Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Someone_Else
2005 m. rugpjūčio 6 d. 20:55:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Popsas, neprijauciu tokioms/tokiems ;]

____________________
Don't talk to strangers
Atsakyti

2005 m. liepos 31 d. 15:37:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nee. .man žiauriai jos balsas nepatinka. ir dainos tokios sh. .prieš kelis metus atsimenu dar klausydavau Rock My Life, kažkuo man patiko. o daugiau jos gerų dainų tikrai nėra. . .o ir ta pati rock my life yra grynas popsas su tiesiog juokingais žodžiais

Atsakyti
JusT_Chi
2005 m. liepos 31 d. 15:32:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ajajai ash ir neprijauciu... bet siaip yra prijaucianciu...

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti
wailful
2005 m. gegužės 16 d. 16:49:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Go back...

Atsakyti
VoteForPedro
2005 m. balandžio 24 d. 14:56:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jeanette pop-akmuo

____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
Atsakyti
Juliusx
2005 m. balandžio 24 d. 14:53:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na jei siuntiesi tai būtų neprošal paklausyt anos johnsson . vieną geriausių jos dainų gali atsisiųst čia : https://www.mp3000.net/?val=show&link=258 liux daina!

Atsakyti
Juliusx
2005 m. balandžio 24 d. 14:48:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sakau parsisiųsk kuo daugiau iš to sąrašo, gal pakeisi savo nuomonę. jo, man dabar rockin' on heaven's floor jau atsibodo, bet savu laiku labai patiko

Atsakyti
Stupid_enough
2005 m. balandžio 24 d. 14:40:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na viena jau parsisiunciau Rockin on Heavens Floor not my style, man pats vokalas nepatinka, nelabai megstu toki vokala, seip gal neblogaij, bet nieko isskirtinio, kas mane patrauktu...

____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Atsakyti
Juliusx
2005 m. balandžio 24 d. 14:33:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
no more tears dar pamiršau. dieviškai graži daina

Atsakyti
Juliusx
2005 m. balandžio 24 d. 14:30:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siųskis burning alive, run with me, it's over now, rockin' on heaven's floor, right now, hold the line, kick up the fire, we are the living, to fall in love, no eternity . čia geriausios Jeanette dainos

Atsakyti
Dark_Night_Mood
2005 m. balandžio 24 d. 14:25:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne nera jai prijaucianciu...

____________________
We have not symphaty for the lost souls we've chosen the path of disgrase we give this life to our children and teach them to hate this place...
Atsakyti
Stupid_enough
2005 m. balandžio 24 d. 14:08:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tarkim noriu paklausyti kokia jos daina, ka man atsisiust kad susidaryciau nuomone?

____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Atsakyti
Juliusx
2005 m. balandžio 24 d. 14:06:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir ji kalbėjo apie savo atskiras dainas - šita popsas, šita rnb, šita pop-rokas " burning alive " paklausyk ir tada putokis

Atsakyti
Silentist
2005 m. balandžio 23 d. 22:57:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo jo yra. Mus asmeniškai klauso Jeannettes daina Go Back. Ji yra vivos rinkinyje ir mus pasiekia, norim jos ar nenorim.

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Juliusx
2005 m. balandžio 23 d. 22:47:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ta connor vėl iš Jeanette atėmė prizą nesąmonė - tipo connor yra geriau už Jeanette??? gerai imam tą connor. kas ten gero? užleidžia bytą su kompu ir dainuoja apie tą savo meilę. ir taip VISOS jos dainos-tas pats per tą patį. kaip jai neatsibosta? Jeanette. gerai, sako ji popsas. galbūt. bet ji nėra tas pigus popsas kurį groja sarah connor. gitaros, būgnai, pianinas - VISADA sutinkami Jeanette dainose. taip išeina, kad TIKRA muzika(Jeanette), blogesnė už DIRBTINĘ(connor)??? ta connor mane erzina su savo pigiom dainom ir erzinančiu balsu

Atsakyti
prispausta-medzio
2005 m. kovo 13 d. 11:06:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man ji nelabai. nzn, gal ji kam ir patinka, be i tu zmoniu sarasa as neisiskaitau

Atsakyti
violin
2005 m. kovo 12 d. 21:17:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nadija rašė:
Juliusx rašė:
lentsas kokio bybio tu eini į šitą temą? pasakei, kad ji man nepatinka ir gali valinti nx
violin, o tau galėčiau patarti eiti į fyfų ir forsų susibūrimus, tikrai ten būtum lyderė
Jeanette pati sako, kad ji pop-rokas, todėl toliau diskutuot, koks jos stilius, lyg ir netenka prasmės.aš nesakiau, kad jei dainoj naudojamos gitaros, tai jau turi būti rokas. balalaika irgi yra gitara, tai ką dabar sakysim, kad visos rusų liaudies dainos yra rokas? pas manges naujoj dainoj irgi GIRDISI gitaros, pas tą patį stakėną irgi naudojamos gitaros, bet tai nieko nereiškia. esmė ne tame, kad gitaros iš viso naudojamos, o tame, KAIP jos girdisi.sutikit, kad mango dainose gitaros skamba "truputį" kitaip nei pas kokius slipknot

kaip prajuokinai su savo pasisakymu kad BALALAIKA irgi yra GITARA
Tu ka,balalaikos nemates?tai visiskai skirtingi dalykai! ir taip pyksti jei kas jeanette nemegsta, ka jau negalima nuomones issakyt?

Aha,pritariu...Pats paklause,ar yra prijaucianciu

Atsakyti
Nadija
2005 m. kovo 12 d. 20:18:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Juliusx rašė:
lentsas kokio bybio tu eini į šitą temą? pasakei, kad ji man nepatinka ir gali valinti nx
violin, o tau galėčiau patarti eiti į fyfų ir forsų susibūrimus, tikrai ten būtum lyderė
Jeanette pati sako, kad ji pop-rokas, todėl toliau diskutuot, koks jos stilius, lyg ir netenka prasmės.aš nesakiau, kad jei dainoj naudojamos gitaros, tai jau turi būti rokas. balalaika irgi yra gitara, tai ką dabar sakysim, kad visos rusų liaudies dainos yra rokas? pas manges naujoj dainoj irgi GIRDISI gitaros, pas tą patį stakėną irgi naudojamos gitaros, bet tai nieko nereiškia. esmė ne tame, kad gitaros iš viso naudojamos, o tame, KAIP jos girdisi.sutikit, kad mango dainose gitaros skamba "truputį" kitaip nei pas kokius slipknot

kaip prajuokinai su savo pasisakymu kad BALALAIKA irgi yra GITARA
Tu ka,balalaikos nemates?tai visiskai skirtingi dalykai! ir taip pyksti jei kas jeanette nemegsta, ka jau negalima nuomones issakyt?

____________________
i am mine
Atsakyti
violin
2005 m. sausio 28 d. 17:38:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o Dieve...laikykit,nes krentu nuo kedes...
yra gi ir "nesunkiu" dainu

Atsakyti
Juliusx
2005 m. sausio 26 d. 21:30:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
todėl ,kad Jeanette yra per sunki muzika tokiam renginiui
babkės valdo deja

Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Afiša Afiša
8,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 190
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 114812