Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Lietuvos krepšinio rinktinės pasirodymas Pekine (2008 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 8
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Crazyz
2008 m. rugpjūčio 25 d. 19:43:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
ir čia tu skaitai teisybė? visi rašė Ispanus antra vieta. Taip ir buvo. Ir dar gan lygiu su lygiais varė finale su JAV. Ir jeigu čia neprašauta pro šoną tada bl*t , nieko nesuprantu :>

nu tjjo ispanus visi ir rasekad 2vietabet jis rasekad taip greit nedetu ispanu ant pakioso giispanai antra vieta iskovojo ir antpakilos stovejotaias ir sakau tai neteisybe parase

Atsakyti
k_b
2008 m. rugpjūčio 25 d. 18:34:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir čia tu skaitai teisybė? visi rašė Ispanus antra vieta. Taip ir buvo. Ir dar gan lygiu su lygiais varė finale su JAV. Ir jeigu čia neprašauta pro šoną tada bl*t , nieko nesuprantu :>

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Crazyz
2008 m. rugpjūčio 25 d. 15:32:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
konkrečiau nes arba aš aklas arba kažkas ne taip įsiskaitė.

''o ir ispanu as taip greit ant pakilos nekelciau."

Atsakyti
k_b
2008 m. rugpjūčio 25 d. 04:20:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
konkrečiau nes arba aš aklas arba kažkas ne taip įsiskaitė.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Crazyz
2008 m. rugpjūčio 24 d. 23:29:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
ties kuria vieta teisingi? ;>
viska teisinga tik del tu ispanu ten netaip

Atsakyti
tylosMinute
2008 m. rugpjūčio 24 d. 21:42:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
krisbut> ir mes laimėjom miegančiujų gražuolių konkursą, bet ne bronzą

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
krisbut
2008 m. rugpjūčio 24 d. 21:34:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kiek paveluotas komentaras apie musiskius:
kai zaide su ispanija, tai atrode kad zaidzia lygus su lygiu, mates, kad ispanams ivarem baimes, cia jau buvo tikras krepsinis, net mano tetis (KURIS NIEKAD NEZIURI KREPSINIO IR JO NEMEGSTA )buvo susizavejes. Rimtai. kai lietuviai ejo i rubines atrode kaip zeme pardave, bet vis tiek maniau kad truputi kovingumas pakils, juk eina zaist del medaliu...
Bet kai zaide su argentinieciais buvau apstulbus. Atrode kad lietuviai dalyvauja mieganciu grazuoliu konkurse, slaptai net pradejau sirgt uz argentiniecius (jie nors stengesi zaisti del medaliu ir nesnaust). Antroj pusej truputi atsigavo, bet ka jau ten nuveiksi kai atsilieki 20 tasku ir toliau dovanoji kamuolius varzovams. Ka jau padarysi, respect Argentinieciams ir linkejimai lietuviams baigt kartais miegoti per svarbias varzybas.

Gaila del Ispanu, as sirgau uz europa. Jav man vis tiek atrodo turtingu lepuneliu rinktine, nors si karta buvo bent siek tiek verti pergales.

Atsakyti
tylosMinute
2008 m. rugpjūčio 24 d. 20:40:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai va, aš bučiau su tokiu komadoj, tai dar ir kitą antakį praskelčiau, dėl pernelyg didelio vadovavimo. ;>

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugpjūčio 24 d. 20:37:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Karštakošis ir manau, per gerai apie save ir savo žaidimą galvoją. Per daug vaidina ir nervuojasi, nelaiko liežuvio už dantų kada to reikia. Nelaiko nervų tais momentais, kada reikia būti šaltakraujiškam. Blogai, tikėkimės pasitaisys Jaska.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
tylosMinute
2008 m. rugpjūčio 24 d. 20:34:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai va vos neužšoko ant teisėjo besirodydamas, ir kaip jam techninės nedavė..

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugpjūčio 24 d. 20:31:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vien užsidegimas ir noras kovoje su amerikiečiais nieko neduotų. Čia jau reiktų ir gero, racionalaus, logiško žaidimo, visų žaidėjų stipraus indėlio, tritaškių, nuostabios gynybos, gero darbo puolime, ir šaltų nervų. Be to, greičio. O mūsiškiai nė vienu iš šių dalykų nespindi. Išsigąstų ir vėl rankos drebėtų ir jau ne vien tritaškiai, bet ir baudos su dvitaškiais nekristų. Tiek tematytume tą auksą. Be to, mano manymu ispanai buvo žymiai vertesni žaisti finale. Jie stipriausi Europoje ir tai puikiai įrodė šitaip priešindamiesi amerikonams. Asmeniškai, už šiandieninį žaidimą reiškiu jiems pagarbą. O lietuviai turi pasistengti ir galbūt kitoje olimpiadoje pasidraskysim prieš visus iš eilės. Gal....
O Jasikevičius su tuo savo antakiu, mane prajuokino. Aišku, teisingai, kad jis parodė, jog teisėjams nusispjaut į LT, bet iš šono tai atrodė kažkas panašaus į mažos mergaitės verkšlenimą: "Pažiūrėkit ką jis man padarė, vee..."

