Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
pavasaris2
2011 m. liepos 30 d. 18:26:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesenai atradau šią daininikę, žiauriai užkabino "Im Good, Im Gone".

Atsakyti
Bee-Myself
2011 m. birželio 28 d. 11:03:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Naujas albumas gana neblogas, nors ir labai vienodas, bet yra gerų dainų. Man apskritai jos geriausia daina turbūt yra Love Out Of Lust.
Šiaip mergiotė su perspektyva. Kažkodėl tikiu, kad kada nors nukryps į labiau eksperimentinį stilių ir taps kažkuo panašia į Bjork.

Atsakyti
KingRoach
2008 m. lapkričio 2 d. 12:27:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Breakit it up" neabejotinai taps skandinavu muzikos klasika nieko nuostabesnio atrodo ir nesugalvotum.. santykis tarp muzikos virtuoziskumo ir panelytes vokalo tiesiog idealus. masterpiece

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
BlueBus
2008 m. spalio 28 d. 13:42:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pradejus klausyt lykke li, pirmoji i galva sove tokia gan savotiska mintis, kaip puikai jai tiktu pagrindines atlikejos vaidmuo kokioj "alisoj stebuklu salyje"..) turint omeny jos glezna mergaitiska balsiuka, kuris bent jau man nepaliko jokio ispudzio, o dainoj "hanging high" taip uzkale, jog galvojau viskas, perjungsiu isjungsiu istrinsiu..bet smalsumas padare savo ir klausiau toliau. siaip, kaip debiutinis darbas jaunos atlikejos, tai visai neblogai, paprastumas muzikoj taip pat grazu, bet jei uzsinoreciau kzko tokio mielo, minimalistinio, tai rinkciaus kazka be tiek erzinanciu pasikartojimu ir be tokio ikyroko balso tembriuko,.. na pvz Feist

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. spalio 25 d. 11:13:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nežinau, turi jinai daug talento ir galimybių, bet truputi neišnaudoja jo, albumas man tikrai nėra kažkoks ypatingas, labiausiai patinka gyvi akustiški pasirodymai - ten įdomiau.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
eddie87
2008 m. spalio 24 d. 22:16:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
patinka Breakit it up.. idomi atlikeja

Atsakyti
The_Wicked_One
2008 m. spalio 23 d. 21:09:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siaubingai nekabina.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
elenioooke
2008 m. spalio 23 d. 20:06:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepamenu dabar kas man šitą įrašą rekomendavot (sorry), bet dar kartą pareklamuosiu:
https://www.youtube.com/watch?v=OJHdT1j6h H8
Čia buvo vienas iš tų kabliukų, dėl kurių bet porą savaičių negalėjau nuo jos atsilpėšt.
Aš vis tiek noriu susigrąžint tą albumą, žmogauuu o.O

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
be_inis
2008 m. spalio 23 d. 19:01:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ar nematai kad butent ir to noreta, suspausti viska iki minimalistinio atlikimo. Nejauti kaip ji uzpsaudzia savo balsa, girdisi vos nekiekvienas ikvepimas etc ir viskas sueina i toki keista rezultata. Cia achujenas dainos atlikimas. Kiti jos kuriniai netokie savotiski. Bent jau atliekant gyvai.

Atsakyti

2008 m. spalio 23 d. 16:37:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be_inis rašė:
As uzkibau po Little Bit akustines versijos ir pasirodymo Jools Holland sou.

Turi galvoje šį pasirodymą: https://www.youtube.com/watch?v=Oy7ugH15o qQ ?

Man asmeniškai jis būtų atėmęs visą susidomėjimą Li. Silpnai ten ji dainuoja, oi silpnai.

Atsakyti
tylosMinute
2008 m. spalio 23 d. 09:00:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
šiek tiek klausiau kažkada;
labiaus patiko I`m good, I`m gone

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
be_inis
2008 m. spalio 23 d. 05:00:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As uzkibau po Little Bit akustines versijos ir pasirodymo Jools Holland sou.
Turi savo kabliuka ji, perdaug neprimetant jai demesio - malonu paklausyti .

Atsakyti
Arunazz
2008 m. spalio 23 d. 01:02:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
breaking it up gabalas veza!

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti

2008 m. spalio 23 d. 00:57:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sveiki musiciečiai. Kažkada jau kūriau temą apie švedų grupes/atlikėjus, šįkart apsiribosiu tik viena jų - Lykke Li. Ar čia yra žmonių klausančių šios merginos?

Jei ne, tuomet apmaudu. Man ji atrodo viena įdomiausių Europos muzikos naujienų. Savotiška popsiškesnė ir nuo šio pasaulio dar neatitrūkusi Bjork versija. Kad būtų aiškiau - trumpa asmeninė debiutinio Lykke Li albumo apžvalga: https://manomuzika.wordpress.com/...th-no vels-2008/

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Alannah Myles Alannah Myles
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 708
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 218254