Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 17
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Konditerijus
2023 m. gegužės 3 d. 21:41:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LittleLora
2017 m. liepos 12 d. 20:41:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Velniškai šaunu tai girdėti.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 12 d. 20:38:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Absoliučiai nepasikeitė, visada buvo, yra ir bus vienas mylimiausių atlikėjų pasauly, padariusių man nemenką įtaką paauglystės metais, o tuo pačiu ir visam gyvenimui. 


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
LittleLora
2017 m. liepos 12 d. 19:19:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"puikiai dainuoja ir gyvai, ir negyvai" prajuokino paskutinė išsireiškimo dalis. Šiaip gražus atsiliepimas, viliuosi, po šešerių metų nuomonė labai nepasikeitė arba bent jau nevirto neigiama.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
Konditerijus
2016 m. rugpjūčio 1 d. 16:37:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Corvus corvo oculos non eruit.


Atsakyti
Konditerijus
2016 m. rugpjūčio 1 d. 16:28:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Inguuut
2013 m. kovo 23 d. 16:49:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O jau tas balsas, o jau tas zvilgsnis.. Tiesiog svajoju pagaliau pamatyt ji, juos visus gyvai ;) dainos, muzika, zodziai, ir jis pats, tiesiog myliu ir tiek ;) 


____________________
Without music life would be a mistake. -Nietzsche
Atsakyti
4Blackberry
2011 m. gruodžio 25 d. 17:53:40 2012-07-04 15:23:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 Ville Valo yra įdomiausias ir tikrai geriausias daininkas, kokį yra tekę man išgirsti. Jis puikiai dainuoja ir gyvai ir negyvai, o tobulo skambėjimo niekas niekada neišgaus ir niekam iki galo neįmanoma įtikti. Apskritai, kiek žinau, jis linksmas... Be abejo, patraukli asmenybė turinti vidinio ir išorinio žavesio. Kol kas pats geriausias muzikos pasaulio žmogus man jis yra. Ir labai brangus man.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Sweet666
2011 m. sausio 22 d. 23:44:53 2011-01-23 00:21:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip asmenybė, jis man atrodo įdomus ir balsas skamba įdomiai, gražiai, kažko patraukia. Ir scenoj gerai atrodydavo - toks su cigaretę rankoj (džiaugiuosi, kad metė rūkyti, dėl jo sveikatos, tačiau nesidžiaugiu, nes jau turbūt niekada neteks išgirst to tikro "prirūkyto" balso). Gražias dainas kuria, prasmingi tekstai, įdomiai akomponuoja, o gal reikėtų sakyti, kad muzika akomponuoja jam : ). Ypač mėgstu jo dainų atlikimą akustine gitara. Ir grupėj gražiai žiūris, tačiau solinės karjeros jam tęsti, mano manymu, nereikėtų. Tad kaip solo atlikėją, aš jo vertint tiesiog negaliu.
Šiaip dabar pasakysiu taip, tarsi dėl jo tikrai labai "svaigstu", tačiau tai teisybė. Jis man - dieviškai gražus ; ) Ir man labai skauda,kad jis kuo toliau, tuo labiau praranda tą energiją, su kuria gyveno anksčiau, tarsi amžius jį veiktų, jo išvaizdą... Veiktų jo mintis...
AI, dar pridėsiu, Labiausiai nustebau, kai jis sugalvojo išleist "Sceamworks:Love in theory and practise" remix'ų versijas... Vis dar prie jų negaliu prisitaikyt.

