tame Impala bandymą, stiprus bandymas. 

Ir apskritai, man nepatinka teiginys "geresnis koveris". Aš nelabai žinau, kas nulemia koverio gerumą. Aš labiau renkuosi tokią subjektyvesnę sąvoką "mėgstamesnis" arba tokią objektyvesnę sąvoką "originalesnis".

Pamatęs šios temos pavadinimą, man iškart šovė į galvą šis variantas: The Animals "Inside Looking Out" man subjektyviai ir gal net objektyviai pralaimi prieš Grand Funk Railroad "Inside Looking Out" . The Animals originali versija yra tipiškas rokenroliškas draskymasis su instrumentais. Kažkas kiek padriko. Bet galbūt šis įspūdis susidarė dėl to, kad originalą išgirdau jau po GFR versijos. Ir tada net sunkiai galėjau patikėti, kad čia ne GFR daina. Po to daėjo — Grand Funk'ai visiškai kitaip padarė dainą, daug originaliau, daug plačiau, nuosaikiau, aiškiau, ryškiau ir visaip kitaip -iau, įdėjo tą savo mielą psichodelinį ir sunkų atspalvį ir vuolia, turim daina, kuri ant tiek nepanaši į originalą, net neina lyginti, nes ne ta pati svorio kategorija. GFR, būdami sunkesni, tiesiog sutraiško originalą. Bet čia, vėlgi, labiau subjektyvu nei objektyvu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 10 d. 23:43:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iškilo didelė dilema, kai nežinau ar tikrai

geriau už


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. birželio 22 d. 19:28:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Konditerijus
2016 m. lapkričio 24 d. 13:24:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
KastisG
2016 m. lapkričio 23 d. 10:40:04 2016-11-23 10:46:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kaip jums toks: https://www.youtube.com/watch?v=Eqiotc_fKQ4 :) Nedrįstu pasakyti, kad geresnis, bet nustebino vaikiai :) Ir dabar pagalvojau - žinot, kas yra su DT? Manau, kad ne man vienam yra problema su La Brie vokalu. Kaip čia pasakius... prie jo aukštų natų reikia priprasti, o taip norėtųsi, kad nereikėtų pratintis, o tiesiog išgirsti ir klausai... Kai pripranti - taip, visuma nuostabi, viena geriausių grupių ant žemės paviršiaus ir ne tik. Tai vat šios mergaitės vokalas daug tolygesnis. Aišku, kad galingumu neprilygsta, bet ir spygliu nekyšo iš visumos :)


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
Silentist
2016 m. liepos 1 d. 16:35:29 2016-07-01 16:36:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

keleta kitų iš temos "nustebau išgirdęs vėliau ir originalą":

Manfred Mann's Earth Band "Blinded by the Light" (Bruce Springsteen)

ELO "Do Ya" (The Move)

Status Quo - Rockin' All Over The World (autorius - John Fogerty)

 

dar dueto Boy Meets Girl - I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) originalas, kurį perdarė ganėtinai geriau Whitney Houston, kaip ir "Jos" dainą  "How Will I Know"


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Silentist
2016 m. liepos 1 d. 15:38:01 2016-07-01 15:38:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pirmą kartą kai išgirdau, kad tuo metu man dar nežinoma grupė Fleetwood Mac įrašė Santanos hito "Black Magic Woman" originalą, stačiai negalėjau patikėti {#}

taip buvo ir su Status Quo hitu "In The Army Now". Ją mat parašė reto masto grupė Bolland and Bolland.

Kai jau buvau pripratęs originalai skambėjo priimtinai, bet koveriai vis tiek nepalyginamai geresni.


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
kalipse
2013 m. rugsėjo 19 d. 20:43:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nesakau,kad geriausias coveris,bet perdainuota tikrai gerai .. O orginalo,tai tikrai manau,kad nereikia rodyt,nes visi tikrai puikiai jį žinot...


Atsakyti
kalipse
2013 m. rugsėjo 19 d. 20:41:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Coveris


Atsakyti
kalipse
2013 m. rugsėjo 19 d. 20:40:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

   Orginalas

 

 


Atsakyti
heikki
2012 m. vasario 5 d. 23:07:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Va keletas.


____________________
...for a better day.
Atsakyti
kaktusas2598
2012 m. vasario 5 d. 21:28:52 2012-02-05 21:30:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visą laiką galvojau, kad Johnny Cash - Hurt(NIN) - žymiai geresnė už originalą, bet dabar kardinaliai keičiu savo nuomonę, manau, kad abidvi versijos yra nuostabios, ir manau, ked nelabai sąžininga lyginti jas, nes originale dainuojama labiau apie jauną žmogų, norintį nusižudyti, nusivylusį gyvenimų, o koveryje apie seną žmogų, kaip jis pažvelgia į visą savo gyvenimą, daug ko gailis, tad atrodo ta pati daina, o dainuoja apie skirtingus dalykus, iš esmės be galo mėgstu ir klausau abu atlikėjus, nes niekas nepaneigs fakto, kad abudu yra/buvo dideli muzikos inovatoriai ir genijai, Cashas - kantri legenda, vienas geriausių XX a. muzikantų, o Trentas Reznoras, sukūrės vieno žmogaus grupę(NIN) išpopuliarino visam pasaulyje žrą, žinoma, kaip Industrial Rock/Metal (Rammstein,Ministry,Marilyn Manson(paskutinio nemėgstu)).Todėl darau išvada, kad ne visda galima lengvai numoti ranka ir taip lengvai teigti, kuri daina geresnė, pirma reikia suprasti atlikėją ir pajausti, tai ką jis norėjo pasakyti, dainuodamas dainą.


____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 5 d. 16:28:24 2012-02-05 16:31:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mane labai sužavėjo Tina Turner - Acid Queen (originalas The who)

Na, jos man lygiavertės


O man geresni tai jau visi jums žinomi:

Jimi Hendrix - All along the watchtower (Bob Dylan)

Johnny Cash - Hurt (Nine Inch Nails)

Metallica - Die Die My Darling (misfits)

 


Dar pridėti norėčiau The who - Barbara Ann (originalas - the beach boys)

Man the who versija daug geresnė.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jimmy Page Jimmy Page
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1292
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 88678