Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Jūsų "mėgstamiausi" muzikiniai metai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
lacunacoil
2008 m. spalio 31 d. 09:47:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš perdaug toli nenuklysiu, man asmeniškai 2006ieji buvo patys geriausi pasirodė mano mėgstamiausi albumai: MAdder Mortem, Saturnus... Ir visas top 30 tų metų albumų mano tiesiog fantastiški darbai, o nei ankščiau keli metai kai muzikoj esu, nei dabar 07 ir 08 nepralenkė jų.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Arunazz
2008 m. spalio 31 d. 09:38:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Arunazz rašė:
LoseControl rašė:
o kas tais metais priverte dometis muzika? kas ten buvo gero?

TokiOS laidOS per Btv vadinosi ''BBTV'' NEZINAU AR TU ZINOSI ZIURINT KIEK TAU.=) Paskui tokios laidos per tv 3 kaip ''ZTV'',per vokieciu tv ''BRAVO TV''.viva top 100.IR BEABEJO RADIJAS M-1....na ir tais laikais muzika buvo kazkaip lb vertinama,nepompavai is bilekur....o gaudavai su didelem pastangom...=)tuo metu ir muzika buvo geresne...bent jau mano nuomone =)

as kalbejau apie muzika, kuria tu megsti. kokie geri albumai ir tt...

viskas kas 1998 buvo populiaru!!!

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
be_inis
2008 m. spalio 31 d. 09:35:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano akims 1994-ieji labiausiai uzkibo.
Kobaino mirtis, Unplugged. Soungarden'u albumas. Muse, Placebo susikure.
Oasis geriausias albumas. Pink Floyd'u paskutinis turas kartu.
Ir idomiausi du leidiniai - Protection is MA ir Dummy is Portishead.
Labai ITAKINGI metai.

Atsakyti
kliedesys
2008 m. spalio 30 d. 20:14:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Keista, bet aš negalėčiau įvardinti savo "mėgstamiausių" metų muzikos istorijoje, nes pervertus tam tikrus prisiminimus savo makaulėje, supratau, kad kiekvieni metai yra kažkuo ypatingi ir mėgiami, dėl vienų ar kitų įvykių ;]
Bet, pvz, galėčiau įvardinti savo "nemėgstamiausius" metus - 1990m., kai mirė KINO grupės lyderis Cojus...

____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
LoseControl
2008 m. spalio 30 d. 18:42:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Arunazz rašė:
LoseControl rašė:
o kas tais metais priverte dometis muzika? kas ten buvo gero?

TokiOS laidOS per Btv vadinosi ''BBTV'' NEZINAU AR TU ZINOSI ZIURINT KIEK TAU.=) Paskui tokios laidos per tv 3 kaip ''ZTV'',per vokieciu tv ''BRAVO TV''.viva top 100.IR BEABEJO RADIJAS M-1....na ir tais laikais muzika buvo kazkaip lb vertinama,nepompavai is bilekur....o gaudavai su didelem pastangom...=)tuo metu ir muzika buvo geresne...bent jau mano nuomone =)

as kalbejau apie muzika, kuria tu megsti. kokie geri albumai ir tt...

Atsakyti
Arunazz
2008 m. spalio 28 d. 13:36:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
o kas tais metais priverte dometis muzika? kas ten buvo gero?

TokiOS laidOS per Btv vadinosi ''BBTV'' NEZINAU AR TU ZINOSI ZIURINT KIEK TAU.=) Paskui tokios laidos per tv 3 kaip ''ZTV'',per vokieciu tv ''BRAVO TV''.viva top 100.IR BEABEJO RADIJAS M-1....na ir tais laikais muzika buvo kazkaip lb vertinama,nepompavai is bilekur....o gaudavai su didelem pastangom...=)tuo metu ir muzika buvo geresne...bent jau mano nuomone =)

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
LoseControl
2008 m. spalio 28 d. 13:31:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o kas tais metais priverte dometis muzika? kas ten buvo gero?

Atsakyti
Arunazz
2008 m. spalio 28 d. 13:30:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal 1998 nes tada ir pradejau dometis muzika...IR VISADA KAS PIRMA ,YRA NEPAMIRSTAMA, tai... 1998 metai kuriu ilgiuosi =)

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
LoseControl
2008 m. spalio 28 d. 12:43:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kuriais metais buvo isleista daugiausiai megstamu jus albumu? gal atsikure jusu mylima grupe? "geriausi" metai man - 1993. Isleista Doggystyle (tikrai nuostabus albumas, vienas geriausiu repo albumu), taip pat albumas are you gonna go my way, su daina, kurios pavadinimas toks pat. are you gonna go my way nuostabi daina, viena mano megstamiausiu. 1993 metais Radiohead isleido savo p[irma albuma - Pablo Honey. Jei ne Creep'as, as nemegciau radiohead, nesidomeciau ju muzika... Bjork debiutinis albumas irgi buvo isleistas siais metais. Vos nepamirrsau In Utero, gal ne toks geras darbas kaip nvermind, taciau visvien labai patiko. Siais metais isejo vienas geriausiu blur albumu - Moder life is rubbish... Visai patiko The Fugees darbas - Blunted on Reality.Nereik pamirsti Jamiroquai beveik geriausio darbo - Emergency On Planet Earth. Grupes debiutinis albumas. Kaip ir viskas.

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Opus Opus
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1089
  Iš viso užsiregistravę: 73348
  Naujausias narys: ohvnatgulo
  Šiandien apsilankė: 173720