Atsakyti
Corvus
2010 m. rugpjūčio 26 d. 12:13:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
degradas, gyvai sumautai dainuoja ir šiaip... Kuria tik dėl pinigų... Fui tokie man

____________________
Sakyk, kas pavogė mano šešėlį?
Atsakyti
FromTheGrave (Užblokuotas)
2010 m. rugpjūčio 25 d. 14:20:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Faggot'as

____________________
Mėgstamiausias nekrozoofilo posakis - štai kur šuo pakastas.
Atsakyti
kristuks1220
2010 m. rugpjūčio 24 d. 20:30:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patinka man jo stilius, dainos neblogos, balsas geras,7/10

Atsakyti
enkeli
2010 m. rugpjūčio 24 d. 15:40:39 2012-11-20 00:07:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

____________________
Giliai Tavyje mano Dievas gyvena
Atsakyti
Gretu
2010 m. liepos 6 d. 00:53:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Grazus, turi gera balsa : )

____________________
Count To Six And Die.
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. birželio 27 d. 23:46:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
grazus, turi grazu balsa, vienisas

Atsakyti
Hellena6
2008 m. balandžio 26 d. 19:50:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
isvaizda man tai nlb, balsas geras... visai nk....

____________________
MCR 4ever!
Atsakyti
frize
2008 m. balandžio 13 d. 17:51:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jis man laaabai grazus, balsas geras o dar tas "prirukytas" balsas tiesiog varo is proto...

Atsakyti
Bee-Myself
2007 m. gruodžio 29 d. 19:57:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Wahaha... jau kuo kuo bet žodžiais girtis tikrai negali
My space tikrai prastas, bet Venus doom palyginus su Dark Light kur kas geresnis, vien dėl to, kad ten GROJA gitara ir BOSINĖ netik sintezai.

Atsakyti
Lumme
2007 m. gruodžio 29 d. 19:51:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lordi_PUIKUS rašė:
o ir snukis, kaip minejai, net ir pragertas papudruotas ir padazytas atrodo itin gerai. Na, gal jo ir him'u dainos truputi monotoniskos, bet butu gerai, jei tas pavadintas "nesamones" pakomentuotum placiau.


Aj. Nesąmonė - mano subjektyvi nuomonė. Beveik ir pataikei - monotoniškos dainos. LABAI monotoniškos dainos. O tokių aš nemėgstu, nulis progreso, nors turėčiau pripažinti, kad kai kurias "Venus Doom" variacijas reikia gerai paklausyti ir suprasti muzikinę mintį. Kas dėl kitų nesąmonių - tekstai, pvz "we're making love on our passion's killing floor" nu muahahaha, net neturiu ką pasakyt, puiki metafora, go on Ville. Kita nesąmonė man laabai nepatinkanti - tai HIM'ų myspace, ten greit bus ne grupės space, o 'pirk parduok'. Aišku, niekas man ten neliepia eit, tai aš ir neinu, vienąkart apsilankiau, kad albumo perklausyčiau. Obettačiau, kažkada HIM'ų puslapis heartagram.com buvo paprastutis kaip 3 kapeikos, užtat turėjo chat'ą, kuriame galėjai pabendraut su žmonėm iš įvairių pasaulio šalių. Čia ne į temą.
Daugiau nesąmonių lyg ir nebus. Ir dar labai ačiū, kad padrąsinai, nebebijosiu seilėtis, haha

Atsakyti
lordi_PUIKUS
2007 m. gruodžio 29 d. 19:24:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lumme666 rašė:
HIMus iš savo mėgstamiausių grupių sąrašo išbraukiau dar 2005-ais. (atsimenu net kada išbraukiau)
O apie Valo žodžių randu vis mažiau. Kvaila seilėtis kaip paauglei "dievinu Valo!", bet jo balsas nerealus, o snukis, kad ir koks baisus ir pragertas, vis tiek turi to paties suomiško/nesuomiško/velniško šarmo. Norėčiau, kad panaši persona eitų į mano klasę Ir apskritai jis ypatingas. O kuria nesąmones. Ech, nu nebeturiu ko pridurt, trūksta žodžių apibūdint.

Ka cia visi isivaziuoja, kad kazkas sedi ir seilejasi, kaip dievina koki atlikeja, siuo atveju, Ville Valo, nu patinka ir tiek. Balsas jo tikrai nerealus, o ir snukis, kaip minejai, net ir pragertas papudruotas ir padazytas atrodo itin gerai. Na, gal jo ir him'u dainos truputi monotoniskos, bet butu gerai, jei tas pavadintas "nesamones" pakomentuotum placiau.

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 17
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Balius Balius
4,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 3710
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 340885