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
tylosMinute
2008 m. rugpjūčio 24 d. 20:23:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bet tai būtume užsidegę dėl aukso..
o Jasikevičius, o dieve buvo žiaurus...

https://i480.photobucket.com/albums/rr168/tylosMinute/getMediaFile-1.jpg

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugpjūčio 24 d. 20:22:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tylosMinute rašė:
sutampa mūsų nuomonės dėl Mačiulio, ir Jasikevičiaus klyksmų.. ;>

Tai čia turbūt daugelio nuomonė būtų vienoda šituo klausimu.
Bet nesutinku su tavimi dėl: "bet manau mes būtume labiau pasidrąskę, kovodami nei ispanai" Atsiprašau, bet Wtf? Ką mes ten jau taip būtume pasidraskę? Su tokiu žaidimu kaip šiandien? Su visai Šaro durniojimais ir teisėjais, neabejotinai palankiais (kas matėsi ir finale su ispanais) JAV? Nejuokink. Būtų mus kaip šiltą vilną sutvarkę. Su tokia gynybą kaip mūsų nebent prieš afrikiečius pašokinėsi. Sad but true
O ispanai tai šiandien žaidė taip užsidegę, draskėsi iš paskutiniųjų, bet matėsi, kad amerikonai aukso niekam neduos. Rungtynės panašėjo į kažkokią žūtbūtinę dvikovą: bėga, griūva, dėl kamuolio atrodo gerklę viens kitam perkąs, vaizdingai šnekant JAV'ai vos ne apsikabinę ispanus laiko, kad tik nemestų. Nors šiaip jie - arogantiški šikniai, rimtai. Per rungtynes su Argentina vožtelėjo L.Scola, kad tas vieną amerikoną apsikabino ginadamasis, šiandien Gasol'is buvo užkliudytas. Oi, kokie jie pasipūtę, bet gal ir verti to pasipūtimo. Iš dalies

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
tylosMinute
2008 m. rugpjūčio 24 d. 20:06:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sutampa mūsų nuomonės dėl Mačiulio, ir Jasikevičiaus klyksmų.. ;>

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugpjūčio 24 d. 20:03:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
4 vieta yra gerai ir taškas. Džiaukimės, kad likom ne paskutinia ir apskritai sugebėjome prieiti pusfinali. Nors aišku, lietuvių norai ir lūkesčiai buvo ohoho kokie dideli. Ir kaip visada - per anksti medalius matuotis pradėjo tai ir liko nieko nepešę.
Asmeniškai vyrai mane labai sužavėjo rungtynėse su Ispanija - kovėsi energingai, kovingai, gal net būtų laimėję, jei ne kelios klaidos ir tie įtartini teisėjų švilpukai. Na gerai, sidabras pralaimėtas, bet liko bronza. Jau laukiau pamatyti aršias rungtynes, juolab, kad varžovai - Argentina, buvę olimpiniai čempionai tikrai nenorės nulipti nuo prizininkų pakylos. Bet tai ką pamačiau mane nuvylė. Argentiniečiai atrodė visa galva pranašesni. Tiek puolime, tiek gynyboje, kurioje lietuviai turėtų gerokai pasistengti ir pasimokinti kovingumo ir tikslumo ginantis iš argentiniečių ir ispanų.
Iki galo jau net nesinorėjo žiūrėti. Lietuviai žaidė be jokio užsidegimo, o pabaigoje jau išvis nuleido rankas. Atrodė, jog žaidžia tik tam, kad žaistų. labiausiai mane sunervino Jasikevičius. Rėkauja, skeryčiojasi, nervinasi ir dar kitus nervina - komandos lyderis turėtų tramdyti nervus ir racionaliai valdyti komandą. O dabar iš jo tik tuščia bala, nė velnio jis netobulėja. Pasigedau Darjušo, mačiulis į aikštelę turėjo išbėgti anksčiau. Šiaip Butauto nekaltinu, nuvedė mus iki 4 vietos - gerai, bet pasiteisinimas "šiandien buvo ne mūsų diena" tai atsiprašau, bet nusmukdė visą pagarbą jam. Na gerai, nekrito tritaškiai, nesisekė sulaikyti argentiniečių, bet gal galėjo pasistengti iš visų jėgų ir kovoti. Tokio lygio krepšininkai (nors gal ta lygį jau reiktų kelti, nes visai užmigta ir nieko nepatobulėjama) turėtų visuomet stengtis, o ne blūdinėti kaip apsimiegojusios musės.
bendrai tariant, aš džiaugiuosi ta 4 vieta, bet yra akivaizdu, kad rinktinėje reikia kažką keisti, DIRBTI, o ne kalbėti. Gal užteks suokti apie tai, kas buvo laimėta praeity, žiūrėkim į dabartį ir į tai, kad realiai, jei būtume buvę kitoje grupėje tai sunku pasakyti ar būtume taip lengvai nuėję iki pusfinalio.
O dėl JAV tai viskas labai logiška ir seniai aišku, jie atėjo laimėti ir laimėjo. Bet rungtynės buvo nuostabios, tokias žiūrint širdis atsigauna. Ispanai šaunuoliai, įvarė JAV'ams baimės, kovojo garbingai, nors buvo nemažiau pavargę po mačo su Lietuva (aha, "mes pavargom" - dar vienas puikus pasiteisinimas iš lietuvių pusės). Tai tiek, šitos trys pirmos komandos buvo to vertos. Nors lietuviai yra geri, bet jiems reiktų daug ko pasimokyti iš nugalėtojų.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
tylosMinute
2008 m. rugpjūčio 24 d. 18:49:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš bišky pavėluotai, bet nesvarbu.
manoji apžvalga:

