Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Madonnos fenomenas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti

2012 m. gegužės 15 d. 20:57:28 2012-05-15 21:17:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Naujasis jaunimas kaltas del to kad Gagga turi labai daug palaikymo negu Madonna su senesnes kartos gerbejais. Toks ir butu paaiskinimas.

 

Na, bent musice, Madonnos albumai jau igauna ploksteliu skambesi, del to gerbeju tik dides pagal savo atitinkama greiti. {#}

Lady GaGos albumai del skambesio taip pat sutvarkyti, tai labai gerai.


Atsakyti
ep
2012 m. gegužės 15 d. 20:27:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

o stai kas man keista, kad Lady gaga turi cia, muzike vos ne x4 kartus daugiau gerbeju, kaip tai paaiskinti? :o

 

sitai diskusijai jau be mazo 10 metu, idomu ar snekes apie LG po tiek metu, ar cia tik laikinas smegenu uztemimas


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
velvetcash
2012 m. gegužės 15 d. 19:44:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

madonna tikru tikriausias pop muzikos fenomenas.madonna net uz pacius bitlus turi daugiausia numeris vienas singlu muzikos istorijoje.madonos niekada niekas nepakartos,madonna 30 metu scenoje ir vis dar nauja,tai neitiketina,as labai ja zaviuosi.


Atsakyti
Yutu
2011 m. liepos 28 d. 14:05:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Madonna kur kas geresne nei lady gaga, nelabai patinka kai jas abi lygina, cia kaip diena ir naktis. jos 80-90metu hitai bus nepamirstami

Atsakyti

2011 m. liepos 2 d. 12:25:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Silentist rašė:
Pentaxx rašė:
Kiekvieno nuomone savaipine.

absoliuti nesąmonė - visiškai nesutinku.

visi vienodai mano, jog Madonna - pop karalene.

Aš dar pridėsiu, jog GaGa daugelį pop-art, pop-show ir muzikos, choreografijos ir šokio išmoko būtenbt iš Madonna.

aa, nemaisykim sito, karaliene ji privalo buti, cia jau nuomone kaip ir nebesvarbi. Gi pop karaliene. Savaimine nuomone turejau omeny apie jos pasirodymus apie kritika kuria issake Pazistu_Mykola, as jam atrasiau.

Atsakyti
Misantropia
2011 m. liepos 2 d. 01:43:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Silentist rašė:
Aš dar pridėsiu, jog GaGa daugelį pop-art, pop-show ir muzikos, choreografijos ir šokio išmoko būtenbt iš Madonna.

Don't go for second best baby
Put your love to the test
You know, you know, you've got to
Make him express how he feels
And maybe then you'll know your love is real

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
Silentist
2011 m. liepos 2 d. 01:40:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pentaxx rašė:
Kiekvieno nuomone savaipine.

absoliuti nesąmonė - visiškai nesutinku.

visi vienodai mano, jog Madonna - pop karalene.

Aš dar pridėsiu, jog GaGa daugelį pop-art, pop-show ir muzikos, choreografijos ir šokio išmoko būtenbt iš Madonna.

____________________
Мы свое призванье не забудем. cмех и радость мы приносим людям. Нам дворцов заманчивые своды Не заменят никогда свободы
Atsakyti

2011 m. liepos 1 d. 17:53:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kiekvieno nuomone savaipine.

Atsakyti
Pazistu_Mykola
2011 m. liepos 1 d. 13:46:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
popmuzikos versle taip, sutinku, ši taisyklė galioja. Nors vaizdo klipai yra labiau šalutinis produktas. Tačiau ne popmuzikoje tūla "koledžo roko grupė" geba pasirašyti ne tik tekstą, tačiau ir muziką. Žinoma, svarbu neabsoliutinti - muzikos istorijoje yra buvę puikių atlikėjų (kurie tik dainuoja), tačiau manau Madonna negalėtų stoti į lygią gretą su jais. Šou (kuris įvardijamas Madonnos stipriąja puse) svarbumas muzikoje - taip pat kiekvieno reikalas. Man šou tikrai nėra svarbus, gal todėl ir šiam "talentui" garbės nerodau.
Aišku nesakau, kad minėta atlikėja labiau ydinga skiriasi nuo kitų popso atlikėjų, tiesiog būdama 'popmuzikos karaliene' ji neša ir visus neigiamus to bruožus.
Kitaip tariant, jei paklaustum ar ji yra figūra popmuzikoje, be abejonės sakyčiau, kad taip, kadangi jos įrašai gerai parduodami ir ji moka šokti, daro šou, jėjė, valio. Jei kalbėtume apie muziką apskritai - pasakyčiau ne.

Atsakyti

2011 m. liepos 1 d. 13:06:37 2011-07-01 13:07:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu negi vienas kurs ir muzika ir klipus ir dainas ir pasirodymas ir kaip jei atrodys... Visi atlikejai su patarimais ir nurodymais neapsivercia.

Atsakyti
Pazistu_Mykola
2011 m. liepos 1 d. 11:22:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na fenomeno sudedamosios dalys turbūt yra tokios - laiku iškilusi ir įtvirtinusi tą iškilimą įvairiais skandalais, Madonna iki šiol joja ant sentimentalumo arkliuko. Paskutiniame punkte nėra nieko blogo, nes daugybė atlikėjų taip daro, ir tai čia labiau klausytojų pasirinkimas - ko klausė jaunystėje, to klausys ir suaugę. Naują klausytojų kartą augina šiuos laikus atitinkanti popmuzika. Popmuzikos šiuolaikiškumą, mano nuomone, labiausiai atskiria muzika (kurios Madonna pati praktiškai nekuria). Taip pat reikia atsižvelgti, kad už pop kūrėjo visada stovi prodiuseris, dažnai dainų kūrėjas, muzikos kūrėjas, galbūt net įvaizdžio kūrėjas, bet after all lieka atlikėjas.
Žinoma, niekas už Madonną neateina ir nepadainuoja, tai jau jos nuopelnas. Taip pat jos nuopelnas, kad "būdama tokių metų" sugeba koncertuoti ir atrodyti šiuolaikiškai. Greičiausiai atlikėja turi daug kantrybės ir valios, todėl jai nesunku rūpintis savo fizine forma, už ką pliusas. Kad ji iš prigimties turi super galių, atleiskit, nepatikėsiu.
Tai tiek šiam kartui.

Atsakyti

2011 m. liepos 1 d. 10:06:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gera mergyte man ji patinka nuo pat vaikystes

Atsakyti
kalipse
2011 m. vasario 3 d. 00:24:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patinka man ji,turi graziu dainu.Tikrai isskirtine,pastebima asmenybe.

Atsakyti
kliedesys
2008 m. spalio 16 d. 18:43:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesutinku: kaip tik manau, jog jinai ypatinga tuo, kad jos propoguojamas M.Monro įvaizdis tapo kultu 80- ais ir išliko iki šiol. Ypatinga tuo, kad laikas nespėja paskui ją. Ypatinga tuo, kad pati mada su savo besikeičiančiom tendencijom nespėja paskui Madonna'os sukurtas dainas. Galbūt jos kūryba yra standartinė ir banali, bet pripažinkime, kad ne kiekvienas sugeba tokiame amžiuje judėti ir atrodyti, bei palaikyti atitinkamą įvaizdį, kaip jinai.
O versle, beje, nusimato daug kas. Eilinis nigeris gali nieko neveikti ir uždirbti limonus. Šiuo atveju tai ne tas pats.

____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
RaptorJM
2008 m. spalio 13 d. 20:35:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nemanau,kad ji yra tokia jau kazkuo ypatinga ar talentinga. tiesiog,gerai nusimano muzikos versle. pabreziu,versle,kurybos pas ja neypatingai,bet pataiko ant populiarumo bangos,tad likusius savo gales dar 50metu operuotis ir atrodyt kaip dabar,kol jau nebegales isvis nieko

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
toughluck
2008 m. spalio 13 d. 20:31:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sokeja sawo sou prasimusus muzikos pasauli

____________________
HALF THE MAN I USED 2 BE
Atsakyti
LoseControl
2008 m. spalio 11 d. 23:39:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
fenomenas, che che... jo, zinoma

Atsakyti
Akupunkturadusk
2007 m. balandžio 30 d. 10:31:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na bet aktorė iš jos tai ne kokia.

Atsakyti
MusicalBox
2007 m. balandžio 23 d. 15:54:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nezinau man "american life" (albumas) visai patinka. o siaip girdejau kad jinai isgarsejo ne tiek muzika kiek skandalais.. nu nzn yra ir yra, moka dainuoti tai gal ne be reikalo ja ten visaip "pop karaliene" vadina.

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
Varna_
2007 m. balandžio 23 d. 15:45:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man jos muzika nepatinka,tačiau pastangos kad tapti įžymia mane stebina;>..

Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Warrant Warrant
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:12 - Arunazz
sveiki
ka jus penktad vakara
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:09 - Silentist
She may be the beauty or the beast
May be the famine or the feast
May turn each day into a heaven
Or a hell

She may be the mirror of my dream
A smile reflected in a stream
She may not be what she may seem
Inside her shell
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:53 - Kogqr
*raides
22:38 - Kogqr
Nieko nereškia, tiesiog sujungiau klausiamąjį įvardį ko, ir 3 raidės iš Queen ir Guns N'Roses
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 132
  Iš viso užsiregistravę: 73295
  Naujausias narys: vvznvclluk
  Šiandien apsilankė: 111516