Ir šioje olimpiadoje likome nieko nepešę, teks pasitenkinti 4 vieta.
vėl triumfavo Ginobilio chebra.tik jie iš arenos išėjo laimingais veidais.matosi jog mūs rinktinė buvo visiškai nusilesę po rungtynių su ispanais.o šioms varžyboms nebuvo atgavė jėgų.
Tiesiog prajuokino L.Kunigėlio pasakytas J.Kazlausko pareiškimas jog "lietuviai žiadžia ne krepšinį, o regbį"tai tikriausiai turėjo įtakos beviltiškiems (IR VĖL!!!) teisėjų sprendimams.juk Kazlauskas turi šioky toky autoritetą tarp siauraakių(?)argentiniečiai sužingsniuoja, jų treneris vaikšto po aikštę, Š.Jasikevičius prasiskelia antakį..Who cares?..
labiausiai nervino L.Scolos ir Nacionio laisvų metimai nuo 3 taškų zonos.jog tai nebesitęstų, niekas taisyti nežadėjo.
gaila: Jasaičio tritaškiai nekrito.
siutas ėmė ant Jasikevičiaus, kuris nieko naudingo nepadarė nuo nuo 3 kėlinio vidurio.kiek klaidų jis padarė prarasdamas kamuolį?bottom.labiausiai norėjos įgrūsti kojnę į burną ir priminti, jog čia vis dar krepšinio rungtynės, o ne plačiausios gerklės rinkimai ar tinklinio varžybos)atsiprašau už šitą pastabą jei kam nepatiko).
mačiulio išėjimas į aikštę atnešė gyvumo, rekėjo tai padaryti anksčiau
manau jog 4 vieta garbinga juk pralaimėjome prieš eks olimpinius čempionus, o ir statistika buvo mūsu nenaudai 2 kart laimėjus, 3 kart įveikti nepavyko.
________________________________________ _____
Norėjau, kad laimėtų Jav, bet širdyje vistiek buvau ištikima ispanam.
tikrai buvo įtemptos rungtynės, bet manau mes būtume labiau pasidraskę, kovodami nei ispanai..
pradžioje stebėjausi gražiu žaidimu, bet 4 kėliny nesusilaikiau nepaklykusi už ispanus.ir deja prakišo, apsiverkė gazoliai ir navarras, bet mes liūdėjom nemažiau prakišę jiem.o Brazauskas nusodino juos galutinai su savo sprendimais.
o man buvo pradėjęs patikt Rudy Fernandesas..
Jav`i kaip nekeista reikia pripažinti iš dalies buvo verti pergalės. ;>

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
k_b
2008 m. rugpjūčio 24 d. 18:15:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ties kuria vieta teisingi? ;>

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Crazyz
2008 m. rugpjūčio 24 d. 17:42:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b>>nu jo zodziai is dalies teisingi,bet del ispanu suklysta,gy ant pakilos jie stovejo =]

Atsakyti
k_b
2008 m. rugpjūčio 24 d. 17:18:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
realiai žiūrint tai

1) JAV
2) Ispanija
3) Argentija/Lietuva/Rusija/...

Bet visuomet tikiuosi geriausio, tai visados širdį tikiesi aukso. ;> nieko, jei ne šiais, tai kitą kartą. Svarbiausia man, kad beždžionės nebūtų pirmoje vietoje. Taip norėčiau, kad nuleistų ant žemes.. arrrgh.

Atspėta, tik dėl Rusijos smarkiai prašauta, bet tai ir buvo sunkiausia nuprognozuoti.

Dabar atsiminkim dar KingRoach žodžius:
"Jus cia visi ziurit reitinga ant popierio dabar taip ir susirikiuotu (Lietuva 2-4 vt) Bet juk yra begale ivairiu niuansu, kaip traumos, bendras komandos klimatas, ketvirtfinalio varzovas ir tt.. Galiu galva det, kad medalius nusines kazkuri viena is nepaminetu rinktiniu, o ir ispanu as taip greit ant pakilos nekelciau."

Tai ar dar tebededi galvą?


____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Jut
2008 m. rugpjūčio 24 d. 16:12:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano nuojauta pasiteisino, krepšininkai medalio nelaimėjo, bet nieko juk nepaskutinės Olimpinės žaidybės O finalas labai gražus buvo

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 8
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Aloe Blacc Aloe Blacc
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 187
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 370359